Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland

327 odpowiedzi na ten temat

#141 Share Z7245

Z7245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 19:05

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland Ilość sprzedanych sztuk o niczym nie świadczy gdyż FT ma ciągniki tylko do mocy 88km a new holland do prawie 500km. Najlepiej byłoby porównać sprzedaż w przedziałach mocy.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland Dzisiaj, 21:12
  •  

#142 Share pawlo694

pawlo694

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 148 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 19:08

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland co prawda ja zawsze byłem za NH ale musze się (niestety <_< ) zgodzić z czarkiem7340. Wydaje mi się ze na "największą sprzedaż" ma też wpływ serwis chodzi mi o to czy rolnik ma do niego daleko i jak z się nim współpracuje

#143 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2642 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 19:10

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland

nie tylko, ale skoro jest taki mądry to niech napisze ile FT sprzedaje ciągników, bo to też jest brane pod uwagę, jak dużo ciagników jest sprzedawanych to chyba świadczy, że jest to dobra firma, ale po uwagę trzba brać też inne rzeczy

Człowieku weź tu wkońcu skończ co ja mam Ci po całej polsce jeździć i ciągniki liczyć ? weź sie zastanów..
Jak widzisz to tylko Ty bierzesz pod uwage przy kupnie ciągnika ile się go sprzedało w polsce...

#144 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 19:12

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland Ja słyszalem że te NH Case czy JD te tansze to gówno. Podobno silnik taki jak z lat 70 a w tym FT i Zetku unowocześniony silnik..
No i co że maja duża sprzedaż?? NH to duża firma wiele ofert ciagników i dlatego maja najwieksza sprzedaz..

#145 Share rafal6795

rafal6795

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 20:23

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland ceny są bez ładowacza .
przy zetorze ładowacz oryginalny z łyzka i krokodylem za 30 brutto.
kolega pracuje przy NH i mowi jak bedziesz kupował to omijaj mnie z daleka:)także nh odpada. a moze jakiegos deutza podrzucicie?

sama rama prawie 30 z całym osprzetam to 40000

#146 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów
  • Zainteresowania:Logistyka

Napisany 04 styczeń 2011 - 20:40

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland Fakt faktem NH sprzedał chyba w 2009 najwięcej tak ?? Ale z tego co widać no to generalnie w szczególności gospodarstwa między 15-30 ha właśnie użytkuje Albo zetora albo NH. Jak dla mnie TD zawsze wydawał się taki delikatny hehe no i najlepiej porównywać Proxe i TD... W moich stronach 90% to Zetory a TD hmmm nie bedę się wypowiadał bo po prostu w obrębie moich stron takowych się nie spotyka.

Edytowany przez mister, 04 styczeń 2011 - 20:42.

#147 Share czarek7340

czarek7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 04 styczeń 2011 - 20:42

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland Wy patrzycie na sprzedaż a ciekawe ile trafiło do serwisu z awarią? To bybyło ciekawe tylko ze szkoda nie można się tego dowiedzieć

#148 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem, wędkarstwo

Napisany 04 styczeń 2011 - 21:09

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland no właśnie najczęściej kupowane są TD i Proxy, bo najwięcej jest małych gospodarstw... u mnie dużo jest Zetorów, ale tych starszych modeli, bo jak kupują nowe ciągniki to większość wybiera już NH, sam stałem przed wyborem NH i Zetor i wybór padł na NH, chociaż oglądaliśmy i Zetory, ale nie podchodziły nam do gustu i wujek ma TD i jest juz sprawdzony, nam wystarczy...
@Ursusc385- jak dla mnie NH jest lepszy od FT, dla ciebie może być co innego, twoje zdanie, zawrzyjmy rozejm :lol: pogadamy za kilka lat i wtedy zobaczymy który ciągnik lepszy..

#149 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 04 styczeń 2011 - 21:11

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland A co to da, ty i za parę lat będziesz swojego NH wychwalał że najlepszy :lol:

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#150 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem, wędkarstwo

Napisany 04 styczeń 2011 - 21:16

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland może i tak, a może przekonam się i zmienię zdanie :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share johny11901

johny11901

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 71 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza. motoryzacja ,mechanika ,

Napisany 04 styczeń 2011 - 21:48

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland Mój td5030 spalił mi ok 15 litrów vervy na wywiezienie 12 beczek gnojówki ,beczka 3500 l . jazda w poblizu gospodarstwa w dosc głebokim sniegu ,zakres II ,bieg 2 lub 3 zaleznie od sytuacji . podczas pompowania włączałem 1000 do rozlewania 540 . przy pompowaniu pykał 1300 obr . przy rozlewaniu różnie 1500-1900 obr . moim zdaniem to bardzo dobry wynik a jesli ktos mysli ze za malo ,to no cóż wierzyć nie musicie heh ps . beczka moze mala ale obciązenie calkiem calkiem . Ja akurat kabine w Nh bardzo lubie ,własnie dlatego bo jest mała a nie jak w zetorach ,ze całą rodzine mozna zmieścić heh . Nh wybrałem bo jest lepiej wykonany od Ft , to widać od razu ,wystarczy się dobrze przyjżeć . Jeździ się też całkiem inaczej , w kabinie jest o wiele ciszej , traktor doskonale pali w niskich temperaturach. A części do Ft też za flaszke wódki nie kupi ,jak Nh sie bedzie psuć to go będe naprawiał ,no problemo jak dla mnie . Ps : Nh i case to to samo ,dowody są na konedata .net i w TOP AGRAR . a o zetorze to nie bede sie wypowiadał bo na paliwo to ja nie bede harował

#152 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 21:55

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland Johny no to teraz powiedz bo tak się składa że ja ,,charuje'' na to paliwo więc ... ile twój NH ma koni ? ile masz mth ? Czy sprawdza się jako główny ciągnik? Czy traci stabilność jak mu jakieś 1300kg zaczepisz na tuzie? No i co najażniejsze bo widze że masz rozbudowaną wiedze o spalaniu zetora także podziel się jeszcze o jakim modelu mówisz i w jakiej pracy... Chcemy poznać szczegóły :)

#153 Share johny11901

johny11901

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 71 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza. motoryzacja ,mechanika ,

Napisany 04 styczeń 2011 - 22:15

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland Jak ci powiem ile ma mtg to sie będziesz śmiał ,że go mam krótko . W mojej galeri jest jego zdjęcie z widlakiem na którym jest paczka drewna niezbyt suchego na opał o wadze ponad tony, sam widlak waży ok 200 kg i jakoś ze stabilnością nie ma problemów . A co do spalania to ci się niebęde tłumaczyć bo mi sie poprostu niechce ,powiem tylko że niekupowałem go ze względu na kolor tylko na wiele pozytywnych opini o nim . Ps: do moderatora : wy to sie macie z tym poprawianiem błędów ,przyjemnie co ??Ale ok , przepraszam ,musze uważać..

Edytowany przez johny11901, 04 styczeń 2011 - 22:16.

#154 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 22:19

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland Ja też mam krótko pytam z ciekawości... no myślałem że jak już tu piszesz to mam wytłumaczysz a tobie się nie chce :P Wiadomo każdy kupuje co uważa ja wole Zetora a ty NH i oby obie marki były bardzo dobre. A co do tego spalania to jest na forum temat poszukaj i poczytaj ;)

#155 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 22:41

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland Mister jak ci sie sprawuje plusik?/

#156 Share czarek7340

czarek7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 05 styczeń 2011 - 06:51

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland 1200 kg to co to jest dla takiego ciągnika. To ja zetorem 7011 1400 kg czyli paletę cementu brałem to mi przód podnosiło ale dało się jechac tylko że on nie ma przedniego napedu ani balastu z przodu.

#157 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2642 postów

Napisany 05 styczeń 2011 - 14:09

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland Prosze bardzo ranking ciagników sprzedawanych w polsce 2010r - 20 marek
1 NEW HOLLAND
2 ZETOR
3 JOHN DEERE
4 BELARUS
5 DEUTZ-FAHR
6 CASE IH
7 FARMTRAC
8 MASSEY FERGUSON
9 FENDT
10 URSUS
11 VALTRA
12 PRONAR
13 CLAAS
14 FARMER
15 LAMBORGHINI
16 SAME
17 KUBOTA
18 MCCORMICK
19 LANDINI
20 FOTON

Jak sami wiecie Farmtrac ma ciągniki od 33 do 88 km i brak ciągników sadowniczych, czyli gama ciągników nie jest duża, więc 7 miejsce jest dobre. :)

#158 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 05 styczeń 2011 - 14:19

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland Nie no Farmer też całkiem nieźle - oczywiście biorąc pod uwagę mizerną ofertę w przedziale mocy w 2010 :)

#159 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 05 styczeń 2011 - 15:43

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland Teraz weszłem sobie na strone farmera a tu nowość sadowniki i jeszcze traktory 110km ciakawe czy ktoś to już kupił

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 05 styczeń 2011 - 15:46

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland To świeżynki - więc zapewne jeszcze wielu użytkowików nie ma...

Dodaj odpowiedź