Skocz do zawartości

Zdjęcie

Budowa garazu (przepisy)

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mf60hxturbo

mf60hxturbo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 17:24

Budowa garazu (przepisy) Witam,zamierzam na wiosnę pobudowac garaż o wymiarach 10x15m i zastanawiam się ile będą mnie kosztowały plany i wszystko i czy i orientujecie się może czy można budowac po samej granicy za zgoda sąsiada i spad wody na moją stronę bo mam bardzo wąską działkę i sie zastanawiam czy lepiej bedzie budowac czy kupic gotowa wiatę ale na to chyba tez trzeba jakieś plany.
Jak ktoś miał doczynienia w ostatnim czasie z tym był bym mu wdzięczny za pomoc.

Z góry dzięki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Budowa garazu (przepisy) Dzisiaj, 05:10
  •  

#2 Share grzesiu09091987

grzesiu09091987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 17:37

Budowa garazu (przepisy) My jak bugowaliśmy chlewnie dach dwu spadowy o musi sciana być min 4 metry od miedzy.I nie ma czegoś takiego jak zgoda sasiada tak mówił mi geodeta.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share mf60hxturbo

mf60hxturbo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 18:36

Budowa garazu (przepisy) A orientujesz się może jak jest z wiatą też trzeba mieś jakieś pozwolenie?
Bo mamy budynek gospodarczy który stoi w granicy i jak byśmy chcieli go rozbudowac ale w naszej działce stoi słup telefoniczny około 40cm w naszej działce i czy była by taka żeby go ominąc czy coś w tym stylu jak byśmy chcieli rozbudowac?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 18:46

Budowa garazu (przepisy) Można chyba w granicy budować. Też w firmie chcemy budować wiatę w granicy i nie trzeba zgody sąsiada bodajże, ostatnio się przepisy coś pozmieniały