Skocz do zawartości

Zdjęcie

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

15426 odpowiedzi na ten temat

#8861 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 28 maj 2012 - 18:47

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Jest ktoś tu na AF kto złożył już wniosek o płatność i jak długo czekał lub czeka za zwrotem dofinansowania ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Dzisiaj, 15:27
  •  

#8862 Share marulekk

marulekk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja, Sport

Napisany 28 maj 2012 - 19:45

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych @Przemo85 to już inna bajka jak ktoś źle wypełnił wniosek, wtedy można utracić wszystko.
Dobrze napisał @Damianzbr

Mi chodziło że jak ktoś ma poprawnie wypełniony wniosek i jest na zielonej to może spać spokojnie a Ci co są na białej liście to niech się tak nie zapędzają i ostrożnie podchodzą do sprawy bo może okazać się, że nie starczy dla wszystkich tej dodatkowej kwoty

@Meg5 Ja złożyłem wniosek o płatność pod koniec marca i na razie cisza :/ w czerwcu jak się Agencja nie odezwie to jadę do nich wypytać się na czym stoję.
sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

#8863 Share plapla123

plapla123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 497 postów

Napisany 28 maj 2012 - 19:48

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Ja złożyłem 16 stycznia a 28 marca kasa była na koncie i miałem dwie poprawki dodam ze termin realizacji miałem do końca sierpnia 2012r

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#8864 Share pioter03

pioter03

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 28 maj 2012 - 19:56

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Ja wam powiem tyle że nie do konca jestem przekonany ze ta kasa dodatkowa bedzie, na razie to zwykle gadanie nie poparte czynem wiec nadal stoi to w miejscu.

#8865 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 28 maj 2012 - 20:15

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Dokładnie tak ,jak na razie palcem na wodzie pisane ...pożyjemy zobaczymy jeszcze się może co nowego urodzi.

#8866 Share Przemo85

Przemo85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 28 maj 2012 - 21:29

W głowie się nie mieści że podałeś nie prawdziwe info w wniosku? Przecież piszesz że to ty poprzednio naodpier... poprzez złe wypełnienie wniosku. Nie miej pretensji do ARiMR za to że nie potrafisz dobrze wypełnić kilku kartek.

Kilka kartek? Miałeś kiedyś przed sobą w ogóle taki wniosek? Złożyć wniosek i nie dostać ani jednej poprawki lub prośby o wyjaśnienie czegoś jest praktycznie niemożliwe...
Na MGR to już jest mój trzeci wniosek i nigdy nie miałem takich problemów jak teraz i to nie jest tylko moje zdanie, znajomy który wypełnia wnioski(pracował kiedyś w oddziale regionalnym przy MGR) śmieje się że tak upierdliwi to jeszcze nigdy nie byli i bardzo dużo osób cofnęli i będą cofać na dalsze pozycje

#8867 Share sojka

sojka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 29 maj 2012 - 04:59

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych ja w łódzkim na pierwszeych listach rankingowych zajmowałem miejsce 27xx a obecnie 24xx tylko że obecnie ( od wczoraj ) to umowa w kieszeni :) długo to trwało ale finał szczęśliwy i to sie liczy .

#8868 Share wolowik

wolowik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 391 postów

Napisany 29 maj 2012 - 06:29

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Meg5 i marulekk ja również złożyłem wniosek o płatność pod koniec marca potem miałem poprawki do wniosku gdzieś około 20 kwietnia potem za tydzień kontrolę i od tamtej pory kasy brak... dzwoniłem do prowadzącego to powiedział że jeśli nie dostanę do końca maja to się przypomnieć... więc czekam z niecierpliwością... myślę że płatności nie zależą od ARiMR tylko od ministerstwa finansów bo Agencja tylko składa im zlecenie przelewów a całą kasą rządzi Vincent a wiadomo że z niego niezłe ziółko więc różnie to może być... mają przecież niby 3 miesiące ale pod koniec okresu wysmarują pismo że coś tam, coś tam i .... oby tak nie było ;)

#8869 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 29 maj 2012 - 07:47

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Dzięki Koledzy za odpowiedzi .Wygląda na to że sobie jeszcze poczekam (złożyłam 2 maja ,agencja w Toruniu ) :wacko:

#8870 Share jowisz753

jowisz753

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 29 maj 2012 - 09:03

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Ja też zlożylem 2 maja i na razie cisza. Mam nadzieje że w lipcu kasa będzie bo prasa potrzebna na żniwa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8871 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2846 postów

Napisany 29 maj 2012 - 11:23

Kilka kartek? Miałeś kiedyś przed sobą w ogóle taki wniosek? Złożyć wniosek i nie dostać ani jednej poprawki lub prośby o wyjaśnienie czegoś jest praktycznie niemożliwe...
Na MGR to już jest mój trzeci wniosek i nigdy nie miałem takich problemów jak teraz i to nie jest tylko moje zdanie, znajomy który wypełnia wnioski(pracował kiedyś w oddziale regionalnym przy MGR) śmieje się że tak upierdliwi to jeszcze nigdy nie byli i bardzo dużo osób cofnęli i będą cofać na dalsze pozycje

Nie popadaj w skrajność i nie przesadzaj, bo niby gdzie miałem widzieć taki wniosek? Choć ostatnio znajomy który kiedyś pracował w gminie wypełniał mi mniej wymagający bo tylko o wydanie dowodu osobistego i faktycznie nie było to łatwe, mieliśmy 7 poprawek...

Rozumiem że Tobie na MGR wypełnił znajomy który kiedyś pracował w ARiMR a teraz się z nich śmieje że są upierdliwi. Ja miałem podobnie. W gimnazjum w tamtym roku moje oceny to piątki i czwórki. Mama mówiła, przypomnij sobie materiał przed testem gimnazjalnym. A ja myślę po co, przecież mam dobre oceny, wszystko to umiem i napisanie takiego testu to dla mnie rutyna. I co? Test do poprawki, ale przed mamą wyszedłem z twarzą, powiedziałem że na klasówkach nie byli tacy upierdliwi i dużo osób ma test do poprawki.

#8872 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 29 maj 2012 - 12:50

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych ja miałem termin pierwszego etapu na 31.03. złozyłem 31.01, jedna poprawka i do tej pory echo, kontrola ma byc ale dopiero po drugim etapie więc na razie cierpliwie czekam ponoć było coś nie tak jesli chodzi o mleko ale nie wiem skoro inni dostawali więc czemu nie ja :( czekam tak samo jak innym pieniądze mi są potrzebne na zakupy chocby siano żniwa itp i beret mam na razie czy można jakoś interweniować prócz telefonów do prowadzącego ?

#8873 Share Piwosz11

Piwosz11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 30 maj 2012 - 17:26

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Mam 37 lat brałem w poprzednim roku młodego rolnika , kupiłem prase warfama i teraz czas nadchodzi na nowy ciagnik , Chciałbym NHT5050 kiedy bedzie nowy nabór ? i czy nieprzeszkadza młody ?

#8874 Share kami

kami

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów

Napisany 30 maj 2012 - 18:15

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Nowy nabór oprócz podkarpackiego będzie pewnie pod koniec 2014 roku :/ w poniedziałek ubiegłego tygodnia wice ministerek powiedział żę w woj. podkarpackim będzie nabór, miał on być ogłoszony natychmiast, minęło 9 dni i cisza :D:D żal po prostu ich :D

#8875 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 30 maj 2012 - 20:14

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych normalnie nie mogę już chyba piąty którego znam z listy dostaje pieniądze z wniosku a u mnie cisza zastanawaim się czy tam pracują uczciwi ludzie czy jak wszędzie trza smarować

#8876 Share Marl

Marl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 275 postów

Napisany 30 maj 2012 - 21:30

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Wie ktoś czy można złożyć wniosek o płatność 1 czerwca i w tym samym dniu zapłacić za ostatnią maszyne przelewem???
Czy trzeba to zrobić przynajmniej 1 dzień wcześniej.

#8877 Share stachu19

stachu19

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 253 postów

Napisany 30 maj 2012 - 22:11

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych witam pytam sie tu bo niewiem czy zakładać nowy temat czy nie a chodzi o modernizacje na 2012 w najbliszym czasie na podkarpaciu a chodzi oto czy mozna utwardzici plac manewrowy i zrobić nowe ogrodzenie i garasz postawic w tym działaniu i czy można zrobic to dopiero po 2 latach

#8878 Share Marl

Marl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 275 postów

Napisany 30 maj 2012 - 22:19

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Rozliczyć operacje można do 2015 roku, ale umowa nie póżniej niż do konca 2013 roku. Garaż na maszyny nie jest refinansowany z PROW, budynki w stylu : obora, magazyn płodów rolnych, silosy, przechowalnie itp są finansowane. Na utwardzenie placu też dofinansowane będzie. Z plotem to nie wiem, plot w stylu ogrodzenie pastwiska to by przeszlo.

#8879 Share stachu19

stachu19

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 253 postów

Napisany 30 maj 2012 - 22:24

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych czyli na magazyny w stylu garażu można składaci a jak jest liczyno powieszchnia gospodarstwa do metrów magazyn/garaż

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8880 Share czarny09

czarny09

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 31 maj 2012 - 00:02

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Proszę zorientowanych w temacie modernizacji budynku na prow o wypowiedzenie się w tym temacie:
http://www.agrofoto....udynku-na-prow/