Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fend 311, 86rok awarja podnośnika i wom

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share grzen

grzen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,budownictwo

Napisany 13 grudzień 2010 - 08:26

Fend 311, 86rok awarja podnośnika i wom mam na oku kupno fenda 311 ale ma 2 wady na wolnych obrotach nie podnosi podnosnik dopiero jak dodam gazu to podnosi ale jak ujmę gaz w czasie podnoszenia to znowu przestaje podnosić, podczepialiśmy pługi obrotki i na obrotach podniósł jak pierze.sprzedający wymienił w nim pompe hydro na nową i nadal to samą.a do czego jest filtr umieszczony z tyłu po prawej stronie przy pochwie?
Następna sprawa to wom ,nie dam rady włączyć na 540obr. niby trochę wchodzi ale się nie kręci.740 i 1000 działa elegancko
Proszę o porady i pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fend 311, 86rok awarja podnośnika i wom Dzisiaj, 16:01
  •  

#2 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1186 postów

Napisany 13 grudzień 2010 - 16:19

Fend 311, 86rok awarja podnośnika i wom Jeżeli traktor ma coś zepsute u sprzedawcy to dałbym sobie spokój, chyba, że sprzedawca zna sie na rzeczy i to naprawi. Filtr obok zwolnicy jest ze skrzyni biegów. Pozatym poszuklałbym 312, bo ma mocniejszy podnośnik i lepsza skrzynie.

#3 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 13 grudzień 2010 - 21:02

Fend 311, 86rok awarja podnośnika i wom Niestety nie można oczekiwać ze 25 letni, zjechany na maksa ciągnik nie będzie miał żadnej wady. W końcu większość niemieckich rolników pozbywa sie tych maszyn ze względu na to ze stoją więcej w warsztacie niż na polu.
Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share grzen

grzen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 15 grudzień 2010 - 19:14

Fend 311, 86rok awarja podnośnika i wom no i pozamiatane fend 311 kupiony.
barejrą dla zakupu 312 jest cena nie posiadam większej gotówki a w kredyty nie za bardzo chcę wchodzić
moje gospodarstwo jest za małe.
zaczołem się wachać po przeczytaniu waszych opinij panowie ale ten handlarz to mój znajomy i jak fędzik będzie słabo się spisywał to zrobimy zamiane na coś lepszego (jak będzie) ;)
ogólny stan oceniam na bardzo dobry(wizualny)silnik też jest spoko
zapewne będę potrzebował waszej pomocy przy posługiwaniu się EHR bo ja trochę łapię ale są sprawy nieznane dla mnie POZDRAWIAM

#5 Share grzen

grzen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 18 marzec 2011 - 13:39

Fend 311, 86rok awarja podnośnika i wom witam; :( mam problem w 311lsa mianowicie po raz drugi zcieło mi klin na trybie od pomp hydraulicznych
czy wiecie jaka może być tego przyczyna.dziwny jest sposób zcinania bo jeżdziłem cały dzień a gdy wieczorem chciałem wstawić go do garażu to po odpaleniu już wspomaganie nie chodzi i identycznie było za pierwszym razem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share grzen

grzen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 21:54

Fend 311, 86rok awarja podnośnika i wom problem rozwiązany.tryb miał minimalny luz na ośce ,zlikwidowałem go i powinno być ok.