Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przywracanie potencjału produkcji rolnej zniszczonego w wyniku wystąpienia klęsk

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share TD80D

TD80D

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 14 grudzień 2010 - 15:08

Przywracanie potencjału produkcji rolnej zniszczonego w wyniku wystąpienia klęsk Mam takie pytanie
Czy mógłbym skorzystać z tych dotacji podanej w temacie jeśli miałem zalane 30% gospodarstwa?
Wie ktoś może coś więcej np od ilu procent zniszczeń są przyznawane te wnioski itp.

Z góry dzięki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przywracanie potencjału produkcji rolnej zniszczonego w wyniku wystąpienia klęsk Dzisiaj, 22:28
  •  

#2 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 14 grudzień 2010 - 19:51

Przywracanie potencjału produkcji rolnej zniszczonego w wyniku wystąpienia klęsk jesli miales straty w majatku trwalym[budynkach] i plantacjach[sadach] na ponad 10 tys potwierdzone przez komisje-to mozesz.

nie wiesz ze jest taka strona http://www.arimr.gov...niszczonyc.html predzej tam sie dowiesz.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#3 Share TD80D

TD80D

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 16 grudzień 2010 - 18:18

Przywracanie potencjału produkcji rolnej zniszczonego w wyniku wystąpienia klęsk trochę źle ująłem bo miałem zalane pola

ale i tak dzięi

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Przywracanie potencjału produkcji rolnej zniszczonego w wyniku wystąpienia klęsk Dzisiaj, 22:28
  •  

#4 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2727 postów

Napisany 16 grudzień 2010 - 23:24

Przywracanie potencjału produkcji rolnej zniszczonego w wyniku wystąpienia klęsk Z tym szacowaniem szkód to jakaś lipa była. Skoro komisja szacując szkody zapewniała że jedyna pomoc to będą jakieś niskoprocentowe kredyty- skład komisji- babki z gminy i z ODR-u. Budynków nie oglądały, jedynie uprawy. Po 2 miesiącach znajomy mi powiedział o tym programie bo pracuje w arimr, na co to było skoro była komisja to po raz kolejny powołać jej już nie można

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 17 grudzień 2010 - 10:08

Przywracanie potencjału produkcji rolnej zniszczonego w wyniku wystąpienia klęsk bo u nas wszystko jest na wariackich papierach a ze wybory sie zblizaly to wymyslili taki program,ktory niewiele kosztuje-bo uprawnionych niewielu[na szczescie] i chetnych jeszcze mniej. a pochwalic sie mozna w telewizji.

miales zalane budynki?? byly w protokolach odpowiednie rubryki ,nie pytali o to -jakos nie wierze zeby weszli do zalanego gospodarstwa i tego nie zauwazyli.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#6 Share dc231

dc231

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 17 grudzień 2010 - 19:28

Przywracanie potencjału produkcji rolnej zniszczonego w wyniku wystąpienia klęsk

Mam takie pytanie
Czy mógłbym skorzystać z tych dotacji podanej w temacie jeśli miałem zalane 30% gospodarstwa?
Wie ktoś może coś więcej np od ilu procent zniszczeń są przyznawane te wnioski itp.
Z góry dzięki

Musisz miec przynajmniej 30% w uprawach i jednocześnie przynajmniej 10 tys zł w budynkach, maszynach, sadach, zwierzętach.
Kompleksowe przygotowanie wniosków i prowadzenie spraw w ARiMR: woj. kujawsko - pomorskie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share TD80D

TD80D

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 18 grudzień 2010 - 11:32

Przywracanie potencjału produkcji rolnej zniszczonego w wyniku wystąpienia klęsk Aha to ja już wszystko wiem
Miałem strat ok. 40% w polu
ale w budynkach i maszynach to nie

dzięki za jedną ale konkretną odpowiedź