Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case JXU 95 czy Deutz Fahr 420

47 odpowiedzi na ten temat

#21 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów

Napisany 11 grudzień 2010 - 19:46

Case JXU 95 czy Deutz Fahr 420 oglądałem ostatnio oba ciągniki, nie wiem jak z ich wytrzymałością itp ale jakość wykonania kabiny, plastiki i komfort na duży plus dla case

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case JXU 95 czy Deutz Fahr 420 Dzisiaj, 09:50
  •  

#22 Share 0411milek

0411milek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 11 grudzień 2010 - 21:01

Case JXU 95 czy Deutz Fahr 420 agrofarm 420 ttv 170000 netto
agrofarm 420 gs rewers ma standardowo jeśli ktoś porównuje jx do agrofarma to trochę nie tak bo są różnice bo jeden ma zwolnice a drugi półosie poczytaj jak wygląda sprzęgło w jx a jak w agrofarmie? jaki jest udźwig tylnego tuzu? ja mam agrofarma 420 gs wersja e i to był dobry wybór POLECAM

#23 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem, wędkarstwo

Napisany 11 grudzień 2010 - 21:11

Case JXU 95 czy Deutz Fahr 420 to te DF się cenią... za tą cenę miałby Valtrę, a nie jest ona jakościowo gorsza od Df, a może nawet lepsza ;)

#24 Share Agrotron155

Agrotron155

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 409 postów

Napisany 11 grudzień 2010 - 22:25

Case JXU 95 czy Deutz Fahr 420 no dobra ale to jest z bezstopniówką i ma prawie wszystko więc za coś cena musi byc może troche jestem stronniczy ale tak jest... a spójrzmy jak w podsawowego cena się prezentuje czyli 114 tys netto... jak dla mnie to jeszcze i tak mało biorąc pod uwagę np cene fendta...

#25 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 11 grudzień 2010 - 23:21

Case JXU 95 czy Deutz Fahr 420 Nie porównuj Mercedesa(Fendt) do Volkswagena(Deutz, Case). Jeśli chodzi o cenę to wybrałbym Case. Te kilkanaście tys. to jednak są pieniądze które można zainwestować w coś innego. A mając 26ha to ciągnik nie będzie aż tak mocno eksploatowany żeby psuł się co chwilę.

#26 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1890 postów

Napisany 12 grudzień 2010 - 09:24

Case JXU 95 czy Deutz Fahr 420 kolego aktualnie nie trafiłeś z porównaniem bo w mercedesach chińskie części montują:) taka mała odskocznia:D Dla mnie obie te maszyny są fajne i dobrze będą się spisywały. W sumie DF lepsza skrzynie ma ale case prawie 800kg większego udźwigu, masa ta sama. musisz kolego jechać obejrzeć maszyny obie i sobie porównać

#27 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem, wędkarstwo

Napisany 12 grudzień 2010 - 11:49

Case JXU 95 czy Deutz Fahr 420 jak za tą cenę to chyba Case a resztę możesz zainwestować w inne maszyny... na początku obstawiałem za DF, ale jak zobaczyłem cenę to zmieniłem zdanie, bo Case jest niewiele gorszy od DF, a jest duża różnica w cenie :)

#28 Share Agrotron155

Agrotron155

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 409 postów

Napisany 12 grudzień 2010 - 12:58

Case JXU 95 czy Deutz Fahr 420 @StasiekS mercedes jak dla mnie to Jd a Fendt to Audi a volkswagen jest jak Deutz a case to opel jeśli już mamy samochody podporządkowywać traktory... a co do nich to ciągnik kupuje się na lata i nie powinno sie żałować pieniędzy na niego zwłaszcze jeżeli różnica to około 10 tys....

#29 Share Michu7

Michu7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów

Napisany 12 grudzień 2010 - 14:49

Case JXU 95 czy Deutz Fahr 420 w temacie jest pytanie o JXU a nie JX. DF Agrofarm będzie zdecydowanie tańszy od JXU i od JX raczej też, więc nie piszcie o oszczędnościach przy zakupie Case! Moim skromnym zdaniem tto Agrofarm od JX jest lepszy i można go lepiej wyposażyć, ale od JXU to chyba już lepszy nie jest? Ale na pewno zdecydowanie tańszy.

#30 Share 00hodowca00

00hodowca00

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 12 grudzień 2010 - 18:59

Case JXU 95 czy Deutz Fahr 420 dziekuje za zainteresowanie moim tematem czekam na dalsze Moge dodac ze ma ten traktor chodzic z plugiem 3 wywrotkiem,agregat uprawowo-siewny 3m bierny (pytanie jak bedzie zachowywal sie na uwrociach czy nie bedzie przod sie dzwigal)a takze z scierniskowcem 2,6m

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów

Napisany 12 grudzień 2010 - 19:04

w temacie jest pytanie o JXU a nie JX. DF Agrofarm będzie zdecydowanie tańszy od JXU i od JX raczej też, więc nie piszcie o oszczędnościach przy zakupie Case! Moim skromnym zdaniem tto Agrofarm od JX jest lepszy i można go lepiej wyposażyć, ale od JXU to chyba już lepszy nie jest? Ale na pewno zdecydowanie tańszy.

tutaj masz wiele racji poza jednym małym punkcikiem, jx będzie o wiele tańszy od DF, a jxu trochę droższy od df

#32 Share Michu7

Michu7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów

Napisany 12 grudzień 2010 - 19:58

Case JXU 95 czy Deutz Fahr 420 Nie wierzę w to, że JX będzie o wiele tańszy. Agrofarmy zaczynają się chyba od 116 000 netto, za taką cenę to moze JX się nawet dostanie, ale o "wiele" taniej to na pewno nie. Zależy ile da się urwać przy negocjacjach. Ja mieszkam w pobliżu dilera Case i porównywałem ceny z SDF i wyszło jednak, że mam DF-a i Same. Fakt, że interesował mnie model Case Quantum a on choć mniejszy to od JX jest chyba droższy.

#33 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów

Napisany 12 grudzień 2010 - 20:37

Case JXU 95 czy Deutz Fahr 420 Case Quantum to całkowicie inny ciągnik w porównaniu z jx, i droższy mini tego że mniejszy, a o jakie moce chodzi?? mniej więcej jestem obeznany w case
na dzień dzisiejszy jx 60 to 105 brutto
jx 95 niecałe 140,

#34 Share bigosek54

bigosek54

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów
  • Zainteresowania:Interesuje sie rolnictwem i sportem

Napisany 12 grudzień 2010 - 20:39

Case JXU 95 czy Deutz Fahr 420 ja sam stoję przed podobnym wyborem i wezmę chyba df...w df są tańsze części i mniej spali :Da o ile droższy jest ttv od zwykłej skrzyni w gs?

#35 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 grudzień 2010 - 20:53

@StasiekS mercedes jak dla mnie to Jd a Fendt to Audi a volkswagen jest jak Deutz a case to opel jeśli już mamy samochody podporządkowywać traktory... a co do nich to ciągnik kupuje się na lata i nie powinno sie żałować pieniędzy na niego zwłaszcze jeżeli różnica to około 10 tys....

Za 10 tys. ma do niego 3 letni zapas paliwa. Nie wiem skąd te informacje że Deutz jest o wiele lepszy od Case? Jakieś testy były robione tych ciągników czy po prostu Case ma taką łatkę bo jest mało znany, kupowany w Polsce? Minęły już lata gdy produkowano niezniszczalne traktory. Teraz głównie liczy się ilość i cena a nie jakość. A na taką ilość ziemi traktor się nie przemęczy i będzie mu dobrze służył.

#36 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów

Napisany 12 grudzień 2010 - 20:58

ja sam stoję przed podobnym wyborem i wezmę chyba df...w df są tańsze części i mniej spali :Da o ile droższy jest ttv od zwykłej skrzyni w gs?

części może droższe ale co do spalania to bym polemizował

#37 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1890 postów

Napisany 13 grudzień 2010 - 09:47

Case JXU 95 czy Deutz Fahr 420 koledzy już pisałem o cenach case jc 90 to koszt 128 brutto do końca roku na fulu a DF będę wiedział może dzisiaj ale agrofarm 116 netto bodajże goła 410

#38 Share bigosek54

bigosek54

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów
  • Zainteresowania:Interesuje sie rolnictwem i sportem

Napisany 13 grudzień 2010 - 19:55

Case JXU 95 czy Deutz Fahr 420 410 full mi w Gądkach wycenił na 131 800 miesiąc temu także teraz może być inna cena...A testy były w Top Technika liczyłem średnią i wyszło tak:
1.Fendt4,3
2.Ferguson 3,9
3.Case 3,8
4.John deere 3,5
5.Valtra 3,2
6.New Holland i Deutz Fahr 3,1 B) czyli wiecie...

#39 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 13 grudzień 2010 - 20:59

Case JXU 95 czy Deutz Fahr 420 Możesz zrobić skan lub jak masz dobrą cyfrówkę zdjęcie tego artykułu?

No i Case wygrywa. Lepsza cena no i w testach wychodzi że także jest lepszy od Deuzta. Więc nie wszystko co droższe jest lepsze.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Agrotron155

Agrotron155

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 409 postów

Napisany 13 grudzień 2010 - 22:40

Case JXU 95 czy Deutz Fahr 420 po pierwsze co to za tes?? po drugie czy ten test dotyczył podawanych ciągników po trzecie czy chodzi ogólnie o całą markę?? i zastanawia mnie jeszcze jedno czy case i nh to nie to samo??

Dodaj odpowiedź