Polecane posty

a co to jest to EHR i co to daje . Jak działa w nim podnośnik podobno że się wysokość ustawia np z pługiem a podnosisz i opuszczasz przyciskiem . I czy dobry on jest do tura ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcepiomy    35

Tak można sobie ustawić głębokość a nie wiem czy w tej wersji lepszej nie ma czegoś takiego jak programowanie czynności :) A EHR to sterowanie podnośnikiem za pomocom paru pokręteł i guzika :) natomiast do tura to głównie zależy od twojego podwórka, czy jest ono dosyć sporawe czy nie, bo Agrotron z seri K do bardzo zwrotnych nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie zbyt duże ale jak internationalem 744s nawrócę to raczej i tym :D mam też takie pytanie czy będzio on dobry do agregatu ścierniskowego Unia Kos 3.0 m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie z kolei mam zamiar kupić pługi 4 skibowe nie mamy ciężkich ziem i nie wiem czy pójdzie , też zastanawiam się nad broną aktywną 3m z hydro pakiem ale nie wiem czy go zwiadać nie będzie . Myślę do niego wziąć tura :D więc czy dużo wagi to da :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

W Agrotronie K410 jakie ogumienie standardowo montują? 420/70R24 / 480/70R34 ???

Orientuje się ktoś jaka jest dopłata za troszkę szersze kapcie na przód i tył i jaka byłaby to rozmiarówka?


Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

od 2 tyg jestem uzytkownikem nowego k 410 wszystko ladnie wyglad wykonanie ale jes bardzo mulowaty slabo przyspiesza i wolno wchodzi na obroty moze mam zle porownanie bo mam jeszcze 3 letniego agrotrona 150 a 6 cyl swoje robi to zupelnie inna bajka ale jak na 100km w K 410 to mi sie wydaje malo dynamiczny czy to normalne moze na pczatku tak ma byc w serwisie mowia ze sie musi ulozyc ze jak bedzie mnial 500godzin to bedzie lepiej co o tym sadzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini87    0

niestety te silniki tak maja musisz sie do tego przyzwyczaic , a z tym dotarciem to rzeczywiscie prawda czuc roznice w mocy i spalanu tzn. jest mniejsze ale nie az tak bardzo :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

tak jak pisalem wczesniej dynamika cienko ale w koncu poszedl w pole narazie z malym agregatem przedsiewnym i tam dobrze sobie radzil czuc ze sila jest zobaczymy co pokarze jak dostanie wieksze obciazenie no i dosc zwrotny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet1    0

Witam forumowiczów i posiadaczy DF Agrotrona. Muszę jechać zadatkować ten sprzęt i cena 198tyś NETTO to dobra cena. Wersja B ,do tego szersze koła440/65/R28 540/65/R38 , Przedni TUZ bez wom , kabina amortyzowana mechanicznie no i radio chyba gratis. Prosiłbym o odpowiedzi użytkowników którzy też sie targują o cene tego sprzętu.

 

POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

Jestem zdecydowany na Deutz'a, tylko teraz waham się pomiędzy:

Agrotron K410

Agrotron K420 ProfiLine

Agrotron TTV K420

I teraz moje pytanie dotyczące tych 3 modeli - jak wyglądają różnice w wyposażeniu i cenie poszczególnych ciągniczków?

Strona koncernu Same Deutz-Fahr daje garść suchych info, zero konkretów.

Pozdrawiam.


Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Jak nazywa się odpowiednik AGROTRONA k400 z LAMBORGHINI? i ktoś wie czy cenowo wypada korzystnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaschels    130

Mam pytanie, jak zamontować w Deutz'u K 610 komputer od prasy zwijającej, czy są do kupienia jakieś uchwyty lub coś innego?

Nie mówcie że jak np. Belarusie wiercimy w słupku i przykręcamy.

Mam też pytanie co hydrauliki, czy wszystkie wyjścia pracują na oleju z oddzielnego zbiornika? (może głupie pytanie ale się zastanawiam), oraz to jak ustawiacie zegar w ciągniku, niby instrukcja opisuje ale nie potrafię tego zrobić.

 

A o ile pamiętam cenowo R 6 jest chyba 5-6 tys tańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
areknn    6

Miło słyszeć żę dobrze sie sprawują Ja właśnie złożyłem zamówienie na k410 Mam go mieć na koniec września i jak przeczytałem że jest mułowaty to troszeczkę się zaniepokoiłem choć jezdząć po placu nie zauważyłem tego Ciekawi mnie na jakim biegu wykonujecie orkę Na 1 czy na polowych na najwyższym zakresie i jak spala w orce zimowej w 4 obrotowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Orzech334
      Witam . Posiadam df
      k90 od dwóch lat .W zeszla zime nie było problemu z ogrzewanie a teraz nie grzeje. Wąz dochodzący do zaworu sterującego przy nagrzewnica jest goracy a nagrzewnica jest zimna. Wiec wymieniłem zawor. Do tego nowy termostat i dalej to samo .... 
      Posiadam panel manualny.
      Prosze o pomoc .Kazda sugestja bedzie pomocna 
       
    • Przez Saper95
      Witam.
       Mam problem z deutz fahrem. A więc podczas zmiany biegów(nie zależnie z którego na który) po wciśnięciu sprzęgła zanim zmienię bieg ciągnik bardzo szybko zwalnia.  Czego może to być. przyczyna? Z góry dziękuję. Dodam jeszcze że teraz wyskoczył mi błąd 14 i kluczyk
    • Przez GRPakosz
      NH z silnikiem 6 cilindrowym wolno ssąca. 
    • Przez Orzech334
      Witam . 
      Posiadam Deutz Fahra Agrotron K90 okazało sie że padla uszczelka pod glowica, wiec ciągnik pojechał do naprawy. Dzisiaj bylem zobaczyc jak pracuje bo juz go poskladali i ciągnik zaczął kopcic.Glowica po planowaniu .zawory dotarte , nowe wnetrze turbiny.regenerowane byly wtryskiwacze. Dodam ze przed wymiana ciągnik nawet jak był zimny to nawet dymku nie puścił. A teraz kopci na niebiesko....;/ .co moze byc przyczyna ? Zle wyregulowane zawory ? Ciagnika nie odebrałem i nie mam zamiaru płacić ani złotówki póki ciągnik nie przestanie kopcic.Prosze o opinie i pomoc.
       
    • Przez kocik62
      deutz agrotron 6.30s wyświetla się blad FC i nie ma biegów
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj