Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jarek9101    0

ma ktos deutz fahr k610 jak to sie sprawuje???? Prosze pomozcie bo mam go kupowac a nie wiem czy jest dobry???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1985    7

witam,

posiadam ciagnik k610 ProfiLine, sprawuje sie dobrze bez większych awarji a co do ceny wersji PL to moja kosztowała 2 lata temu ok 60tys euro netto. Ciągniki nie sa złe sam myslę tereaz o pomocniku do lekkich prac uprawowych.

Jeżeli ma to byc ciagnik główny do prac cięższych to doradzałbym M600, przynajmniej ja bym teraz wybierał to zamiast k610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek9101    0

ja mysle ze k610 zdecydowanie wystarczy mam tylko 15 ha warzyw wiec niech tylko tego mi przyznaja a bedzie dobrze:) tez wlasnie mysle o profiline ale nie jestem pewien ile bede musial za ten bajer zaplacic pewnie z 40 tys zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro12    0

Mam pytanie jakie ma spalanie taki agrotron k 610. bardzo jestem ciekawy. prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Ile wlejesz tyle spali ;) Wszystko zależy od warunków pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro12    0

AREK kpiny se robisz ja pytam poważnie jakie ma spalanie w pługu 4 skibowym obrotowym na 1 godzine pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

30l na glinach pod gorę ;)

4 skiby obrotowe to kiepskie określenie pługa bo może mieć szerokość roboczą od 140cm do ponad 2m, waga też może być od tony do 1,5t. Nie napisałeś jakie ziemie, lekkie czy ciężkie, płaski teren czy góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro12    0

Arek ziemie lekkie teren płaski waga pługa 1200kg szerokość roboczakorpusu od 28-32-36-40-44 roztaw korpusów 85cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj