Skocz do zawartości

Zdjęcie

agrotron k410

102 odpowiedzi na ten temat

#81 Share K100

K100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów

Napisany 21 październik 2012 - 22:58

agrotron k410

Z tego co wiem to serwis wgrywa oryginalne oprogramowanie od większego modelu a firmy tuningowe modyfikują istniejące oprogramowanie + testy na hamowni [czy serwis je robi, ciężko mi powiedzieć].

Ale jako ciekawostkę dodam że u mnie w okolicy serwis wgrywał nowe oprogramowanie do Agrotrona M to ponoć licznik mtg się właścicielowi wyzerował :rolleyes:

no nie całkiem tak jest
ja miałem "wgrany" program w serwisie od k120 w moim k100
koszt 4tyś zł
ale nie widiałem poprawy
zamówiłem na swój koszt hamownie
i sie okaało ze jest 101hp czyli seriia
kasa oddana

teraz mam wgrany nowy soft z serwisu z niemiec i mam o 27hp wiecej i 53nm i łeb wyrywa :D

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Lamborghini R3 EVO 100

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Lamborghini
  • 85000.00 PLN
  • 18 mar 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
agrotron k410 Dzisiaj, 00:11
  •  

#82 Share inzynierobserwator

inzynierobserwator

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 03 styczeń 2013 - 19:35

agrotron k410 A możesz dać jakieś namiary (adres, telefon lub adres www) na firmę która zwiększała Ci moc oraz ile zapłaciłeś za zwiększenie mocy?

#83 Share Piters182

Piters182

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 735 postów

Napisany 09 czerwiec 2013 - 14:09

agrotron k410 Tematy połączone

Witam, czy możecie mi coś powiedzieć na temat tego ciągnika? Co słyszałem o nim i mnie to zainteresowało że może mieć amortyzacje osi i kabiny i szybką skrzynie 50km/h.

Posty połączone
Więc nikt mi nic nie może powiedzieć o tym ciągniku??

Edytowany przez KRISTOFORn, 10 czerwiec 2013 - 09:32.

#84 Share podcepiomy

podcepiomy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 10 czerwiec 2013 - 09:27

agrotron k410 Moc to 99 km. Nie można w nim mieć bodajże wersji PL ale za to w wersji B może być amortyzowana oś przednia jak i kabina ( mechanicznie lub pneumatycznie ). Posiada EHR, radar, EH rewers 24/8 biegów, klimatyzacjię manualną jak i automatyczną. Co do awaryjności psuje się jak każdy ciągnik innych marek. W normalnych warunkach dużo nie spali. Tylko jeśli miał by być nowy to chyba zostaje seria 5 bo tego już zamówić się raczej nie da.

#85 Share Piters182

Piters182

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 735 postów

Napisany 10 czerwiec 2013 - 10:32

agrotron k410 Ale jeszcze stoją na placu i dilerów ostatnie sztuki. To jakie są różnice między wersją A a wersją B? Jaka jest jego cena podstawowa, i jakie są dopłaty za kabinę amortyzowaną mechanicznie czy pneumatyczną i za amortyzowaną przednią oś? I czy te amortyzacje to dobra sprawa? Dają coś?

Edytowany przez Piters182, 10 czerwiec 2013 - 10:40.

#86 Share Bartek01

Bartek01

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 10 czerwiec 2013 - 13:49

agrotron k410 wersja B ma osobny zbiornik do hydrauliki tj, podłaczasz stary sprzet na hydraulike to ci zabrudzi oleju w skrzyni tylko jest osobny układ

#87 Share podcepiomy

podcepiomy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 10 czerwiec 2013 - 19:53

agrotron k410 Na pewno wersja A nie posiada w standardzie klimy, nie ma oddzielnego bodajże zbiornika na olej do hydrauliki. Jeśli chodzi o oś to już odpada bo srewis ci tego nie zamontuje bo stracisz gwarancję. Jedyne co to kabinę i to chyba tylko z amortyzacją mechaniczną bo sutek będzie taki jak z ośką, stracisz gwarancję. A kabina Daje sporo. Jak kupowałem K420 to wyjściowo 205 tyś netto. Jak dla mnie wyjściowo kosztował 190 tyś netto więc tyle pewnie co K410.

#88 Share Piters182

Piters182

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 735 postów

Napisany 10 czerwiec 2013 - 19:59

agrotron k410 Ale stoją na placu z amortyzowaną przednią osią, kabiną, z lub bez. I pytam was posiadaczy czy to coś daje, mam rozumieć że 2 występują amortyzacja kabiny, mechaniczna i pneumatyczna? Biorę jeszcze pod uwagę John Deere 6230 i Claasa Ariona 410.

#89 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3633 postów

Napisany 10 czerwiec 2013 - 20:28

agrotron k410 Zarówno amortyzacja osi jak i kabiny dają bardzo dużo.

#90 Share podcepiomy

podcepiomy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 11 czerwiec 2013 - 09:18

agrotron k410 Tak kabina może być amortyzowana mechanicznie ( mówiąc krótko z tyłu dwa niewielkie amortyzatory, belka stabilizująca, a z przodu dwie takie gumowe tulejki ) a pneumatyczna ma zamiast tych dwóch amortyzatorów poduchy które napełniają się powietrzem a czy z przodu są tulejki takie gumowe to nie wiem. Ja mam kabinę amortyzowaną mechanicznie i jest fajnie acz kolwiek jeśli jest i z tym i z tym to bierz bo szybko się przekonasz że było warto :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share Piters182

Piters182

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 735 postów

Napisany 11 czerwiec 2013 - 17:00

agrotron k410 Najgorsze te duże pieniądze, bym chętnie wziął. Ogólnie Deutz-Fahrem się zacząłem od kilku dni interesować bo tak w ogóle nie brałem go pod uwagę. Brałem po uwagę John Deere i Claasem. No w John Deere w tej klasie można aby oś amortyzowaną. Dlatego proszę was mówicie mi wszystko o tym ciągniku. Jak się spalaniem, jak ze zwrotnością. Wykonanie, komfort pracy, ciągnik ma być pomocniczy dlatego chce go na mniejszych kołach, opryskiwacz, rozsiewacz nawozów, prace z ładowaczem, czasem wózek świński. Mam do 10km w pole i kiepskie drogi wiec chyba amortyzacja by się przydała.

Edytowany przez Piters182, 11 czerwiec 2013 - 17:02.

#92 Share Piters182

Piters182

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 735 postów

Napisany 11 lipiec 2013 - 17:53

agrotron k410 Witam, czy może mi ktoś powiedzieć czy warto dopłacić do przedniej amortyzowanej osi w tym ciągniku. I jakie by było najodpowiedniejsze w nim ogumienie do spraw pomocniczych, prace z ładowaczem, opryski, rozsiewacz nawozów, trochę transportu itp??

#93 Share podcepiomy

podcepiomy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 11 lipiec 2013 - 21:25

agrotron k410 A jaką produkcją zajmuje się twoje gospodarstwo i jakie masz ziemie ( chodzi o to czy jest mokro ).

#94 Share Piters182

Piters182

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 735 postów

Napisany 11 lipiec 2013 - 21:43

agrotron k410 Produkcja to trzoda chlewna,(świnie). A glebę mam różną, a mokro to rzadko kiedy jest.

#95 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 12 lipiec 2013 - 06:58

agrotron k410 Piters182 jak masz możliwość wziąć ciągnik z amortyzowana przednia osią to bierz. Znajomy na Sapard kupił ciągnik standard. 3 lata temu na PROW wziął drugi ale z amortyzowana osią. Powiedział, że jakby dało rade do starego amortyzacje założyć to nawet jakby 20 tys kosztowała to by założył ;) Do ładowacza wyłączasz amortyzacje a na transport włączasz i śmigasz aż miło. Dopłać tę dychę za amortyzację, ciągnik kupujesz raz na 10 lat, później będziesz żałował :)

Pozdro
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#96 Share Piters182

Piters182

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 735 postów

Napisany 12 lipiec 2013 - 11:44

agrotron k410 Dzięki wielkie za poradę. Właśnie się tak zastanawiam z tą osią bo mam jeszcze w planach kupić rozrzutnik i przyczepę i pieniędzy się robi mało. Żeby ta oś coś działała, pewnie w ładowaczu nie robi wielkich cudów bo i tak ładowacz oś dogniecie, ale bez żeby ładnie działało. Zastanawiam się jeszcze co do rozmiaru ogumienia.

#97 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3633 postów

Napisany 12 lipiec 2013 - 14:44

agrotron k410 Ładowacz nic nie dogniecie bo oś ma poziomowanie zależne od obciążenia ale do ładowacza do lepiej wyłączać. Różnice poczujesz w transporcie.

#98 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 12 lipiec 2013 - 15:12

agrotron k410 Do K410 fajne jest ogumienie 440/65R28 przód i 540/65R38 tył.
Bierz oś amortyzowaną nie będziesz żałował. Jeszcze flaszkę postawisz :D
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#99 Share Piters182

Piters182

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 735 postów

Napisany 12 lipiec 2013 - 16:47

agrotron k410 Chodzi mi o to że może być podobny komfort w jeździe jak ma się ładowacz, z miękką osią lub bez. Tak czy siak ładowacz dogniecie przód i nie będzie tak trzęsło, dlatego pytanie czy oś jest potrzebna gdy ma się ładowacz. A przy jeździe bez ładowacza to rewelacja powinna być. Ten rozmiar kół co mi podałeś Michufarmer jest dość duży jak na ciągnik pomocniczy, tak mi się wydaje. Ja rozmyślam między 420/70R24 przód i 480/70R34 tył, a 480/65R24 przód i 540/65R34 tył.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share Piters182

Piters182

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 735 postów

Napisany 12 sierpień 2013 - 09:05

agrotron k410 Już wszystko wybrałem, jeszcze się gryzę jaki felgi wybrać, czy spawane czy skręcane, może mi ktoś doradzić?

Dodaj odpowiedź