Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gotowe obory z conexx

30 odpowiedzi na ten temat

#21 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 16 grudzień 2010 - 22:36

Gotowe obory z conexx Dostałem juz też ofertę. Mi wyliczył za 15x36x4m, obłożoną płytą warstwową 60mm cenę ok 180 tys. A gdzie posadzka, montaż, świetlik, i bramy dodatkowe, okna.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Gotowe obory z conexx Dzisiaj, 20:39
  •  

#22 Share rafftti

rafftti

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 17 grudzień 2010 - 09:31

Gotowe obory z conexx No to drogo za taki hangar? A za ile byś taki budynek postawił z pustaka i przykrył a i dodatkowo styropianem ocieplił? Każdy robi jak uważa. Pod MGR te budynki są lepsze bo Ci stawiają idealnie z planem i łatwiej to przez modernizację przeciągnąć.

#23 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 17 grudzień 2010 - 15:53

Gotowe obory z conexx Porównując z innymi wychodzi trochę taniej jak się doliczy posadzkę itd. a oni nawet firmy montażowej nie mają swojej. I chcą 100% ceny przed dostawą. Pustaki to mam ich trochę starych jeszcze betonowych 25x25cm, po GS jak to kiedyś na placach układali nimi a ja to teraz rozbierałem i mam. Choć będe po nowym roku wiatę stawiał to trochę ich wykorzystam. Odkopałem starą jakąś ofertę ale na halę 20x55x5,17m(górna krawędź dachu przy ścianie). Czyli 2 razy większa, bez fundamentów i posadzki, pokryta blachami trapezowymi, 2 bramy 4,2x4,2m, 2 drzwi 1x2,125m i świetlik na ścianie 53mb. Cena to ok 390 tys zł + montaż ok 90tys. Trzeba to policzyć dokładnie. i zależy jak to chcesz mieć zrobione.

#24 Share rafftti

rafftti

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 17 grudzień 2010 - 21:10

Gotowe obory z conexx No właśnie jak to będzie zrobione? Szkoda, że się nikt nie odezwał co ma taki budynek było by wszystko jasne :lol:

#25 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 17 grudzień 2010 - 21:36

Gotowe obory z conexx http://www.conexx.in...e_projekty.php# trzeba by do nich podjechać i zobaczyć. Do ostatniego miejsca mam niedaleko do 100km.

Ja osobiście to bym wolał trochę jeszcze dopłacić i otrzymać gotowy budynek, choć z drugiej strony mam ekipę 2 budowlańców, mechaników/ślusarzy więc nie ma problemu z montażem itd. No ale kwestia wszystkich wymagań, kierownika robót. No i wiadomo koszt montażu mniejszy. Patrząc na zdjęcia to budynek jest solidny szkoda że nie można powiększyć.

Można znaleźć używaną konstrukcję nieraz i ją postawić. Możliwości jest tu dużo.

#26 Share rafftti

rafftti

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 14:03

Gotowe obory z conexx Poprawiał mi przedstawiciel ofertę i dał mi namiar na oborę pod łodziom w miejscowości gdzie mam rodzinę w najbliższej przyszłości się tam wybiorę i zobaczę co to jest warte. Oczywiści od razu napiszę na AF

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share Rolnikix

Rolnikix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 26 styczeń 2011 - 00:22

Gotowe obory z conexx Mógłbyś podać gdzie konkretnie pod łodzią? Chociaż jaki powiat oraz gmina?
Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

#28 Share piotrek538

piotrek538

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 29 styczeń 2011 - 11:03

Gotowe obory z conexx Robią obory na uwięzi ???

#29 Share gerwazyhaidi

gerwazyhaidi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 07 luty 2011 - 21:24

Gotowe obory z conexx

No właśnie jak to będzie zrobione? Szkoda, że się nikt nie odezwał co ma taki budynek było by wszystko jasne :lol:

Witam conexx ma siedzibe w Myszkowie byłe "Częstochowskie woj."Mam od nich dwie konstrukcje 22\40 i 10\20 . Polecam firma solidna i nie ściemnia.Robi się tak kupuje konstrukcje a fundamenty i montaż we własnym zakresie sporo kasy zostaje. To samo z ścianami dachem świetlikiem itd.Ta duża w 2005 roku kosztowała 80 tyś netto.

#30 Share rafftti

rafftti

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 13 luty 2011 - 08:54

Gotowe obory z conexx Dzięki za opinie ja też się zastanawiałem żeby mi postawiła lokalna firma bo żeby tą konstrukcję na górze poskręcać to potrzebna jest ładowarka teleskopowa a oni taką mają

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 13 luty 2011 - 11:04

Gotowe obory z conexx Ja właśnie myślę o zakupie teleskopa do firmy. I w jak dobrze pójdzie to też będziemy hale stawiać w firmie. Hmm może to jakiś pomysł by konstrukje kupić i postawić samemu bo co to za problem mając sprzęt i ludzi.