Zaloguj się, aby obserwować  
marekgizio

Przyczepy Wielton w programie ,,Na osi'' w TVN Turbo

Polecane posty

marekgizio    4

Włąsnie leci ten program i ma być coś związanego z rolnictwem, w migawce był JD z przyczepą wieltona więc pewnie o przyczepach bedzie szczególnie że kiedyś był już w tym programie materiał o wielton agro.

 

EDIT było z 2-3min ale powiedzieli o przyczepach i wózkach dolly. Ciągali jakimś JD z serii 7000 albo 7010, po placu i jakichś ugorach.

Że im chciało robić materiał na te 2-3min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Pisałem o tym samym w temacie o przyczepach Wielton. Ciekawe ale za krótkie trochę. No ale reklama poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy84    28

to była tylko reklama hmmmmmmm za mało jest programów o maszynach rolniczych w programach tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

A ja właśnie odkryłem wczoraj stacje telewizyjną TVR czyli ''rolniczy'' kanał ale z tematyki rolniczej to widziałem tam na razie tylko relację z Bednar




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

bo lepiej kręcić i pokazywać kolejne bzdurne telenowele typu KLAN normalnie żal tak niskiego poziomu Polskich mediów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 dokładnie oprócz agrobiznesu gdzie czasami krzykną coś ciekawego to nie ma żądnego  programu rolniczego . Dlaczego nie mogą dać  programu poświęconego nowością rolniczym  oraz historii rolnictwa tylko coraz to nowe seriale które  ogląda cześć mocherów  w Polsce i nic więcej sorry ale tego nie rozumiem   trzeba   to wziąść w swoje ręce   . Ej co   byście powiedzieli gdyby  na stronce WWW.AGROFOTO.PL  dołożyli zakładkę telewizja/wiadomości rolnicze ja tylko nasuwam pomysł  :huh:  ciekawe  co wy na to  :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj