Skocz do zawartości

Zdjęcie

Farmer F-8244 C2 ciężkie odpalanie

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share farmer8244

farmer8244

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 06 grudzień 2010 - 18:45

Farmer F-8244 C2 ciężkie odpalanie Farmerek cięzko mi pani przy ujemnej temperatuirze.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Farmer F-8244 C2 ciężkie odpalanie Dzisiaj, 06:51
  •  

#2 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 06 grudzień 2010 - 18:56

Farmer F-8244 C2 ciężkie odpalanie A świeca płomieniowa Ci działa ?

#3 Share farmer8244

farmer8244

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 07 grudzień 2010 - 15:57

Farmer F-8244 C2 ciężkie odpalanie działa

#4 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 07 grudzień 2010 - 16:45

Farmer F-8244 C2 ciężkie odpalanie Przy jak niskiej temperaturze nie chce Ci palić? Może zatankowałeś paliwo niskiej jakości?
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#5 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, muzyka :)

Napisany 07 grudzień 2010 - 18:29

Farmer F-8244 C2 ciężkie odpalanie Miałem pomagać więc doradzę. Otóż być może zatarł się silnik, albo po prostu pomyślał sobie " po co mam robić, zimno jest" i pierd*li to, jak nasz.
KPK - Ochrona

#6 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 07 grudzień 2010 - 20:29

Farmer F-8244 C2 ciężkie odpalanie Kolego FarmerF10244C1, czy nie sądzisz, że nic nie wnosisz do tej dyskusji - jak chcesz pomóc to napisz coś sensownego, a jak nie to nie zaśmiecaj forum - posty bijesz?

Może rzeczywiście masz jeszcze słabej jakości paliwo... A co lejesz do zbiorniczka świecy, ja leję naftę..., uszlachetniam ON i nie mam najmniejszych problemów z odpalaniem. Fakt, że Farmer stoi w garażu (nieocieplanym).

#7 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 07 grudzień 2010 - 21:47

Farmer F-8244 C2 ciężkie odpalanie Daj mu plaka do plastików samochodowych 100%satysfakcji B)
Mój Wladimirec podbija świat

#8 Share kaniuka125

kaniuka125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 08 grudzień 2010 - 07:52

Farmer F-8244 C2 ciężkie odpalanie jak nie chce kręcić to podładuj akumulatory,podgrzej świece i pare razy przed zapaleniem popompuj pompką zasilającą.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share jaro30

jaro30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 08 grudzień 2010 - 13:15

Farmer F-8244 C2 ciężkie odpalanie Do FARMERF10244C1 śmiałem się wczoraj z twojego posta z godzinę ale prawdę napisałeś .Do farmer 8244 zostaw go do wiosny niech odpocznie- bo żebyś przy tym zapalaniu w niskich temperaturach głowicy nie rozwalił albo korbowodu nie urwał.

#10 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów

Napisany 08 grudzień 2010 - 14:17

Farmer F-8244 C2 ciężkie odpalanie kolego jaro30 a jak na wiosnę nie będzie chciał zapalić to karzesz go do lata zostawić? Jeżeli ciągnik nie chce odpalić to znaczy, że ma jakąś usterkę i trzeba ją naprawić. Teraz jest na to czas, a na wiosnę ciągnik potrzebny. Aby nie było głupich i niepotrzebnych postów typu: "po co mam robić jak zimno" niech autor posta napisze dokładnie co dzieje się z jego Farmerem podczas próby odpalenia.

MichuFarmer

#11 Share farmer8244

farmer8244

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 08 grudzień 2010 - 16:06

Farmer F-8244 C2 ciężkie odpalanie Jest on od samego początku ciężko pali ale w zimie wyątkowo. Dlatego przed odpaleniem zalewam go coepłą wodą B) i w tedy mi pali :D

#12 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów

Napisany 08 grudzień 2010 - 17:43

Farmer F-8244 C2 ciężkie odpalanie Jeżeli od samego początku Ci źle pali to bardzo niedobrze, że nic z tym nie zrobiłeś. Być może wina leży gdzieś indziej i serwis by to rozwiązał bo nie może tak być aby ciągnik ciężko palił. Nawet dobrze utrzymane c330 i c360, a nawet i starsze maszyny dobrze zapalają.

MichuFarmer

#13 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 08 grudzień 2010 - 17:53

Farmer F-8244 C2 ciężkie odpalanie Tak sobie myślę, że teraz najprostszym rozwiązaniem w Twoim przypadku byłoby zakupienie grzałki płynu montowanej do bloku silnika - koszt to niecałe 300 zł.
Zobacz sobie tutaj:
http://www.agrofoto....lka-w-farmerze/

#14 Share farmer8244

farmer8244

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 08 grudzień 2010 - 20:03

Farmer F-8244 C2 ciężkie odpalanie Panowie dziękuje serdecznie za pomoc i chyba będe musiał zamontowac sobie taką B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share zuczek015

zuczek015

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów

Napisany 09 grudzień 2010 - 14:23

Farmer F-8244 C2 ciężkie odpalanie Przeczyść klemy na akumulatorze , parę razy włącz i wyłącz główny włącznik prądu , podładuj akumulator , i sprawdź świecę tzn wymontuj zalej od góry on lub nafty i włącz zasilanie jak zacznie sie rozgrzewać i kapać nafta na spirale to sprawna jeśli sie tylko nagrzeje to uszkodzony elektromagnes zaworu dopływu nafty i nie odpalisz . jak dalej nie odpali to podłącz kablami [ dobrymi ] drugi akumulator lub prostownik z rozruchem i zobacz czy szybciej będzie kręcił rozrusznikiem . jak to nie pomoże to grzałka . Silniki MTZ muszą mieć szybkie obroty rozruchu wtedy ładnie palą jeśli aku słabnie to lipa , w starych MTZ82 była przesłona w kolektorze ssącym i było lepiej odpalać bo gdy odcieliśmy dopływ powietrza co cylindrów obroty wału wzrastały i jak popuszczaliśmy przesłonę wtedy lepiej zapalał ;)

ps sprawdź świecę !!!!!!