janusz11

MF 6485 cz JD 7430

Polecane posty

janusz11    0

Witam wszystkich i proszę o podpowiedź króry ciagnik wybrać mf 6485 czy jd 7430 mająpodobna moc jak pozostałe parametry chce aby ciagnik miał tls przedni tuz amortyzowaną kabinę ceny tez są porównywalne ok.80 tyś euro netto maja pracować na gospodarstwie 100 ha ktore się powiększa jako głóny ciągnik do orki i agregatu uprawowo siewnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Takich tematów juz masa była skoro parametry sa podobne wybierz ten który ci się bardziej podoba i w którym lepiej się czujesz. Ewentualnie bliskość serwisu i jego cene można porównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekmf475    0

Witam. Mam podobny problem miedzy MF 6475 a JD 6830. JD wychodzi troche wiecej ale jestem bardziej przekonany do JD. Korbanki strzszą mnie spalaniem JD. W okolicy są same zielone ciągniki i nikt nie narzeka. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

marek no widzisz ja sie zastanawiam na wlasnie 6485 i jd7430 i jakos jestem bardziej przekonany do masseya bo po prostu kupie go taniej poza tym skrzyna dyna6 co tu duze mowic w pelni pod obciazeniem moim zdaniem jest lepsza od tej w janku bo tam jednak troche wajhowac trzeba w masseyu takiej potrzeby nie ma druga sprawa massey jest dluzszy i jakis stabilniejszy mi sie wydaje no i ten pomruk sisu bezcenny;))


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

w podobnym wypasie bardzo duzej roznicy nie ma ale jakies 30-40tysi mysle ze napewno


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz11    0

co do ceny to korbanek zaproponował cenę mfa 6485 w full wypasie na 81 000 euro co po 4 zł daje 324 tyś a za 7340 również w full wypasie (bez skrzyni bezstopniowej) chemirol zaproponował 325 tyś także chyba pozostaja wrażenia estetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
John6930P    0

JD chyba będzie odpowiedniejszy do ciężkich prac. Jak dobrze dobierzesz maszynę do jelonka to spalanie będzie prawie takie same jak u innych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk123    0

Marekmf475 cieżko doradzić każdy kierowca ma inne wymagania ,oraz jest duże lub małe zróżnicowanie do jakich prac będą wykożystane ciągniki itd.Rozważ plusy i minusy obu ciągników nie tylko same maszyny ,ale jakość obsłógi klienta i ceny usłóg serwisu . Który z tych ciągników ma osobny zbiornik na olej hydrauliczny ,czy bedzie CI to potrzebne?Jeżeli będziesz pracował z wszystkimi nowymi maszynami , może to być zbędne .a MF serii6475 ma silnik sisu czy perkinsa?

JD ekspert i lider w ciągnikach , MF duża innowacyjność nowe tecnologie .

polecam amortyzowana oś .Oglądałeś używane te ciągniki? polecam . a jak w okolicy masz same jelonki to kup MF i będziesz miał biedronkę B)

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekmf475    0

hej. 6475 do wrzesnia 2010 był robiony na perkinsie. Teraz jest składany na sissu 6,6 litra. Seria 6400 nie ma osobnego zbiornika na hydraulike, jelonek tak samo raczej mi sie nie przyda osobny zbiornik. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Osobiście nie kierowałbym bym się tym co diler ciągników X mówi o ciągnikach Y. wink.gif Odnośnie porównania to zamiast 6475 polecam brać pod uwagę 6480, wtedy będzie bardziej wyrównane dla MF porównanie z 6830. smile.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

JD wychodzi troche wiecej ale jestem bardziej przekonany do JD. Korbanki strzszą mnie spalaniem JD.

 

Korbanki straszą spalaniem JD a dilerzy JD straszą ceną Fendta :D Zdrowa konkurencja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
durek    0

JA POROWNYWALEM W PRAKTYCE JD 7430 I MF 7480 OBYDWA SKRZYNIE VARIO DLA MNIE LEPIEJ O NIEBO MF I JD MA PROBLEMY ZE SKRZYNIA BIEGOW OKOLO 3000 MTH SIE ROZSYPUJA PODOBNO COS ZMIENIALI W SKRZYNI ALE TO ZAWSZE JAKIES RYZYKO ZE TO NIE TEN PROBLEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tc56    4

Jak podliczysz MF seri64 na wypasie to taniej wyjdzie seria74 bo ona to wszystko ma w standardzie do tego skrzynia vario. Musieli zmienic markę silnikow bo jeszcze w lipcu mówione bylo że modele 7465, 7475 i 7480 maja silniki Perkinsa ,a te juz większe Sisu.Nie wiem jak ten silnik Sisu ale ten Perkins to się normalnie rwał do roboty :lol: -oczywiście na placu bo nie miałem nim okazji w polu popracować. W serii 74 w sumie to brakuje jojstica łaczacego sterowanie skrzynia, hydraulika i zawracaniem na uwrociach takie jest moje zdanie no i widok na tylni podnosnik też nie jest za najlepszy.Seria 74 ma juz oddzielny zbiornik na olej hydrauliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
John6930P    0

durek trochę mnie dziwi to co napisałeś bo skoro po 3000 MTH skrzynie JD się rozsypują to dlaczego tyle ludzi je kupuje i dlaczego on znajduje się w czołówce (czy jest nawet liderem, nie wiem jak dokładnie jest ) najlepszych ciągnikaów? :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj