Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skrzynia Power Command, a Range Command w T6000

63 odpowiedzi na ten temat

#61 Share yage

yage

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 24 luty 2012 - 08:40

Skrzynia Power Command, a Range Command w T6000 Na chwilę obecną w nowej serii T6 nie ma dostępnych wersji RC i PC. Może za jakiś czas wprowadzą.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Skrzynia Power Command, a Range Command w T6000 Dzisiaj, 23:02
  •  

#62 Share PRZEMO86

PRZEMO86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 12:32

Skrzynia Power Command, a Range Command w T6000 A ja mam problem ze skrzynią biegów w NH 6070 PC. Ciągnik mam od 1,5 roku, kilka razy na gwarancji przyjerzdzał serwis i mówiono mi że wszystko wporządku. Tylko jak dlamnie to nie jest wporządku, przy zimnym oleju gdy ruszam ze sprzęgła to ciągnik jeszcze nie rusza a juz spadają obroty i zaczyna głsno pracować skrzynia. Pozatym spalanie jest zarombiste, wydaje mi się ze ta skrzynia opciąrza ostro silnik. Do tego czasami przy zmianie kierunku jazdy występują jakieś stuki. Jeżeli ktoś miał taki podobny problem, to proszę o odpowiedz jak go rozwiązał

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#63 Share marcint6070

marcint6070

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 04 lipiec 2012 - 11:39

Skrzynia Power Command, a Range Command w T6000

Ja bym ci radził wybrać skrzynie Power Command , ponieważ w Range command skrzynia jest podzielona na zakresy pomiędzy którymi żeby przejść na wyższy należy wcisnąć dodatkowy przycisk, a Power Command ma bez zakresowo od 1 do 19 biegu i myślę że auto lepiej działa bo nie musisz zmieniać zakresów. Jeżeli się pomyliłem to mnie poprawcie.Dodany obrazek

Ta ja jeżdże t6070 range command i są te zasrane stopnie i fakt jest dylemat w orce. Ja bym brał power command.
P.S zauważyłeś że power command ma płynniejszą zmiane biegów?

A ja mam problem ze skrzynią biegów w NH 6070 PC. Ciągnik mam od 1,5 roku, kilka razy na gwarancji przyjerzdzał serwis i mówiono mi że wszystko wporządku. Tylko jak dlamnie to nie jest wporządku, przy zimnym oleju gdy ruszam ze sprzęgła to ciągnik jeszcze nie rusza a juz spadają obroty i zaczyna głsno pracować skrzynia. Pozatym spalanie jest zarombiste, wydaje mi się ze ta skrzynia opciąrza ostro silnik. Do tego czasami przy zmianie kierunku jazdy występują jakieś stuki. Jeżeli ktoś miał taki podobny problem, to proszę o odpowiedz jak go rozwiązał

ta to chyba serio obciąża silnik. Ty masz z sidewinter nie ? To patrz na monitor na obciążenia silnika i napisz mi później ile było procent ok?
P.S Następnym razem poproś servis albo zadzwoń żeby zrobili szczegółową diagnostykę skrzyni.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#64 Share strzechu

strzechu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 18 wrzesień 2012 - 00:17

Skrzynia Power Command, a Range Command w T6000 Panowie a kalibrowaliście sprzęgła ? Przecież to podstawa jak coś szarpie albo nie ciągnie...