Skocz do zawartości

Zdjęcie

co sądzicie o pługu firmy AGRO-MIX

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Mariusz15

Mariusz15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:ładne dziewczynki szybkie samochody i dochodowe rolnictwo

Napisany 09 grudzień 2010 - 21:36

co sądzicie o pługu firmy AGRO-MIX może ma ktoś z was pług tej firmy i może się podzielić wrażeniami są na allegro na zdjęciu nawet solidnie wyglądają chciałbym kupić zagonówke 4+1 bo mam ciągnik o mocy 100KM a ziemie klasy 3,4 chce coś nowego bo używek mam już dość to się coś urwie to jest rama jak banan a jak przyjdzie coś do kupić to zazwyczaj żadko co pasuje to odkładnia nie zgrywa się z piersią albo na odwrót :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
co sądzicie o pługu firmy AGRO-MIX Dzisiaj, 06:47
  •  

#2 Share Marcin 80

Marcin 80

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 322 postów

Napisany 10 grudzień 2010 - 11:09

co sądzicie o pługu firmy AGRO-MIX to ja zapytam jakimi pługami do tej pory orałeś że się urywały? bo chyba niczym zachodnim z rodziny kverneland, kuhn, czy lemken, dołóż trochę kasy bo za 4 tyś niczego dobrego 5-cio korpusowago nie kupisz, a nawet cztero....ten agro-mix przypomina agro-masza a gdzieś na forum ktoś pisał że słupice miał z profilu :lol: poza tym pług bez śrubowych odkładni to nie pług tylko pługo-spych

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Mariusz15

Mariusz15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:ładne dziewczynki szybkie samochody i dochodowe rolnictwo

Napisany 10 grudzień 2010 - 21:01

co sądzicie o pługu firmy AGRO-MIX he he chętnie bym kupił jakiś zachodni albo Unie ale mnie na nie jeszcze nie stać za dużo innych wydatków w tym roku miałem a teraz trzeba pare latek by się troszke odbić:rolleyes: kiedyś miałem 3 skibowego Grudziądza środkowa słupica była za niżona i nie dało się go ustawić! jak sprawiłem sobie większy ciągnik to kupiłem nowy 4 skibowy jakiejś prywatnej firmy z Solca i po trzech sezonach musiałem wymienić płozy boczne i piersi bo się po ścierały to był szok a na koniec tego sezonu pękła mi rama!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Marcin 80

Marcin 80

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 322 postów

Napisany 11 grudzień 2010 - 13:14

co sądzicie o pługu firmy AGRO-MIX Dziwne i nadal chcesz kupić od prywaciarza? w ten sposób jak jeden już rozerwałeś i drugi odpukać rozerwiesz to tak jakbyś za 9 tyś kupił używkę zachodnią typu kverneland lub naszą unię np. ktoś kiedyś tak powiedział że jak kupujesz byle co to kupujesz dwa razy ;)