Skocz do zawartości

MF 3060lub3065 który kópić

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share goscmen goscmen

goscmen
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 grudzień 2010 - 14:20

MF 3060lub3065 który kópić Gdybym się zdecydował na zakup MF to który konkretnie! Rok wiadomo jak najmłodszy; co ma w końcu mieć na tych drzwiach napisane; jaka skrzynia;przebieg do przełknięcia; na co w szczególnośći zwracać uwage no niewiem każdy sprzęt ma słabe strony ,o tych skrzyniach się naczytałem ,aż mnie bańka rozbolała ,może jakieś luzy na łożyskach można sprawdzić czy przodek luzy jak powinien działać wiem że było to wałkowane,ale chciałbym to odświeżyć poprostu może kto go wcześniej kupił ma więcej doświadczenia z tym ciągnikiem i może więcej powiedzieć o nim[nich].Dzięki!!! A i orginalny nie będe jak powiem że na 20h,bo tak naprawde nie chodzi o te 5-koni tylko efekt i zadowolenie z maszyny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MF 3060lub3065 który kópić Dzisiaj, 19:23
  •  

#2 Share karolu

karolu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisany 09 grudzień 2010 - 14:31

MF 3060lub3065 który kópić Kupić słownik ortograficzny

#3 Share goscmen goscmen

goscmen
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 grudzień 2010 - 14:57

Kupić słownik ortograficzny

BYSTRY JESTEŚ JAK GÓWNO W BETONIARCE.

1 ostrzeżenie za obrażanie użytkownika
2 za pisanie całego posta z dużej litery.
3 cytowanie poprzedniego posta

Przeczytaj jeszcze raz regulamin skoro raz na Twoją bystrość to za mało.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 09 grudzień 2010 - 14:58

MF 3060lub3065 który kópić Słownik to raz. Drugie najpierw patrzy się na stan a później na rok. Na przebieg nie patrz bo może być licznik cofnięty. Musisz sprawdzić wszystkie drobiazgi, każdy przycisk, każdą wajchę czy działa bez problemu. Sprawdź każdy bieg, półbieg czy wchodzi bez problemu, bez zgrzytu. Rozgrzej silnik i olej w skrzyni, zobacz jak zachowuje się hydraulika, czy nie przecieków. Najlepiej jak zabierzesz znajomego który ma styczność z takimi traktorami. Jak będziesz już bardziej zdecydowany to pojedź na serwis lub warsztat ciągników. Oni za koszt dobrej wódki sprawdzą Ci silnik, hydraulikę i czy w skrzynia dobrze działa.
Osobiście polecam Ci model ze skrzynią DynaShift. Masz 4 półbiegi przełączane pod obciążeniem a w sumie 32 przełożenia do przodu i tyłu. Bez problemu dobierzesz prędkość do warunków na polu. Skrzynia ta występuje w modelach 30x5.

#5 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 09 grudzień 2010 - 15:16

MF 3060lub3065 który kópić Miałem coś napisac, ale jak autor posta taki madry jest? to niech sobie sam radzi! Trochę ogłady i pokory kolego goscmen, proponuję nie wypowiadać się pod tym tematem
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share goscmen goscmen

goscmen
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 grudzień 2010 - 17:11

Słownik to raz. Drugie najpierw patrzy się na stan a później na rok. Na przebieg nie patrz bo może być licznik cofnięty. Musisz sprawdzić wszystkie drobiazgi, każdy przycisk, każdą wajchę czy działa bez problemu. Sprawdź każdy bieg, półbieg czy wchodzi bez problemu, bez zgrzytu. Rozgrzej silnik i olej w skrzyni, zobacz jak zachowuje się hydraulika, czy nie przecieków. Najlepiej jak zabierzesz znajomego który ma styczność z takimi traktorami. Jak będziesz już bardziej zdecydowany to pojedź na serwis lub warsztat ciągników. Oni za koszt dobrej wódki sprawdzą Ci silnik, hydraulikę i czy w skrzynia dobrze działa.
Osobiście polecam Ci model ze skrzynią DynaShift. Masz 4 półbiegi przełączane pod obciążeniem a w sumie 32 przełożenia do przodu i tyłu. Bez problemu dobierzesz prędkość do warunków na polu. Skrzynia ta występuje w modelach 30x5.

dzięki za podpowiedz o to mi chodziło po co od razu słownik wystarczyło powiedzieć ze jest błąd

Miałem coś napisac, ale jak autor posta taki madry jest? to niech sobie sam radzi! Trochę ogłady i pokory kolego goscmen, proponuję nie wypowiadać się pod tym tematem

Dzięki za pomoc.