Skocz do zawartości

Zdjęcie

Niwa Babicka? Czy kos zna tę firmę [mar-pol]

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Nitram92

Nitram92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 27 lipiec 2007 - 21:31

Niwa Babicka? Czy kos zna tę firmę [mar-pol] witam ...ostatno tak sobie ogladalem przyczepki na allegro i doszukalem sie tego producenta
http://www.allegro.p...php?uid=4913687
Przyczepka na pierwszy rzut oka ok ale cena sklania do przyjrzenia sie tej sprawie blizej ..
czy ktos wie cos o tej firmie ? ma jakies zdanie na jej temat ? czekam na wasze sugestie Pozdrawiam Janek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Niwa Babicka? Czy kos zna tę firmę [mar-pol] Dzisiaj, 07:35
  •  

#2 Share pejton

pejton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów

Napisany 15 sierpień 2007 - 07:56

Niwa Babicka? Czy kos zna tę firmę [mar-pol] Ja mam przyczepę chyba z tej firmy, piszę chyba bo w tej miejscowości są dwie firmy produkujące takie same przyczepy. Tylko, że moja jest trochę większa od tej standardowej (chciałem większą). Ogólnie jestem z niej zadowolony jest sprytna, łatwo się nią manewruje, kipruje na trzy strony.
Tylko ta cena... :) , ja za swoją 3 czy 4 lata temu zapłaciłem 5 000 zł z dostawą na podwórko.
parę ha i para rąk do pracy...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Nitram92

Nitram92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 15 sierpień 2007 - 10:30

Niwa Babicka? Czy kos zna tę firmę [mar-pol] Nie zapomniales jednego zera? bo jak 5000 to raczej powinnes sie cieszyc? masz tandem tak? ile ladujesz na taka i jak to znosi rama? stwarza ona wrazenie masywnej?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share pejton

pejton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów

Napisany 15 sierpień 2007 - 12:00

Niwa Babicka? Czy kos zna tę firmę [mar-pol] Nie, nie jest na tandemie jest tylko przedłużona o ok.50cm i trochę poszerzona. A wożę nią ponad 5 ton i ona to wytrzymuje bez problemów, choć rama nie wygląda zbyt masywnie. Tylko teraz jak ostatnio widziałem w Słomczynie na giełdzie to teraz jakby montują mniejsze siłowniki wywrotu.
Polecam taką przyczepę, choć teraz przy tej cenie bym się głęboko zastanowił.
Tak na marginesie to planuje sam zrobić zimą podobną tylko większą i na tandemie, a czy coś z moich zamiarów wyjdzie to czas pokaże :) .
parę ha i para rąk do pracy...

Dodaj odpowiedź