Gość Profil usunięty

Jaka prasa do c360 [połączone]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PiotrK1988    1

Baloty to chciałbym kręcić standardowe 120x120. To będę szukał coś w kierunku 545. To że wąski podbierak to nie będzie trzeba jeździć wężykiem, a pokosy jakoś ogarnę do tej pory robiłem prasą kostką NH z podbierakiem 140 cm i dałem rade to JD tym bardziej :-). Dzięki za szybkie odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90mateusz    7

Siema ja  mailem  7 lat JD 550  i   bylem  bardzo zadwolony nigdy mnie nie zawiodla ladnie zbijala a  zapotrzebowanie mocy tez  jest  male wiec spokojnie moge  ja polecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić belarkę do 360 jak w temacie budżet to około 25tyś. Myślałem o łańcuchowej słyszałem, że ciągnik sobie dovrze radzi,a i bele są dobrze zbite. Może ktoś już kupywał podobny sprzęt. Proszę o radę na co zwrócić szczególnie uwagę, mile widziane oferty woj. podlaskie, okolice :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do c-360 tylko krone kr 125 lub 130 jak chcesz.U mnie 360 chodził przy kr 125 przez 7 lat i dawał rade. Jak siedzisz na yt to zobacz sobie filmiki z 60 ątką z prasą. zobaczysz sobie jak chodźi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz2615    0
90mateusz    7

akurat ten new  holland  widzialem na zywo  bo ten handlarz mieszka  blisko mnie jest w  miare okz tego co widzialem tylk jedna opna do wymiany pase w  miare ok chociaz ja osbiscie wle pasowki jd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz2615    0
90mateusz    7

po prostu  ja mialem 7 lat jd 550 a  teraz 2 rok 580 i jestem mega zadowolonyz  tych  pras co widze najlepsza jest  z suloszyna szeroki podbierak to podstawa pasy tez sa ladne z tego  co widze musisz byc z moich okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz2615    0

Nieco ponad budżet, ale warto dołożyć do szerokiego podbieraka ?
niby New holland jest w tej samej cenie, z tego co widze bardziej są polecane prasy JD.

 

Edytowano przez mateusz2615

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90mateusz    7

szeroki podbierak to ogromna  roznica nic nei zostaje i  nie musisz tak uwazac ja jestem z  krzywdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90mateusz    7

napewno  tym ze lepiej zbija  jest  latwiejsza w  naprawie  jesli  wogole jest cos  do naprawy  bo ja  tylko przez 9 lat zmienilem 1 lozysko i lancuch mi sie rozczepil i tyle napraw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90mateusz    7

wczesniej 550 mal tylko sznurek i c360 daje rade teraz w 580 mam rotor i siatke ze sznurkiem ale ciagam renault 85 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz2615    0

Czytałem że JD są drogie w naprawie. Nie wiem sam którą teraz wybrać New Holland, Sipma czy JD do c360(rocznie jakies 200-300 bel).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90mateusz    7

drogie? hehe ciekawe co ale to juz jak chcesz ja mam jd i nie chce innego szrota a juz napewno nie sipma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90mateusz    7

to co ze pasy sa drogie nikt calego pasa nei wymienia tylko robi wstawki ja  przez 9 lat ani 1 cm nie zmienilem :)

a co do sipmy to szroty zalosne zbicie i predksc  pracy tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

Smialo bierz 545 jak do c 360 bo 550 troche duza do 60ny ale tez radzi z 545 szybciej oblecisz i sprawniej ladne belki rowne znajomy ma to 5 rok czterdziestka smiga i zadna polska nie nadgoni zero problemow ja mam 550 drugi rok i najpowazniejsza awaria to zerwana zawleczka od zalaczania patentu owijania. A co do pasow to jak wyzej nikt calego nie zmienia no chyba ze kupisz jakies pruchno.


Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

Dobrej opini nie slyszalem ogolnie wynalazek i ciezko z czesciami ale jak to sie sprawuje i jak robi to niewidzialem i nie bede sie wypowiadal. Ja jestem zdania ze od wynalazkow jak najdalej lepiej doplacic i miec lepsza i z dostepem do czesci. Ogolnie z starych pasowek jd najlepsze jakies hestony fiaty czy rivierki nie maja polotu z jakoscia wykonania i zbicia balota. Jak chcesz lancuchowa to krone albo welger a walcowa claas.


Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz2615    0

Nie no myślę że pasowa była by najlepsza i chyba skusze się na JD 550.
W mojej okolicy znalazłem takie oferty, która z nich była by najlepsza ?

 

http://olx.pl/oferta/john-deere-545-CID757-ID5X5hZ.html#127718f69b

 

http://olx.pl/oferta/prasa-rolujaca-john-deere-550-CID757-ID6Jm6L.html#127718f69b

 

http://olx.pl/oferta/john-deere-550-CID757-IDa0FZp.html#0c4e3a0bd1

 

http://olx.pl/oferta/john-deere-550-CID757-ID5ji53.html#d1a12ebd3a

 

http://olx.pl/oferta/prasa-rolujaca-john-deere-550-CID757-IDab96x.html#0c4e3a0bd1

 

w tych wyżej wymienionych to chyba podbieraki są wąskie, lepiej dopłacić ?do
http://olx.pl/oferta/prasa-john-deere-550-szeroki-podbieracz-oryginal-lubelskie-CID757-ID9KVDX.html#127718f69b

 

http://olx.pl/oferta/john-deere-550-swiezo-sprowadzona-CID757-IDak1oB.html#127718f69b

 

Mam jeszcze pytanie, na co szczególnie zwracać uwagę przy kupnie takiej prasy ?

 

Edytowano przez mateusz2615

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Darek914
      Witam wszystkich kupiłem prasę sipme z279 opiszcie coś o tej prasie, nie miałem jeszcze nigdy prasy belującej tym takie zapytanie.pierwsze uruchomienie,przewody,wyrzucanie beli,.W swoim ursusie mam dwa wyjścia hydrauliczne a w prasie 3trzy bo podbierak hydrauliczny jak to zrobić czy trzeba wychodzić za każdym razem z kabiny jak bele wyrzucić.prosze o rady z góry dziękuje  
    • Przez Domek96
      Cześć mam pytanie może ktoś wie jak sprawdzić w skrzyni olej i jak coś to gdzie się go wlewa jakby co,prasa mascar
    • Przez Seba7341
      Witam 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
    • Przez Seba7341
      Witam serdecznie 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj