Skocz do zawartości

Zdjęcie

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

15426 odpowiedzi na ten temat

#741 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6742 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 18:32

A czy ci powiatowi sprawdzają gdzie są nawozy, pasze i ŚOR? Mogę trzymać ŚOR i nawozy w jednym garażu?

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Dzisiaj, 02:38
  •  

#742 Share kamil900830

kamil900830

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Ma

Napisany 26 grudzień 2010 - 18:37

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych marekgizio
Człowieku śmieszny jesteś.Niech robi co chce .Nic Ci do tego .Może za niedługo będziesz siał propagandę że są wzmożone kontrole że się nie opłaca.Żebyś ty mógł skorzystać. :lol: Każdy może wykorzystać swoją pule 300tyś i nie pisz że przez kogoś nie dostaniesz pieniedzy.Po prostu śmiech na sali że swojej puli nie wykorzystałeś to masz człowieku pecha :)

#743 Share krzysiek3120

krzysiek3120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 18:54

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Musisz miec szafke na srodki ochrony roslin zamykana i pomieszczenie na pasze tez sprawdzaja ,a masz zlozony wniosek o wykonywanie pasz we wlasnym zakresie u powiatowego lekarza

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#744 Share skoko

skoko

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 19:32

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych NIE MA TAK LEKKO :lol: przy kontroli na pewno będą sprawdzane i trzeba szafkę zabezpieczoną na wyciek środków ze środka.
▬▬►

#745 Share dc231

dc231

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 19:44

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Sorry, ale jak czytam niektóre posty to mi się słabo robi. Nie dziwię, że często przychodzą do mnie ludzie z takimi informacjami, że nie wiem, czy się śmiac, czy płakac. Jak nie wiecie czegoś, to nie piszcie bzdur, bo potem nie wszystko da się odkręcic.
Kompleksowe przygotowanie wniosków i prowadzenie spraw w ARiMR: woj. kujawsko - pomorskie

#746 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2005 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 26 grudzień 2010 - 19:45

matis --> przez takich jak ty pieniędzy nie dostaną ci co naprawdę chcą coś kupić.

Już kilka osób tu jest takich co ich przedewszystkim interesuje żeby zająć pieniądze i potem jak najdłużej odciągać zakup albo wpisywać we wniosek byle co żeby tylko więcej a potem sie zastanawiać co chcą kupić.

Przez takich jak ty będzie mniej pieniędzy dla tych którzy już od dawna potrzebują kupić nowe maszyny i dokładnie wiedzą co potrzebują, tacy w jednym etapie wszystko kupują bo potrzebują na teraz, a tacy jak ty to tylko żeby zagarnąć pieniądze i potem się zastanawiać czy coś im potrzeba.

Normalnie ty to masz chyba coś nie tak z systemem wartości ty naj warzniejszy a reszta która w ciągu dwuch lat zbierze pieniądze to już dziady nie warte wsparcia... to się leczy :lol:

#747 Share matis251

matis251

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 19:52

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych @marekgizio Czy ja muszę od razu tak robić jak napisałem, z tego co wiem to ostatni nabór więc drugiej szansy nie będzie. Jesteśmy w Unii więc jak inni biorą to czemu ja mam sobie czegokolwiek odmawiać ?? Wiadomo że jak na wpisuje się nie wiadomo ile maszyn i kupi jedną lub dwie to oczywiście nie w porządku.

#748 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6742 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 20:09

a masz zlozony wniosek o wykonywanie pasz we wlasnym zakresie u powiatowego lekarza

Pierwsze słysze o czymś takim :lol:
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#749 Share piotr2691

piotr2691

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 311 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 20:26

Pierwsze słysze o czymś takim :lol:

Ja też sie zdziwiłem czytajac to,

krzysiek3120 możesz rozwinąć temat tego wniosku dot. paszy??
Kupie siewnik Stanhay, najlepiej czterorzędowy.

#750 Share Eryko

Eryko

Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 898 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 03:05

GVA już mam prawie policzone i napewno będzie: GVA > 10%

Czy ktoś odpowie na moje pytanie??

Pozdrawiam <_<

Odp do kolegi wyżej:

własnosć plus dzierżawy, ale najlepiej długoterminowe (10lat) bo te są brane pod uwagę najbardziej przy wyborze maszyn

Ile mniej więcej trzeba mieć swojego?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#751 Share piotr2691

piotr2691

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 311 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 09:54

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych nie jest ważne ile masz własności a ile dzierżaw... musisz tylko utrzymać to przez 5 lat po otrzymaniu płatności ostatecznej.

#752 Share rafallodzkie

rafallodzkie

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 10:31

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Oczywiście nie musisz zaciągać kredytu na kwotę 300 tys brutto wystarczy się dogadać z daelerem że zapłacisz swoją część czuli te 98 tys a resztę jak dostaniesz zwrot podatku i dofinansowania (danield 28)

Naprawdę jest taka możliwoś !!! to bardzo dobre rowiązanie <_< tylko czy pójdzie ja myśle wiązać moje zakupy z chemirolem sądze że taka firma jest wstanie zaoferować takową możliwość

#753 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 11:02

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych rafallodzkie

Hmm ciekawe, a w jaki sposób (na jakiej podstawie) otrzymasz dofinansowanie jeśli nie będziesz miał opłaconej maszyny w całości ???
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#754 Share andrzej261082

andrzej261082

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 11:35

Ja też sie zdziwiłem czytajac to,

krzysiek3120 możesz rozwinąć temat tego wniosku dot. paszy??

jesli produkujesz pasze dla zwierzat w wlasnym gospodarstwie i wprowadzasz te zwierzeta na rynek to musisz to zglosic powiatowemu ,u mnie ten wniosek nosil soltys juz ze 3 lata temu i nie mialem z tego tytulu zadnej kontroli ,od nowego roku trzeba posiadac dokumentacje dotyczaca przyjmowania i stosowania kazdej partii paszy ludzie przeciez powiatowy nie kontroluje wam srodkow ochrony roslin to nie jego dzial, a na izolatke wystarczy garaz tylko jak zajdzie taka potrzeba to wywalasz graty i izolatka jest a pozatym zaswiadczenie od powiatowego nie jest potrzebne do wszystkich zakupow

#755 Share daniel2688

daniel2688

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 12:26

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Kiedy się zacznie nabór wniosków na MODERNIZACJE GOSPODARSTW ROLNYCH? Prosze o dokładną date

#756 Share andrzej261082

andrzej261082

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 12:36

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych my juz o wyplacie a ty dopiero o dacie <_< ,dla ciebie od 3 stycznia, korzystanie z szukajki nie boli

#757 Share piotr2691

piotr2691

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 311 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 13:00

jesli produkujesz pasze dla zwierzat w wlasnym gospodarstwie i wprowadzasz te zwierzeta na rynek to musisz to zglosic powiatowemu ,u mnie ten wniosek nosil soltys juz ze 3 lata temu i nie mialem z tego tytulu zadnej kontroli ,od nowego roku trzeba posiadac dokumentacje dotyczaca przyjmowania i stosowania kazdej partii paszy ludzie przeciez powiatowy nie kontroluje wam srodkow ochrony roslin to nie jego dzial, a na izolatke wystarczy garaz tylko jak zajdzie taka potrzeba to wywalasz graty i izolatka jest a pozatym zaswiadczenie od powiatowego nie jest potrzebne do wszystkich zakupow

a masz może jakiś wzór tego wniosku?? nie przypominamy się żeby Sołtyska z takim czymś przychodziła do nas :/

o znalazłem coś przez Google, czy chodzi o to??

LINK: http://www.lir.agro....dukcja pasz.htm

a tutaj link do oświadczenia: http://www.lir.agro....e o paszach.pdf

#758 Share marcinnowicki87

marcinnowicki87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 13:18

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych @piotr2691 tak to ten wniosek wypełniasz go i idziesz do powiatowego weterynarza tam ci przyznają numer paszowy. U mnie jak się posiadało numer paszowy to w skupie rzepaku dopłacali 60 zł do tony.

#759 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3737 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 27 grudzień 2010 - 13:24

Oczywiście nie musisz zaciągać kredytu na kwotę 300 tys brutto wystarczy się dogadać z daelerem że zapłacisz swoją część czuli te 98 tys a resztę jak dostaniesz zwrot podatku i dofinansowania (danield 28)

Naprawdę jest taka możliwoś !!! to bardzo dobre rowiązanie <_< tylko czy pójdzie ja myśle wiązać moje zakupy z chemirolem sądze że taka firma jest wstanie zaoferować takową możliwość

chyba sie przeliczysz :P

Po pierwsze musisz cała sume przelac dealerowi. Po drugie który dealer bedzie chciał czekac na kase minimum 3 miechy? Tobie sie wydaje ale jakby tak zaczeli robic to by nie mieli kase na obroty biezace to sa kolosalne sumy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#760 Share Laver

Laver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 14:29

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Czy bedac mlodym rolnkiem moge składać wniosek na MGR, bo jak dzwonie do agencji to mowia ze nie bo nie bede mieli mi z czego ESU wyliczyc