Skocz do zawartości

Zdjęcie

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

15426 odpowiedzi na ten temat

#9741 Share Mistrz18

Mistrz18

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 17 styczeń 2013 - 22:56

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych @vicia Prawdopodobnie tak, brak sensu i składu, jakby pisał maturę z polskiego to by troszkę mu może w tej główce poukładali

Edytowany przez Mistrz18, 17 styczeń 2013 - 22:59.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Dzisiaj, 01:28
  •  

#9742 Share lukas84

lukas84

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 18 styczeń 2013 - 09:23

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych witam nowy nabór robią tylko poto żeby zarobiły firmy które sporządzają wnioski.jest to wszystko chore jestem z wielkopolski złożyłem wniosek w 2009roku i dotej pory nie dostałem nic bo podobno brakło kasy na 500numerów a teraz mogli by dokończyć stare to te cymbały robią kolejny nabór gdzie kasy mają zaledwie na 1tys a wniosków znając wielkopolske będzie 10razy więcej.

#9743 Share konrad451

konrad451

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 236 postów

Napisany 18 styczeń 2013 - 10:21

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych witam, przy skladaniu wniosku na modernizacje napisalem, ze bede mial 13 macior, teraz mam 19, musze zglaszac to do agencji?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#9744 Share vicia1223

vicia1223

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 18 styczeń 2013 - 11:09

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Lukas84 zgadzam się z Tobą w 100%. Kilka miesięcy o tym pisałem , nie tylko na wielkopolsce dowalą wniosków , łódzkie i lubelskie też złoży na 500% normy . Limit będzie coś ok 150-200 wniosków a dowalą grubo ponad tysiąc.
Zamiast zasypać dół to Kalemba go powiększa , myśli , że na źródło trafi , trafi ale na własny pochówek ten dół będzie:)

Edytowany przez vicia1223, 18 styczeń 2013 - 11:10.

wschodni koniec mazowsza.

#9745 Share arturwloszczowa

arturwloszczowa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 18 styczeń 2013 - 12:39

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych co będzie w tych województwach gdzie są białe listy dożucą coś czy zamkną temat.

#9746 Share kami

kami

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów

Napisany 18 styczeń 2013 - 17:43

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych mają coś dorzucić niby :)

#9747 Share rafftti

rafftti

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 345 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 09:02

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Witam. Czy istnieje taka możliwość żeby ODRZUCIĆ wniosek, bo został wysłany listem poleconym a nie priorytetem? Niby ta sprawa dotyczy odbudowy potencjału ale nie będę zakładał nowego tematu, tym bardziej że taka sytuacja mogła by się przydarzyć w modernizacji. Wysłałem dokumenty pocztą na samym początku naboru, ale niestety nie takim listem jak wymaga agencja. No i dzwoni do mnie w piątek o 18.30 babka z agencji i mi mówi że wniosek odrzucony bo wysłany złą przesyłką. Czy przez taką pierdołę mogą mi odwalić wniosek! Gdzie mogę się odwołać i jak to powinno wyglądać.

#9748 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4292 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 14:43

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych @rafftti wysłałeś listem zwykłym czy poleconym? polecony jest ok, priorytet przyspiesza tylko termin dostarczenia listu do odbiorcy

#9749 Share Vrykoulakas

Vrykoulakas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Zainteresowania:wszystkim po trochę, komp, bowhunting, nurkowanieitp ;)

Napisany 19 styczeń 2013 - 16:08

witam nowy nabór robią tylko poto żeby zarobiły firmy które sporządzają wnioski.jest to wszystko chore jestem z wielkopolski złożyłem wniosek w 2009roku i dotej pory nie dostałem nic bo podobno brakło kasy na 500numerów a teraz mogli by dokończyć stare to te cymbały robią kolejny nabór gdzie kasy mają zaledwie na 1tys a wniosków znając wielkopolske będzie 10razy więcej.

lukas a przecież ci z 2009 z wielkopolski mieli dostać wszyscy, może rozpatrują twój wniosek lub będą rozpatrywać, najlepiej zadzwoń do nich. Można samemu wniosek wypełnić to nie takie trudne, ew jak by przyszły poprawki wtedy do firmy itp. ja miałem akurat panią która za 300 zł mi wypełniła wniosek więc jakbym nawet nie dostał to mała strata.
Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

#9750 Share rafftti

rafftti

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 345 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 17:31

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Wysłałem poleconym i baba stwierdziła że dlatego że nie był to priorytet wniosek zostaje odrzucony. Czy to jest możliwe?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9751 Share barrybond

barrybond

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 17:50

Wysłałem poleconym i baba stwierdziła że dlatego że nie był to priorytet wniosek zostaje odrzucony. Czy to jest możliwe?

http://www.arimr.gov...tw-rolnych.html

"W przypadku złożenia wniosku o przyznanie pomocy poprzez nadanie przesyłką rejestrowaną, za dzień złożenia wniosku uznaje się dzień, w którym nadano przesyłkę."

Z tego wynika, że nalezy złozyc wniosek listem rejestrowanym , bo wtedy masz dowod kiedy wysłałes list, wiec jezeli faktycznie wysłałes poleconym i masz karteczek która sie wypisuje na poczcie to kontaktuj się z dyrektorem a nie osobą prowadzącą twój wnoisek, bo jak wiekszosc pracownikow arimr na niczym sie nie zna. Pozdro
Tu jeszcze fragment ze strony poczty :
W obrębie przedstawionego wyżej podziału Poczta Polska rozróżnia przesyłki rejestrowane i nierejestrowane. Przesyłka rejestrowana jest przesyłką przyjętą za potwierdzeniem nadania i doręczana za pokwitowaniem odbioru. Przesyłka nierejestrowana nie wymaga żadnego potwierdzenia, a więc może być nadana przez wrzucenie do skrzynki pocztowej.

Nie cytuj poprzedniego posta.

Edytowany przez danielhaker, 19 styczeń 2013 - 23:00.
cytowanie poprzedniego posta

#9752 Share rafftti

rafftti

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 345 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 17:59

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Tak wysłałem poleconym ale tej karteczki nie ma. Ale na poczcie raczej powinni mi wydać jakiś d*plikat

#9753 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2848 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 18:10

Witam. Czy istnieje taka możliwość żeby ODRZUCIĆ wniosek, bo został wysłany listem poleconym a nie priorytetem? Niby ta sprawa dotyczy odbudowy potencjału ale nie będę zakładał nowego tematu, tym bardziej że taka sytuacja mogła by się przydarzyć w modernizacji. Wysłałem dokumenty pocztą na samym początku naboru, ale niestety nie takim listem jak wymaga agencja. No i dzwoni do mnie w piątek o 18.30 babka z agencji i mi mówi że wniosek odrzucony bo wysłany złą przesyłką. Czy przez taką pierdołę mogą mi odwalić wniosek! Gdzie mogę się odwołać i jak to powinno wyglądać.

Sprawdź czy na pewno wysłałeś poleconym, muszisz mieć potwierdzenie nadania. Jeśli masz, musiało zajść jakieś nieporozumienie, natychmiast udaj się do placówki by to wyjaśnić. Oczywiście Twoim jedynym a zarazem niepodważalnym argumentem jest potwierdzenie nadania, zabierz go ze sobą.

EDIT: uu, sprawa się trochę komplikuje, ale gdzie Ty masz tą karteczkę? Przecież jest to bardzo ważny dokument, dla Ciebie ważny. Jeśli ktoś wcześniej coś poradzi to ok, a jak nie to ja jutro około południa powinienem widzieć się z szwagierką co pracuje na poczcie, wtedy podpytam ją czy jest taka możliwość.

Edytowany przez damianzbr, 19 styczeń 2013 - 18:14.

#9754 Share rafftti

rafftti

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 345 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 18:15

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Na pewno wysłałem poleconym bo ta babka z agencji powiedziała mi że to był polecony a powinien być priorytet

#9755 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2848 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 18:25

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych A może jej chodziło o to że paczka przyszła o 30 dni za późno. Bo chyba po upływie 30 dni, od dnia zakończenia naboru wszystkie wnioski które przyjdą pocztą nie będą rozpatrywane. Dlatego żaliła się: ,,gdyby to był priorytet...''

#9756 Share janek82

janek82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team ponad wszystko oraz rolnictwo

Napisany 19 styczeń 2013 - 18:53

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych witam jak sie przedstawia sytuacja z wnioskami w woj. slaskim jak ktos wie prosze o info i jeszcze jedno pytanie do ilu lat max mozna odlozyc wniosek na mgr jesli zlozylbym teraz jakby byl nabor np za 2 lata go dopiero sfinansowal bo skonczylby sie obecny kredyt mozna tak odlozyc??oczywiscie jakbym dostal dofinansowanie ^^ i kiedy ma byc nowy nabor w 2013r ?

#9757 Share rafftti

rafftti

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 345 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 19:46

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Nie dokumenty miałem gotowe przed ogłoszeniem naboru, i złożyłem zaraz na początku naboru. Ręce mi opadają jak pracownicy agencji nie mają pojęcia o swojej pracy.

#9758 Share jurekakb

jurekakb

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 20:16

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Witam! Chcę w drugim etapie pomocy zmienić plaz rzeczowo-finansowy, poprostu chę kupić inne maszyny niż pierwotnie planowałem. Co powinienem zrobić?

#9759 Share janek82

janek82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team ponad wszystko oraz rolnictwo

Napisany 19 styczeń 2013 - 21:09

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych zlozyc aneks o zmiane wniosku

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9760 Share Baarth

Baarth

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 23:21

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych A dokładniej , złożyć wniosek o aneks w którym będziesz musiał wyjaśnić powód i zasadność zmian. Dodatkowo po dwie oferty na każdą maszynę która chcesz zmienić. Potem czekać na zgodę i zaproszenie na podpisanie aneksu

Pozdro
Barth
New Holland T7.185; New Holland T6050 Plus; New Holland T6050 RC; New Holland T5060; New Holland TC5050; Kverneland 150S x 2 ; Kverneland Exacta HL; Unia Kombi ; Apollo 16 ; Pottinger 3003 S i pare innych "zabawek"