Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prezent dla dziewczyny pod choinkę?

84 odpowiedzi na ten temat

#41 Share damianzetor9540

damianzetor9540

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 541 postów
  • Zainteresowania:Południe Łódzkiego

Napisany 15 lipiec 2012 - 09:18

Prezent dla dziewczyny pod choinkę? Może jakiś wspólny wypad w jakieś wasze ulubione miejsce?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prezent dla dziewczyny pod choinkę? Dzisiaj, 15:21
  •  

#42 Share nhcr

nhcr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Zainteresowania:elektronika, rolnictwo, nowinki techniczne

Napisany 15 lipiec 2012 - 10:39

Prezent dla dziewczyny pod choinkę? Tak się spytam z ciekawości, po co odpowiadasz w tematach, w których od 2 lat nic się nie dzieje?

#43 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 15 lipiec 2012 - 11:48

Prezent dla dziewczyny pod choinkę? Żeby sobie postów na stukać,z tego z zauważyłem to parę tematów odświeżył.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3925 postów

Napisany 15 lipiec 2012 - 12:07

Prezent dla dziewczyny pod choinkę? A ta ilość postów jest do czegoś potrzebna, nie znaczy że jeżeli ktoś jakiś temat odświeży to ten temat jest bezużyteczny.

Jest na forum kilka tematów które są nieaktywne ale nie znaczy że odpowiedź w nich jest bezsensowna.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#45 Share Piwonia

Piwonia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 16 grudzień 2013 - 15:02

jeżeli ktoś jakiś temat odświeży to ten temat jest bezużyteczny.

No dokładnie! Ja dopiero teraz na ten temat trafiłam, a uważam że jest aktualny.
Mieszkamy w małej miejscowości i wypad do miasta po jakieś "ekstra" prezenty to jest spory kłopot. A i tak nie masz pewności, że w mieście znajdziesz coś fajnego. U mnie w rodzinie już od jakiegoś czasu kupujemy prezenty przez internet. Wybór duży, ceny czasem dużo niższe niż w sklepach i na dodatek przyniosą ci towar do domu :)
A wracając do głównego tematu: mój młodszy brat jak szukał oryginalnego prezentu dla swojej dziewczyny to znalazł takie fajne kolorowe bransoletki Shains. Paski są w różnych kolorach, a do tego wymienne kolorowe literki.
Z tych literek ułożył jakiś napis specjalnie dla swojej dziewczyny, ja mu pomogłam zawiązać jakąś fikuśną wstążeczkę na opakowaniu i wyszedł super prezent! Dziewczyna doceniła praede wszystkim to, że bransoletka jest specjalnie dla niej :)

#46 Share sar09

sar09

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 28 grudzień 2013 - 14:01

Prezent dla dziewczyny pod choinkę? Wszystko zależy od preferencji danej dziewczyny, od jej zainteresowań. Szczerze mówiąc to chyba nigdy nie dostałam pod choinkę od nikogo trafionego prezentu. W tym roku zrobiłam więc sobie sama prezent i na sprzedajemy.pl kupiłam kolejną część mojej ulubionej serii książek, aby skompletować wszystkie. Mam na ich punkcie totalnego świra i wprost uwielbiam to połączenie sci-fi z realizmem.
Jakby ludzie ze sobą więcej rozmawiali to i więcej by było trafionych prezentów.

#47 Share mariel

mariel

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 28 październik 2015 - 21:46

Wydaje mi się, że dobrym prezentem dla dziewczyny pod choinkę może być ładny plecak np. jeansowy albo też skórzany. 

#48 Share Bolo21

Bolo21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 30 październik 2015 - 17:31

Dziewczynie  podarowałbym torebkę, oczywiście markową, taką o którą bili się w Lidlu :)

#49 Share HenioZ

HenioZ

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 05 listopad 2015 - 15:45

To zalezy czym dziewczyna się interesuje. Moja lubi uprawiać sport, a zwłaszcza biegać ... więc ostatnio dostała pulsometr na urodziny. Była zadowolona, a przynajniej nie powiedziała, że jej się nie podoba :)

#50 Share JuliaMroczek

JuliaMroczek

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 08 grudzień 2015 - 12:10

Zastanawiałam sie jakiś czas temu nad kupnem sobie perfum z feromonami. Mam męża tak wiec nikogo nie szukam ale zastanawiam się czy miałoby to wpływ na przykład na współpracowników ;) Co o tym sądzisz? 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share kombi82

kombi82

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 09 grudzień 2015 - 09:24

Dobrym prezentem moze być również jakaś suszarka do włosów , prostownica, czy nawet depilator to akurat zależy co by mogło jej sprawić przyjemnośc i co by sie przydało , ale również jakiś bon do wykorzystania w spa niektórzy kupują jakąś seksi bieliznę ale ja uważam ze to robią prezent raczej dla siebie niż dla dziewczyny choć kobiety z nich też się bardzo cieszą a najlepiej zwrócić uwage na czasopisma naszych pań bo czesto okazuje się ze gazety maja pootwierane akurat na stonach z katalogami interesujacych je rzeczy które by chciały mieć mi niejednokrotnie zdażyło sie ze w całym domu były gazety pootwierane na suszarkach więc odrazu było wiadomo o co chodzi .

#52 Share nalenstwo

nalenstwo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 09 grudzień 2015 - 12:34

szczególnie depilator może sprawić dużo przyjemności.... :)))) a już włączony depilator to jest pełen odlot z przyjemności! :))

super pomysłem na prezent dla dziewczyny jest jakiś masaż, dyskretna biżuteria, dobry kosmetyk.

a jeśli szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego, to zaproś dziewczynę np. do prawdziwej winnicy na zwiedzanie i degustację winka. na pewno jej się spodoba taki niebanalny prezent.

http://prezentokracj...nicy-dla-2-osob

#53 Share Tymoteusz1

Tymoteusz1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 17 grudzień 2015 - 13:50

To fakt. Z wyjazdami jest różnie. Chodzi o kwestie zgrania terminów, urlopu, kosztów, pogody itd. Myślę, że lepiej wybrać bezpieczniejszy prezent jak np http://www.pixbook.pl/fotokalendarz Dzięki takiemu wyborowi żona na pewno będzie zadowolona i nie będzie dodatkowych problemów związanych z prezentem.

#54 Share Bolo21

Bolo21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 05 styczeń 2016 - 11:59

To tutaj własnie wyżej zapodałem przykład takich feromonów. Patrz post piętro wyżej.

Są dla kobiet i mężczyzn. Zapach jest taki delikatny, acz intensywny wpadający w nos. Łatwy do zapamiętania. Pociągający. O tak, zdecydowanie tak.

To jak to działa na człowieka płci przeciwnej? :)

Edytowany przez Bolo21, 05 styczeń 2016 - 12:00.

#55 Share --Agik--

--Agik--

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Zainteresowania:uprawa roślin, sporty ekstremalne, skoki spadochronowe

Napisany 07 styczeń 2016 - 16:42

Ja kupiłem swojej drugiej połówce skok spadochronowy w tandemie i była zachwycona. Teraz musi jeszcze poczekać do kwietnia bo jest póki co zbyt zimno na skoki ale już się nie może doczekać. Na pomysł nie wpadłem wcale przypadkiem, bo od ponad roku sam skacze - jestem po szkoleniu spadochronowym i skoki wykonuje samodzielnie. Świetna sprawa i uwierzcie mi, że skok w tandemie z instruktorem jest dosłownie dla każdego. Voucher na skok kupiłem w szkole, w której wykonywałem szkolenie we Wrocławiu czyli: http://www.skoki-spa...prezentowy.html

#56 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7796 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 21:01

Moja żona nawet o tym by nie mogła pomyśleć. J

ak byłem na wakacjach w Horwacji to kupilem sobie lot  na spadochronie holowanym motorówką. Wzbiłem się na 500 metrów, rewelacja,  zachęcam wszystkich tych co nie mają lęku wysokości,

Teraz chcę skoczyć w Wrocławiu z dachu stadionu, tylko do lutego czekam bo maj znowu  zaczynać skakać w lutym. Siostrzenica ma mi to nagrać. Jaszcze Bandzi chcę zaliczyć, a  potem może spadochron lub balon.

A ile taki skok kosztuję? I na jakiej zasadzie się to odbywa.

Edytowany przez tomek73, 07 styczeń 2016 - 21:23.

#57 Share --Agik--

--Agik--

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Zainteresowania:uprawa roślin, sporty ekstremalne, skoki spadochronowe

Napisany 08 styczeń 2016 - 10:05

Taki skok kosztuje 700 zł, jeśli chcesz aby towarzyszył Ci dodatkowy skoczek kamerzysta, który nagra video i zrobi Ci zdjęcia to dodatkowo kosztuje to 250 zł. Jeśli chodzi o procedurę to za wszystko odpowiada instruktor, a Ty jesteś do niego podczepiony i się po prostu dobrze bawisz. 

Nie jest to tania zabawa ale uwierz im, nie do porównania z niczym innym. Sam skakałem w tym DreamJump z dachu stadionu oraz z tego ich duże komina i uwierz mi, że to nawet w 5% nie jest tak emocjonujące jak skok ze spadochronem z 4000 metrów. Tutaj pędzisz 200 km/h przez około minutę.

W linku do szkoły w której skacze masz wszystko napisane. Skoki zaczynają się w kwietniu.

#58 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7796 postów

Napisany 08 styczeń 2016 - 21:25

Zaciekawiłeś mnie, i chyba jednak zaryzykuje, nawet znajomego namówię może.

#59 Share Tymoteusz1

Tymoteusz1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 25 styczeń 2016 - 15:52

Fajny pomysł, jednak raczej nie każda dziewczyna będzie zadowolona ze skoku ze spadochronem :D Bardziej uniwersalnym prezentem będzie coś w stylu fotoobrazu. Widziałem takie w http://www.sweethome.../sweetdekoracje i jestem przekonany, że każda kobieta się z niego ucieszy. Sam robiłem dla mojej kobiety coś podobnego i była wniebowzięta :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Westa

Westa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów
  • Zainteresowania:ogród, kwiaty, rośliny

Napisany 26 styczeń 2016 - 07:50

Już po Świętach dawno :) ale po drodze Walentynki, Dzień Kobiet i tak dalej ... ;] Lot spadochronem - podziwiam, ale chyba wygoniłabym męża za taki pomysł :)