Polecane posty

Podpucha    0

bylem na pokazie ktory organizowal Korbanek Fendt6300 kontra Osadkowski CX8090. Po stole Powerflow pole bylo zielone po stole Veryfeed dosc czyste oba kombajny nie gubily na zadzie wiec ktoredy moglo to leciec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziu    1

bylem na pokazie ktory organizowal Korbanek Fendt6300 kontra Osadkowski CX8090. Po stole Powerflow pole bylo zielone po stole Veryfeed dosc czyste oba kombajny nie gubily na zadzie wiec ktoredy moglo to leciec ?

 

Po pokazie pojechałeś zobaczeć pole jak wygląda po każdym z kombajnów?Wystarczy że kombajn będzie nieodpowiednio wyregulowany i straty gotowe,a jak do tego sieczkarnia jest włączona to nie stwierdzisz czy straty spowodował heder czy inny czynnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heniekii    2

bylem na pokazie ktory organizowal Korbanek Fendt6300 kontra Osadkowski CX8090. Po stole Powerflow pole bylo zielone po stole Veryfeed dosc czyste oba kombajny nie gubily na zadzie wiec ktoredy moglo to leciec ?

 

to co ty napisales mija sie z prawda bo stol zwieksza wydajnosc z hektara o kolo 250-500 kg ale niezapewnia mocki bez strat wiedz niewieze w to ze po stole samosiewow niebylo bo musialy byc bo rzepak jest roslina ktorej lan ruszysz i juz sie sypie wiedz sama kosa glowna i boczna powinny cos "osypac" ,w mojej okolicy kazdy ma stol o roznej szerokosci i roznych marek ale niewidzialem pola rzepaku zeby niebylo samosiewow po zbiorze jest to mankament zbioru rzepaku ja osobiscie stosuje sklejacz on w duzej mierze pomaga i luszczyny sie nieotwieraja pod wplywem wstrzasu czy deszczykow ale na groch niedziala niestety

 

wiedz niegadaj bzdur ze dzieki stolowi pole bylo czyste bo tak byc nie moglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwi    74

Swojego czasu handlowałem trochę dużymi kombajnami a nie sprzedane robiły usługi.Ciągnika mf nie kupię nigdy,ale 38 i 40 to najlepsze maszyny na rynku biorąc pod uwagę ceny kombajnów. 38 nie odpuści w pracy żadnej 218 czy 2266,awaryjność znikoma i sto tysięcy mniej stoi cały rok za taką samą robotę w polu.Jedną 40 mam już 6 lat więc jeśli jakieś pytania to proszę.Dużo przy wyborze pomaga strona konedata.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heniekii    2

koledzy a jak jest z awarjami i naprawa czesci sa calowe czy sa metryczne?Bo massey wywodzi sie z angli tak?A tam wszystko maja calowe,czy te kombajny byly skladane w europie po naszemu?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziu    1

koledzy a jak jest z awarjami i naprawa czesci sa calowe czy sa metryczne?Bo massey wywodzi sie z angli tak?A tam wszystko maja calowe,czy te kombajny byly skladane w europie po naszemu?

 

Pozdrawiam

 

W swoim MF wymieniałem kilka łożysk które bez problemu można kupić np.w Agromie,są na miejscu lub można zamówić,co do śrub nie spotkałem się w nim z nietypowymi śrubami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pietras892
      rok Temu kupiłem 29xp. bardzo fajna maszyna chciałbym sie zapoznać z waszymi spostrzeżeniami na temat tego sprzętu gdyż ostatno pojawia się ich coraz więcej na naszych polach
    • Przez trufel11
      witam
      mam w kombajnie założony przełącznik od którego kable idą do skrzyni biegów na skrzyni jest założony przekaźnik i taki jak gdy by silniczek i to połączone jest z linka od załączania biegów i czy możliwe jest ze tym uradzeniem załączą się 3 bieg w tym kombajnie w kabinie mam wajchę tylko na dwa biegi . zdoiłem pokrywę skrzyni biegów i jest tam tam wolna jedna zębatka czy wie ktoś czy ten kombajn ma 3 biegi i czy jest możliwe ze tez silniczek elektryczny załącza 3 bieg???
    • Przez lukaszkuc
      Witam mam problem z kodem błędu ehr 3-6 razem z nim występował też kod błędu 2-2 ciągnik to massey ferguson 6120 speedshift
    • Przez lukaszkuc
      Witam mam problem z kodem błędu ehr 3-6 razem z nim występował też kod błędu 2-2 ciągnik to massey ferguson 6120 speedshift
    • Przez kazim11
      Witam czy ktoś z was spotkał się z takim kombajnem ponieważ rozważam kupno tego modelu a wiem że w Polsce jest ich strasznie mało czy ktoś wie jaką pojemność ma zbiornik??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj