Skocz do zawartości

Zdjęcie

jak naprawić wyskakujący rewers w lamborghini R3EVO85

15 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bronek25

bronek25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 12 grudzień 2010 - 19:32

jak naprawić wyskakujący rewers w lamborghini R3EVO85 jak naprawić wyskakujący rewers w lamborghini R3EVO85 :huh:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jak naprawić wyskakujący rewers w lamborghini R3EVO85 Dzisiaj, 04:00
  •  

#2 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 12 grudzień 2010 - 20:21

jak naprawić wyskakujący rewers w lamborghini R3EVO85 A kiedy on wyskakuje? Na postoju czy w trakcie jazdy?

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#3 Share jaro30

jaro30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 13 grudzień 2010 - 07:50

jak naprawić wyskakujący rewers w lamborghini R3EVO85 A czy masz zgrzyt podczas włączania go?Jeżeli wyskakuje to może być coś z tą wajchą nie tak musisz ją sprawdzić ale pewnie trzeba będzie odjechać tyłem ciągnika ,kabinę podwiesić i wymienić kompletny synchronizator koszt 2400netto rok temu plus robota.A ile on ma mtg że tak się w nim dzieje?A czy zawsze wyskakuje?

#4 Share bronek25

bronek25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 13 grudzień 2010 - 19:34

jak naprawić wyskakujący rewers w lamborghini R3EVO85 Rewers wyskakuje w czasie jazdy na wybojach. Ma założonego tura i ma 1200mtg B)

#5 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 14 grudzień 2010 - 18:12

jak naprawić wyskakujący rewers w lamborghini R3EVO85 Nie znam rozwiązania technicznego więc pytam, czy wodzik przesuwający synchronizator ma sprawny zatrzask? Te wyskakiwanie na wybojach sugeruje oddziaływanie dźwigni włączającej na synchronizator lub niecałkowite załączenie.

#6 Share bronek25

bronek25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 14 grudzień 2010 - 20:12

jak naprawić wyskakujący rewers w lamborghini R3EVO85 Najprawdopodobniej to wada fabryczna i nie wiem jak to naprawić

#7 Share jaro30

jaro30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 15 grudzień 2010 - 18:00

jak naprawić wyskakujący rewers w lamborghini R3EVO85 Czy jak trzymasz go ręką to też próbuje wyskoczyć czy jest dobrze i nie wyczuwasz oporu do wyskoczenia?Napisz mi czy jest zgrzytanie ?

#8 Share bronek25

bronek25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 15 grudzień 2010 - 21:59

jak naprawić wyskakujący rewers w lamborghini R3EVO85 W czasie jazdy na wybojach i szybszej jeździe jak trzymam go ręką to czuję że chce wskoczyć ,zgrzytów przy włączaniu biegu nie ma i myślę że przyczyną morze być kabina wytrąca rewers ,ponieważ jest tam niedużo luzu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share jaro30

jaro30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 16 grudzień 2010 - 08:03

jak naprawić wyskakujący rewers w lamborghini R3EVO85 A zgrzyt przy włączaniu rewersu jest?Najpierw to zobacz te mocowania wajchy przy podłodze a wajcha od rewersu lata jak psu ja..a czy jest dosyć sztywna?Ciężko jest mi tu coś sugerować ale najpierw zobacz dzwignie i jej połączenia bo tam lubią się te główki wydrzeć (podłoga kabiny).

#10 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 05 luty 2011 - 10:27

jak naprawić wyskakujący rewers w lamborghini R3EVO85 wszystkie r3/agrofarmy tak mają, od nowego tak nie miałeś? u mnie od nowego to było to zaraz sam wziołem się za to nie czekając na serwis, od razu zczaiłem że wina jest kontrukcyjna po prostu ogromna ciężka wajcha rewersu i kabina na poduszkach, odkręciłem mieszek od dziwgni rewersu i tam jest takie wgłębienie, dobrałem taki klocek gumowo materiałowy, że tylko w momecnie przekłądaniania rewersu z luz do przodu stawia malutki niewyczuwalny opór i to wystarczyło posmarowany towotem, co 50mt smaruje go i siedzi tam ten klocuszek w niczym nie przeszkadza, no może minimalnie jest opór przy przekładaniu rewersa ale od tamtej pory już nie wyskakuje a to było już tak że podczasz jazdy po nierównej łące potrafił wyskoczyć obserwowałem wtedy dzwignię to sama wpadała w drgania kołysała sie i sama wybijała na luz, także odpowiednio dobrany klocek coś około 1cm grubości i wymiary 5X10 cm mniej więcej, jak będę miał aparat w domu to mogę zrobić foto, heh teraz mogę ganiać 5 zając po polnych drogach to zdarzyło się że 5tka wyskoczyła na luz jak zaczoł skakać na dziurach zresztą sam mało nie wyleciałem hihi
serwisant powiedział tylko że jak będzie się powtarzać to mogą porozkręcać to ja dziękuje ;[

Edytowany przez Ferdek07, 05 luty 2011 - 10:28.

#11 Share bronek25

bronek25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 05 luty 2011 - 17:11

jak naprawić wyskakujący rewers w lamborghini R3EVO85 Dzięki za odpowiedz. Jakbyś mógł to prześlij mi to zdjęcie.

#12 Share jaro11

jaro11

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 19 luty 2011 - 08:54

jak naprawić wyskakujący rewers w lamborghini R3EVO85 Ja nie słyszałem o awari rewersu mam swojeczo r3 od nowości żadnej awari nie było.

#13 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 19 luty 2011 - 13:15

jak naprawić wyskakujący rewers w lamborghini R3EVO85 Nie piszcie że się psuje bo to wstyd. Pronar, mtz, ursus ma prawo się popsuć. Ale zachodnie!

#14 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 19 luty 2011 - 21:10

jak naprawić wyskakujący rewers w lamborghini R3EVO85 @rolnik1973 a co ten post wnosi do tematu???

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#15 Share bronek25

bronek25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 27 luty 2011 - 11:11

jak naprawić wyskakujący rewers w lamborghini R3EVO85 Ja mam tak od nowości.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16 Share Kamil0012

Kamil0012

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 03 lipiec 2012 - 13:12

jak naprawić wyskakujący rewers w lamborghini R3EVO85 też mam ten problem... mam r3 evo 100 i ostatnio zauważyłem że zaczął zgrzytać rewers...:/ wcześniej tak nie było. chodził ładnie i płynnie. Mam nadzieje że jeszcze zrobią mi to w ramach gwarancji...