Skocz do zawartości

Zdjęcie

rejestracja belarusa

31 odpowiedzi na ten temat

#21 Share PeriplPl

PeriplPl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 01 styczeń 2011 - 10:37

rejestracja belarusa chyba dobrze mówisz :D - może się przeraziłem tym jak powiedział do mnie 1,5-2,0 tys. za przegląd - wymiana wszystkich olei...

Belarus tak ma - nie są docierana w fabryce tak jak Ursus czy tam zachodnie :D - CCC - cena czyni cuda
Chwytak do bel na jedne siłowym czy na dwa ? Co do czego.... ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
rejestracja belarusa Dzisiaj, 17:16
  •  

#22 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 30 styczeń 2011 - 12:51

rejestracja belarusa Czyli jest prawdopodobieństwo ,że starego 820 nie będzie mozna zarejestrowac np. w drugiej połowie roku ? i ze znikną one z oferty sprzedazy :o

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#23 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 24 sierpień 2012 - 20:36

rejestracja belarusa Odświeżę temat. Minęło chwilę czasu jak teraz wygląda sprawa z rejestracją belarusów nowych? Żadnego już nie można zarejestrować tak normalnie jak każdy inny ciągnik. Wiem, że można kupić jakoś z zza granicy aby tam był tylko zarejestrowany a w Polsce wtedy już normalnie zarejestrują tylko pod program chyba takie coś nie może być.
Może ktoś wie jak teraz wygląda temat z nimi to niech się podzieli tą informacją :)
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#24 Share kuki88

kuki88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 27 sierpień 2012 - 15:43

rejestracja belarusa Również podłączam się pod pytanie. Mój kuzyn chce właśnie teraz wziąć 920 na krzyżaku na młodego rolnika i też się właśnie obawia.
Kto wie jak to jest niech da znać. Kuzyn postawi browara za tą informację ;)

#25 Share soltys123

soltys123

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 27 sierpień 2012 - 16:10

rejestracja belarusa Witam.
NIe ma żadnych problemów z rejestracją tych ciągników one są już rejestrowane na litwie ale sprzedający na fakturze normalnie pisze ciągnik fabrycznie nowy.
Ja wziełem taki i wszystko jest ok:), a co do przeglądu to po 50 godzinach wymienili mi wszystkie oleje i zapłaciłem 1000 zł. (oleje oczywiście sobie zostawiłem)

#26 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 27 sierpień 2012 - 16:15

rejestracja belarusa Ja pytałem u najbliższego sprzedawcy to powiedziano, że już nie sprowadzają ich bo nie da się zarejestrować.

Soltys123

Brałeś tego ruska na jakiś program unijny np. MR ? I czy to było w tym roku bo od tego roku właśnie się zmieniło z tą rejestracją ale jak widać chyba nikt nie wie więcej...
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share soltys123

soltys123

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 28 sierpień 2012 - 07:41

rejestracja belarusa Brałem na Młodego Rolnika w tym roku, ten ostatni nabór. I żadnych problemów nie miałem z niczym.

#28 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 29 sierpień 2012 - 07:10

rejestracja belarusa Ja ze swoim Belarusem 952.4 nie miałem tak kolorowo, mimo że ten ciągnik spełnia normy emisji spalin Euro 3. Dostałem od dilera papiery takie jak homologacja, dokumenty z fabryki, tłumaczenia przysięgłe tych dokumentów, i jeszcze coś nie pasowało im w wydziale komunikacji. Musiałem jechać z dilerem do wydziału i okazało się że jest potrzebny jakiś przegląd zerowy, ciągnik na lawete i do stacji kontroli pojazdów. Dopiero z tymi papierkami się udało zarejestrować. Ciągnik brany na mr i mgr.
KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

#29 Share kuki88

kuki88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 03 wrzesień 2012 - 10:39

rejestracja belarusa

Ja ze swoim Belarusem 952.4 nie miałem tak kolorowo, mimo że ten ciągnik spełnia normy emisji spalin Euro 3. Dostałem od dilera papiery takie jak homologacja, dokumenty z fabryki, tłumaczenia przysięgłe tych dokumentów, i jeszcze coś nie pasowało im w wydziale komunikacji. Musiałem jechać z dilerem do wydziału i okazało się że jest potrzebny jakiś przegląd zerowy, ciągnik na lawete i do stacji kontroli pojazdów. Dopiero z tymi papierkami się udało zarejestrować. Ciągnik brany na mr i mgr.

Możliwe, że jakiś czepliwy sprawdzający się trafił bo jeszcze nie słyszałem żeby za przegląd zerowy się kiedyś przychrzanili.

#30 Share yuras23

yuras23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 12 wrzesień 2012 - 20:19

rejestracja belarusa w tym roku rejestrują już tylko z normą euro 3 czyli modele z 4 po kropce chyba że jest już rejestrowany gdzie indziej wtedy tylko przerejestrować a jeśli chodzi o programy wtedy jako używany jeśli był już zarejestrowany tylko że ceny dość mocno skoczyły i niewiem czy jest sens belarusa kupowac przy tych cenach

#31 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 12 wrzesień 2012 - 22:43

rejestracja belarusa Czy cena np. 105tys. za nowego Belarusa 95KM euro3 czyli z 4 po kropce to dużo?? Wiadomo, że te blaszane np. 820, 892 czy 920 będą dużo tańsze. Cenowo mogą z nim konkurować Polmoty np. 9014 92KM za 120tys, ale na oko widać że Belarus by tego polmota rozerwał, Pronar wiadomo że do 10tys droższy od swojego odpowiednika z Białorusi, został jeszcze Farmtrak hmm na przeglądzie serwisanci powiedzieli, że bardzo dobrze zrobiłeś wybierając Kacapa a nie Farmtraca czy Polmota ale nie powiedzieli dlaczego, a inne marki "comfortofe" to ceny x2 ale zależy też od wersji. A jeśli chodzi o programy to Belarusy Euro 3 czyli .4 przechodzą bez problemu, a rejestrują każde zależy tylko od wydziału komunikacji, w moim zarejestrowali by nawet bez żadnej emisji spalin. Tak więc radzę się zaznajomić dokładnie z tematem i dopiero pisać, oczywiście bez urazy i pozdrawiam.

Edytowany przez Junkers, 12 wrzesień 2012 - 22:45.

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#32 Share yuras23

yuras23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 20 wrzesień 2012 - 20:15

rejestracja belarusa jest nadal jednym z najtańszych ale jakość wykonania tez pozostawia wiele do życzenia, w moim 1221.4 po roku użytkowania i 300 mth jest kilka przecieków nie mocnych ale są ,od samego początku problemy z podnośnikiem po nagrzaniu się oleju, głośno w kabinie, sprzęgło chodzi bardzo ciężko wspomaganie też ciężko chodzi mimo 2 siłowników skrzynia częściowo schynronizowana ale nawet te biegi zsynchronizowane ciężko wchodzą żle z stopniowane szosowe jeśli chodzi o transport z większym ładunkiem, jedyny plus to klima, no ale połowe zachodniego kosztował i niema co się cudów spodziewać:)

Dodaj odpowiedź