Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy dostane dopłate?

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pawelek1993

pawelek1993

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 26 lipiec 2007 - 20:14

Czy dostane dopłate? Hej. Pisałem kiedyś, że mam 4 ha pola i posiadam ciągnik samoróbke. Chciałbym kupić większy. Spodobały mis sie zetory 5011, 7011 i MF255. Ich ceny, jak sie orientowałem, wynoszą ok. 20000zł. Czy mam jakieś szanse na dopłaty z unii? Mam płyte obornikową, stanowiska do trzymania i udoju krów z odpływem do szamba, szambo mam betonowe. Tata, czyli właściciel gospodarstwa przejął je jakieś 2 lata temu. Płaci ZUS. Więc jak myślicie, mam jakieś szanse na dopłaty?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy dostane dopłate? Dzisiaj, 01:45
  •  

#2 Share elektrotech

elektrotech

technik elektronik -informatyk

• V.I.P.
  • rank
  • 1425 postów
  • Zainteresowania:Ursus C-325A, budowa nietypowych maszyn rolniczych

Napisany 26 lipiec 2007 - 20:35

Czy dostane dopłate?

Hej. Pisałem kiedyś, że mam 4 ha pola i posiadam ciągnik samoróbke. Chciałbym kupić większy. Spodobały mis sie zetory 5011, 7011 i MF255. Ich ceny, jak sie orientowałem, wynoszą ok. 20000zł. Czy mam jakieś szanse na dopłaty z unii? Mam płyte obornikową, stanowiska do trzymania i udoju krów z odpływem do szamba, szambo mam betonowe. Tata, czyli właściciel gospodarstwa przejął je jakieś 2 lata temu. Płaci ZUS. Więc jak myślicie, mam jakieś szanse na dopłaty?

na tych 4 hektarach wiele nie zrobisz... na 4 hektary spox wystarczy MF255,U3512 -podobne modele..ja obrabiam ok 5 h C-328 i jakos się udaje obgonic wszystko i tez pracuje ..ale z tego co widze staje się bardziej mordęgą...bardziej mi sie opłaca siać rzodkiewkę,sadzić szparagówkę ,koper....

#3 Share JarekWLKP

JarekWLKP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 543 postów

Napisany 26 lipiec 2007 - 23:50

Czy dostane dopłate? Tyle hektarów to tylko pod warzywa. Pogadajcie z szymon29, może wtajemniczy was w cebulkę dymkę :)
John Deere marką ponad wszystkie.
Zamieszczone przeze mnie fotografie chronione są prawem autorskim.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 27 lipiec 2007 - 07:12

Czy dostane dopłate? napewno nie na te ciągniki co wymieniłeś. są to zbyt stare modele

#5 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 27 lipiec 2007 - 14:31

Czy dostane dopłate? aby uzyskac dofinansowanie z unii na sprzet nie moze byc on starszy niz 5 lat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share mix

mix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 27 lipiec 2007 - 15:04

Czy dostane dopłate? Ale na nowego u3512 2812 dostał by. Może też sie skusi na 4024 :)