Zaloguj się, aby obserwować  
fokmen

JD od 130 do 170 km

Polecane posty

timasz    55

najpierw napisz co mnial by robic ten ciagnik bo podajesz zbyt duzy przedzial mocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

Studnia odpowiedzi na to pytanie nie ma dna. Musisz sprecyzować, np. ile środków możesz przeznaczyć na ten cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk    2

do czwórki obracalnej spokojnie starczy 6630, 6830 do piątki bym brał 7530 najlepiej autopowr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon29    0
do czwórki obracalnej spokojnie starczy 6630, 6830 do piątki bym brał 7530 najlepiej autopowr :)

Moją czwórke obracaną ciągną 6210, a teraz piatke pociągnie 6330, Tyle że ja mam słabe piaszczyste gleby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

To proponuję 6520 - 6920 z Niemiec. Przykładowa oferta: http://www3.traktorpool.de/suchen/detail.p...asch_id=739605#

 

http://www.jd-partner.de/lvb/?p=usedequip Tutaj znajdziesz dobre maszyny używane, dealer jest wporządku, dobrą kawę parzy i elegancko pakują towar na podesłaną ciężarówkę-nie musisz przy tym być. Tylko radzę upominaj się o swoje (np. obciążenie), bo potrafią przysłać o 2 mniej, a nawet jak się z nim umówisz na przegląd ogólny - wymiana wszystkich filtrów, oleju i przesmarowanie to i tak zrób to u siebie jeszcze raz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon29    0
To proponuję 6520 - 6920 z Niemiec. Przykładowa oferta: http://www3.traktorpool.de/suchen/detail.p...asch_id=739605#

 

http://www.jd-partner.de/lvb/?p=usedequip Tutaj znajdziesz dobre maszyny używane, dealer jest wporządku, dobrą kawę parzy i elegancko pakują towar na podesłaną ciężarówkę-nie musisz przy tym być. Tylko radzę upominaj się o swoje (np. obciążenie), bo potrafią przysłać o 2 mniej, a nawet jak się z nim umówisz na przegląd ogólny - wymiana wszystkich filtrów, oleju i przesmarowanie to i tak zrób to u siebie jeszcze raz. Pozdrawiam.

Czy ciągniki używane sprowadzane z zachodu nie są wyżyłowane?? Słyszałem że nie warto brać używanych ciągników, kombajnów z zachodu bo nie zarobi się na części. Są mocno awaryjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mav    1
Czy ciągniki używane sprowadzane z zachodu nie są wyżyłowane?? Słyszałem że nie warto brać używanych ciągników, kombajnów z zachodu bo nie zarobi się na części. Są mocno awaryjne.

 

nie wyżyłowane, tylko wyeksploatowane. Co nie znaczy że są awaryjne.

Tylko części są już zużyte i wymagają wymiany. To chyba jest jasne jak ciągnik ma kilkanaście tyś mth, że może coś w nim paść. Wkoncu to tylko maszyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

Można kupić maszynę, która przepracowała kilkanaście tysięcy motogodzin jak to robi mój sąsiad, ale po co? Jest mnóstwo sprzętu na zachodzie, który jest mało używany i długo pojeździ. Ciągnik JD do 8 tyś. motogodzin warto kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj