Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Czy to dobry wybór?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czy to dobry wybór Warfama N-218 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1995    3

To jest ten 6 tonowy na tandemie? Ja mam taki od 30 lat super maszyna nie narzekam. Cały czas pracuje z c360 tylko zaczep przerabiany bo było ryzyko że może sie urwać.Ostatnio jest zepsuty. Przenośnik podłogowy się urwał i wygięły się wszystkie listwy a poza tym ma podłogę i burty do remontu. Jeśli miałbym wymienić jego wady to chyba byłby to przenośnik podłogowy i jego napęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To jest ten 6 tonowy na tandemie? Ja mam taki od 30 lat super maszyna nie narzekam. Cały czas pracuje z c360 tylko zaczep przerabiany bo było ryzyko że może sie urwać.Ostatnio jest zepsuty. Przenośnik podłogowy się urwał i wygięły się wszystkie listwy a poza tym ma podłogę i burty do remontu. Jeśli miałbym wymienić jego wady to chyba byłby to przenośnik podłogowy i jego napęd.

Tak to jest ten 6 tonowy. A wiesz może jaka jest jego cena? nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1995    3

Nie wiem ostatnio sie nie interesuje. Kiedyś był chyba za jakieś 25 tys. netto ale to jakieś 5 lat temu. Zależy też od wyposarzenia bo są z hydraulicznym i mechanicznym przesówaniem przenośnika i chyba jest jeszcze pionowy adapter zamiast poziomego. A ile miałby rocznie pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ile ma pracować rocznie? trudne pytanie:) Wywozić obornik od 50 ogonów i w żniwa czasem za przyczepę robić przy koszeniu kukurydzy itp. A jaki przesuw taśmy lepszy? Koniecznie musi mieć poziome wałki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1995    3

Tutaj masz w najprostszej wersji.

 

http://otomoto.pl/ro...18-2-A3615.html

 

Lepszy mówią że jest hydrauliczny ale nie wiem dlaczego może precyzyjnie można ustawić prędkośc nie mam pojęcia.

Ja mam mechaniczny jest prosty i nie trzeba zapinać do hydrauliki zaleta jak się komuś pożyczy, no i nowy jest tańszy. Dużą zaletą jest że można przerobić na przyczepę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    710

Jak jest hydrauliczny posuw taśmy to nie ma takiego "szarpania" łańcuchami szczególnie przy ciężkim ładunku np QQ. A czemu koniecznie poziome wałki?


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ponieważ nie będą mieściły się w małej oborze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Więc chyba dowiedziałem się wszystkiego:)

Jeśli ma ktoś jakieś inne informacje to byłbym wdzięczny jak by tu zapisał:rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj