Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland

327 odpowiedzi na ten temat

#41 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem, wędkarstwo

Napisany 23 grudzień 2010 - 20:40

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland nie, nie ja poleciłbym mu NH, tak jak pisałem wcześniej jest dobrym ciągnikiem, jest zwinny i spali mniej niz Zetor ;)

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland Dzisiaj, 09:23
  •  

#42 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 23 grudzień 2010 - 20:42

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland W jelonku w compact nic nie ma a inne wersje są drogie

#43 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • Zainteresowania:Jazda wszystkim co ma koła ale niekoniecznie silnik

Napisany 23 grudzień 2010 - 20:44

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland Wujek ma 8441 i FT td690 to z retorem żadnych problemów nie miał i jest ogólnie zadowolony a z Farmtraca też jest zadowolony. Mówił że pali mniej niż zetor, wszystkie podzespoły które zazwyczaj się zużywają typu pompa oleju hytraulicznego, pompka sprzęgła i hamulców są na wierzchu nie przykryte żadnymi obutowami. Stwierdził że jest zwrotniejszy i lżejszy od zetora (ma łąki torfowe tak jak ja i to też dla niego plus). Jak narazie ani w zetorze (z początków produkcji ma chyba 5lat) ani w FT nie miał żadnych awarii. Prasuje FT prasą lely z nożami (bele 120-120 ale jaki dokładnie model to nie pytałem się).

#44 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 23 grudzień 2010 - 20:44

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland no jelonek ogólnie jest drogi...

#45 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 23 grudzień 2010 - 21:52

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland No to ja wole mieć zetora i przyczepe niż johna. Mi jest ciągnik cieżki potrzebny, ja nie mam łąk torfowych. Ale minusem FT jest kabina ale cóż nie ma się czego dziwić ;)

#46 Share Z7245

Z7245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 23 grudzień 2010 - 22:24

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland Kabina w FT nie jest wcale taka zła na pewno lepsza niż w NH TD tu masz przynajmniej dach otwierany i o wile więcej miejsca. Rok temu tez stałem przed takim wyborem i padło na FT 690 i nie żałuje.

#47 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 604 postów

Napisany 24 grudzień 2010 - 00:15

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland @ursus11 jeśli będziesz brał zetora to weź od razu regulacje kierownicy (mała rzecz ale jest o wiele wygodniej) w FT regulacja jest w standardzie i klime wydaje się zbędnym bajerem ale docenisz latem (kumpel wziął NH bez klimy i teraz tego bardzo żałuje).

#48 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 24 grudzień 2010 - 08:24

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland ja nie widzę sensu kupować nowy ciągnik bez klimy, jak kupować to chyba, żeby sobie życie udogodnić, a nie je utrudniać;)

#49 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 24 grudzień 2010 - 13:11

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland Raczej klimy nie bedzie ;) :) ale co zrobić

#50 Share pawelwlosty

pawelwlosty

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 24 grudzień 2010 - 13:40

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland Ja mam farmtraca 804wd a za płotem nh 5030 i jakoś strasznej rónicy nie widzę chyba że w cenie bo ze 30 tyś jest droższy ;)
Sprzedam oponę do beczkowozu !!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 604 postów

Napisany 24 grudzień 2010 - 13:40

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland Nie wiem jak dużo chcesz przeznaczyć na zakup traktora ale pomyśl nad tym traktorem http://allegro.pl/ca...1379235043.html ma klime w standardzie, rewers i ładnie rozbudowana skrzynie (dużo przełożeń) co do części to typowoeksploatacyjnych o tych traktorów jest dużo (wydaje mi sie że to bliźniaczy model do jakiegoś NH). Znajomy ma już dwa case 1 ok. 80km. kupiony jako nowy a po dwuch latach kupił drugiego (chyba właśnie to ten jx90) i też jest z niego zadowolony. W klime jednak jest dobrze zainwestować bo diametralnie podnosi się komfort pracy.

#52 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 24 grudzień 2010 - 13:47

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland Mniejszego cejsa 80 mam za 110-120 tyś do kupna ale raczej go nie kupimy

#53 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 24 grudzień 2010 - 13:56

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland ten Case jest odpowiednikiem NH TD5040... klima powinna być w standardzie we wszystkich ciągnikach, a jak kupujesz ciągnik to weź klimę... jeszcze mi kiedyś podziękujesz ;)

#54 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 24 grudzień 2010 - 14:33

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland Sam bym klime wzioł ale stary powiedział że nie bo mu nie potrzeba i skończył sie temat

#55 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 24 grudzień 2010 - 14:55

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland nakłaniaj go do klimy, bo to jest coś:) bardzo jest przydatna, szczególnie latem... zapytaj się go czy jeździ samochodem bez klimy w upały i ciekawe co powie ;)

#56 Share czarek7340

czarek7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 24 grudzień 2010 - 15:14

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland Niech twój ojciec bierze klime. Mój tak samo mówił że nie potrzebna jak zetora kupywaliśmy a teraz żałuje że nie wziął

#57 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 604 postów

Napisany 24 grudzień 2010 - 15:40

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland Namawiaj do kilimy bo nigdzie ona nie jest tak przydatna jak w maszynach rolniczych (kombajny traktory) w samochodzie odwalisz szybe i jakoś tam da sie wytrzymać a w trzaktorze odwalisz szybe albo drzwi otworzusz to tylko kupa kurzu do środka wpadnie i w dodatku jeszcze bardziej podgrzane powietrze wdmuchiwane przez wentylator chłodnicy (sama rozkosz). Ciśnij ojca bo warto te 6 tys. dołożyć (chyba tyle kosztuje klima w zetorze) a jeśli na zwroty bierzesz to połowe tego zapłacisz. Warto, uwierz wszystkim warto.

#58 Share adamo24

adamo24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 24 grudzień 2010 - 17:09

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland Nie to że chwale swoje ale mogę Ci z pewnością polecić Farmtraca. Sam posiadam 675DT i jestem zadowolony mocy mu nie brakuje, niskie spalanie. Do tego w Farmtracu masz dużo w standardzie np. rewers i skrzynia 12/12 , regulacja kierownicy, sprężarka powietrza, za niewielką dopłatą masz obciążniki , haki , szersze opony i inne rzeczy, a porównaj sobie inne marki ile kosztują np obciążniki, pneumatyka, skrzynia 12/12 i rewers np. w zetorze. Pierwszy przegląd masz gratis a kolejne to nieduży koszt jest. Farmtrac to prosty ciągnik i nie zbyt drogi porównując z innymi. Nie powiem złego słowa też o Zetorze NH czy Case też dobre sprzęty. Wybór należy do Ciebie. Pozdrawiam

#59 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 24 grudzień 2010 - 20:15

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland w NH klima to wydatek chyba 3 tys zł, albo troszkę więcej ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1674 postów

Napisany 24 grudzień 2010 - 23:39