Skocz do zawartości

Zdjęcie

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

15435 odpowiedzi na ten temat

#12781 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3686 postów

Napisany 20 luty 2014 - 22:30

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych http://www.arimr.gov...-od-2011-r.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Dzisiaj, 07:49
  •  

#12782 Share falcon83p

falcon83p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 21 luty 2014 - 08:35

ja jestem z lubelskiego mam nr 14xx i cos tu nie rozumiem, do tej pory co 10 dnia jak byla aktualizacja list to przykladowo jeżeli lista zielona została powiększana o 10 pozycji to ja awansowałem też o 10 pozycji tymczasem lista zielona zwiekszyła się o ponad 30 pozycji a ja raptem awansowalem o marne 7 pozycji, wychodzi na to, że osoby, które prawie rok czasu były za mna jakos dziwnym przypadkiem mnie wyprzedzily, zrozumial bym, gdyby wszystkie wnioski byly na biezaco rozpatrywane ale wiem , ze akurat w lubelskim rozpatrują tylko do nr 1300, reszta nie jest brana pod uwage i nic sie z tymi wnioskami nie dzieje, także jakim cudem 30 osób będących za mną raptem znalazło się przede mną, czuję, ze coś tu śmierdzi

Nie! to znaczy że 7 osób wypadło na pozycje za tobą a nie weszło przed ciebie. Gdyby 10 wniosków weszło przed ciebie to byś spadł z pozycji 2000 na 2010. Skoro awansowałeś o 7 pozycji to znaczy że ktoś spadl za ciebie. Przecież kiedy wzrasta zielona to nikt nie awansuje- pomyśl zanim palniesz takiego buhaja zarodowego.

Swoją droga przesuniecia z 25xx na zieloną miały miejsce w Lubelskim, co i tak nie swiadczy i niczym. Może ktoś sie pomylił?

#12783 Share Nicik83

Nicik83

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 21 luty 2014 - 12:25

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Witam,chiał bym złożyć wniosek o dotacje na młodego rolnika,jestem z woj świętokrzyskiego.Jakie musze spełnic kryteria?Prosze o jakieś odpowiedzi .Z góry dziękuje.Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#12784 Share falcon83p

falcon83p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 21 luty 2014 - 13:34

Witam,chiał bym złożyć wniosek o dotacje na młodego rolnika,jestem z woj świętokrzyskiego.Jakie musze spełnic kryteria?Prosze o jakieś odpowiedzi .Z góry dziękuje.Pozdrawiam

Mysisz zadac pytanie w innym temacie forum, ja byn spróbował na forum o działaniu PROW Premia dla Młodego Rolnika :)

Albo w "kole gospodyń wiejskich"- przepraszam nie mogłem się powstrzymać.

#12785 Share superZ

superZ

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 21 luty 2014 - 18:31

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych witam! mam kilka pytan, prosilbym o odpowiedzi od osob, ktore maja pewna wiedze, bo mnie juz krew zalewa. a mianowicie chodzi o to, ze dostalem trzecie poprawki zwiazane z doborem sprzetu. odrzucili mi drugi ciagnik bo stwierdzili, ze za duzy na moje gosp. to chcialem w jego miejsce wziac sadzarke i obsypnik do ziemniaków to babka z agencji mowi mi ze nie moge bo we wczesniejszych poprawkach zamienilem drugi etap (w ktorym mial byc brany drugi ciagnik, a teraz jest odrzucony) tylko na jeden etap wszystko przenioslem. babka stwierdziła, ze to jest zmiana, a tylko moze byc jedna i kasa przepada. co wy na to?

druga sprawa, ze nie moge tez wyslac jej nowych ofert od innej firmy, ale na ten sam sprzet o ktory wnioskowalem, bo to juz jest traktowane jako zmiana, a ze przenioslem wszystko na jeden etap to szanse zmiany stracilem

trzecia sprawa, czy po podpisaniu umowy moge zrobic aneks, zeby zakupic sprzet o tych samych parametrach, ktore byly uwzglednione we wniosku w zestawieniu rzeczowo-finansowym, ale innych firm anizeli byly w pierwszej ofercie i kupic od innego dilera niz ten ktory wystawil mi pierwsza oferte skladana razem z wnioskiem

#12786 Share maroko

maroko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 280 postów

Napisany 21 luty 2014 - 19:36

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych kujawsko - pomorskie 213x , pierwsze poprawki przysłali kilka dni temu :)

#12787 Share komputerek77

komputerek77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 21 luty 2014 - 19:48

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych W Łódzkim jakie nr podpisują umowy?

#12788 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3686 postów

Napisany 21 luty 2014 - 20:00

trzecia sprawa, czy po podpisaniu umowy moge zrobic aneks, zeby zakupic sprzet o tych samych parametrach, ktore byly uwzglednione we wniosku w zestawieniu rzeczowo-finansowym, ale innych firm anizeli byly w pierwszej ofercie i kupic od innego dilera niz ten ktory wystawil mi pierwsza oferte skladana razem z wnioskiem

Możesz.

#12789 Share TegoNic

TegoNic

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 21 luty 2014 - 20:14

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych kuj pom miejsce 202x II poprawki 20 grudzień i cisza . Może ktoś wie które miejsca w kuj pom podpisuja umowy?

#12790 Share maniekmaniek

maniekmaniek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 22 luty 2014 - 00:49

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Super Z ile ziemi masz ze odrzucili ci ciągnik i jaka moc/marka

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12791 Share superZ

superZ

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 22 luty 2014 - 02:03

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych uprawiam ok. 60ha, ale we wniosku byly tylko uwzględnione tylko moje 26ha, bo na pozostale nie mam wieloletnich umow, a podalem we wniosku ze mam juz ciagnik 110 km z 2006r, bo tak mi podpowiedzial diler

#12792 Share naj1306

naj1306

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 22 luty 2014 - 09:34

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Pod uwagę nie są brane ciągniki które mają już 20 lat jeśli podałeś że masz ciągnik 8 letni no to trudno teraz będzie dostać drugi o podobnej mocy .Z tymi zmianami w zestawieniu rzeczowo -finansowe miała rację bo rzeczywiście tak agencja do tego podchodzi dlatego trzeba uważać aby nie odrzucili wniosku przez to.

#12793 Share RafalO89

RafalO89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 22 luty 2014 - 10:05

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Witam. Interesuje mnie temat woj, łodzkiego. Jestem na 139X miejscu listy z 20 lutego. Jaka jest szanasa na wskoczenie na zieloną liste i dostanie kasy z tego jescze rozdania modernizacji?

#12794 Share kakus19

kakus19

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 22 luty 2014 - 10:34

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych witam tez chcialem sie dowiedziec co slychac w łódzkim?czy ktos podpisuje umowy kupuje sprzety dostaje juz zwroty?ja jestem na 129X brakuje mi ok 40 miejsc do zielonego a wczoraj dostalem pierwsze poprawki.

#12795 Share VERJAR

VERJAR

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 22 luty 2014 - 13:08

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych witaj w klubie ja mam 131X i brakuje ok 60 miejsc do zielonej i wczoraj tez dostałem pierwsze poprawki może jest nadzieja ze sie załapie na dotacje?

#12796 Share malina2277

malina2277

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 22 luty 2014 - 13:10

witam! mam kilka pytan, prosilbym o odpowiedzi od osob, ktore maja pewna wiedze, bo mnie juz krew zalewa. a mianowicie chodzi o to, ze dostalem trzecie poprawki zwiazane z doborem sprzetu. odrzucili mi drugi ciagnik bo stwierdzili, ze za duzy na moje gosp. to chcialem w jego miejsce wziac sadzarke i obsypnik do ziemniaków to babka z agencji mowi mi ze nie moge bo we wczesniejszych poprawkach zamienilem drugi etap (w ktorym mial byc brany drugi ciagnik, a teraz jest odrzucony) tylko na jeden etap wszystko przenioslem. babka stwierdziła, ze to jest zmiana, a tylko moze byc jedna i kasa przepada. co wy na to?

druga sprawa, ze nie moge tez wyslac jej nowych ofert od innej firmy, ale na ten sam sprzet o ktory wnioskowalem, bo to juz jest traktowane jako zmiana, a ze przenioslem wszystko na jeden etap to szanse zmiany stracilem

1 zmiany rzeczowo finansowe tylko raz można zmieniać i właśnie je zmieniłeś pewność 95%
2 możesz ale dopiero po podpisaniu umowy aneks zrobić
3 to samo co w punkcie 2 tylko nie zmieniaj cen na ofertach i parametrów maszyn ;)

#12797 Share komputerek77

komputerek77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 22 luty 2014 - 14:06

1 zmiany rzeczowo finansowe tylko raz można zmieniać i właśnie je zmieniłeś pewność 95%
2 możesz ale dopiero po podpisaniu umowy aneks zrobić
3 to samo co w punkcie 2 tylko nie zmieniaj cen na ofertach i parametrów maszyn ;)

Hej malina ?i co z wnioskami bez gva ?przecież miały iść do lamusa?druga aktualizacja i nikt nic nie mówi ani nie pisze :D

#12798 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2186 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 22 luty 2014 - 14:20

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Ej panowie bo po ostatniej aktualizacji zostało mi równe 100 miejsc a nie przysyłają zadnych poprawek tzn ze mogą mojego wniosku nie rozpatrywać czy wniosek moze przejsć bez poprawek, nie brałem na dużo bo wnioskowałem o 50tyś zwrotu. Ja mam bez gva a ciekawe dokąd jest z gva czy na zielonej są już bez

#12799 Share karolwiesz

karolwiesz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 22 luty 2014 - 17:15

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych bez poprawek raczej na 100% nie, kwota zwrotu nie ma znaczenia, dużo osób podobno wypada bo podobno agencja " mocno przerzedza" ciężko to widzę w małopolsce tylko 250 numerów wzrost o100 wątpię (ale wszystko jest możliwe)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12800 Share damianzetor9540

damianzetor9540

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1457 postów
  • Zainteresowania:Południe Łódzkiego

Napisany 22 luty 2014 - 17:33

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Mój wniosek od początku wydania pierwszej listy aż do tej teraźniejszej przesunął się o 110 pozycji. Woj. Łódzkie teraźnijesze miejsce około 206x