semos

Prezent dla dziewczyny pod choinkę?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
John Deere 3140
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak się jej nie spodobają to sam się nimi zajmiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

Kup jej jakąś bluzkę lub suknie spódniczkę coś w tym gradiencie. Ja swojej kupuje złotą biżuterie bo srebrna już była bielizna i ciuchy też już były...


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Ubrania to nie za bardzo bo mogą się nie spodobać. Kuo jej jakąś figurkę skoro kolekcjonuję albo ładną biżuterię. Dołóż trochę to coś ładnego kupisz. Perfumy też dobry pomysł. Albo coś praktycznego. Może nie ma czegoś w domu co by chciała mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jendrek    124

@tomasek chociaż orginalny i własno ręcznie zrobiony prezent :D Ja z tego zegarka bym zrezygnował na nim prawie nic nie widać :) Pomyślał bym nad czymś z biżuterii :)

No ten prezent to chyba nie był zrobiony własnoręcznie, raczej własno****** :(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Najlepszym prezentem jest sie Jej oddac całym, już drugi rok tak robie :D, prezent jest luks :(


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Bielizna taka jaka lubi, bo rozmiar juz chyba znasz :D Ja osobiscie kupuje kpl ksiazek ulubionego autora plus bielizne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

zależy le już razem są?? Po krótkim czasie taki prezent to może ją zniechęcić...


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermes    1

Najlepszym prezentem dla waszych żon będzie sprzedaż ziemi i uwolnienie ich i siebie od codziennego kieratu . Więcej czasu dla siebie :unsure:

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

Ty, to może od razu pozew o rozwód? Po co się kobieciny mają kręcić w tym kieracie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

a ja polecam hit gwiazdki 2010 czyli zestaw do białego szaleństwa. Zestaw taki składa się z czapki, rękawiczek i szufli do śniegu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhcr    5

Tak się spytam z ciekawości, po co odpowiadasz w tematach, w których od 2 lat nic się nie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1115

A ta ilość postów jest do czegoś potrzebna, nie znaczy że jeżeli ktoś jakiś temat odświeży to ten temat jest bezużyteczny.

 

Jest na forum kilka tematów które są nieaktywne ale nie znaczy że odpowiedź w nich jest bezsensowna.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwonia    0

jeżeli ktoś jakiś temat odświeży to ten temat jest bezużyteczny.

 

 

No dokładnie! Ja dopiero teraz na ten temat trafiłam, a uważam że jest aktualny.

Mieszkamy w małej miejscowości i wypad do miasta po jakieś "ekstra" prezenty to jest spory kłopot. A i tak nie masz pewności, że w mieście znajdziesz coś fajnego. U mnie w rodzinie już od jakiegoś czasu kupujemy prezenty przez internet. Wybór duży, ceny czasem dużo niższe niż w sklepach i na dodatek przyniosą ci towar do domu :)

A wracając do głównego tematu: mój młodszy brat jak szukał oryginalnego prezentu dla swojej dziewczyny to znalazł takie fajne kolorowe bransoletki Shains. Paski są w różnych kolorach, a do tego wymienne kolorowe literki.

Z tych literek ułożył jakiś napis specjalnie dla swojej dziewczyny, ja mu pomogłam zawiązać jakąś fikuśną wstążeczkę na opakowaniu i wyszedł super prezent! Dziewczyna doceniła praede wszystkim to, że bransoletka jest specjalnie dla niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sar09    0

Wszystko zależy od preferencji danej dziewczyny, od jej zainteresowań. Szczerze mówiąc to chyba nigdy nie dostałam pod choinkę od nikogo trafionego prezentu. W tym roku zrobiłam więc sobie sama prezent i na sprzedajemy.pl kupiłam kolejną część mojej ulubionej serii książek, aby skompletować wszystkie. Mam na ich punkcie totalnego świra i wprost uwielbiam to połączenie sci-fi z realizmem.

Jakby ludzie ze sobą więcej rozmawiali to i więcej by było trafionych prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HenioZ    0

To zalezy czym dziewczyna się interesuje. Moja lubi uprawiać sport, a zwłaszcza biegać ... więc ostatnio dostała pulsometr na urodziny. Była zadowolona, a przynajniej nie powiedziała, że jej się nie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombi82    19

Dobrym prezentem moze być również jakaś suszarka do włosów , prostownica, czy nawet depilator to akurat zależy co by mogło jej sprawić przyjemnośc i co by sie przydało , ale również jakiś bon do wykorzystania w spa niektórzy kupują jakąś seksi bieliznę ale ja uważam ze to robią prezent raczej dla siebie niż dla dziewczyny choć kobiety z nich też się bardzo cieszą a najlepiej zwrócić uwage na czasopisma naszych pań bo czesto okazuje się ze gazety maja pootwierane akurat na stonach z katalogami interesujacych je rzeczy które by chciały mieć mi niejednokrotnie zdażyło sie ze w całym domu były gazety pootwierane na suszarkach więc odrazu było wiadomo o co chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalenstwo    0

szczególnie depilator może sprawić dużo przyjemności.... :)))) a już włączony depilator to jest pełen odlot z przyjemności! :))

super pomysłem na prezent dla dziewczyny jest jakiś masaż, dyskretna biżuteria, dobry kosmetyk.

 

a jeśli szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego, to zaproś dziewczynę np. do prawdziwej winnicy na zwiedzanie i degustację winka. na pewno jej się spodoba taki niebanalny prezent.

 

http://prezentokracja.pl/prezent/degustacja-wina-i-zwiedzanie-winnicy-dla-2-osob

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
    • Przez kamils1118
      Witam. Czy będąc na ryczałcie i mając konto osobiste w banku spółdzielczym muszę zakładać drugie konto rolnicze żeby dostawać przelewy fakturowe np. za sprzedane bydło lub zboże? Wiem że dopłaty bezpośrednie mogą wpływać normalnie na konto osobiste.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj