Skocz do zawartości

Zdjęcie

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

15426 odpowiedzi na ten temat

#6981 Share gigi1235

gigi1235

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 05 listopad 2011 - 17:54

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Wiadomo kiedy skończą podpisywać w łódzkim umowy>>>??
Moje ciągniki to Zetor 7340 Ursus C 360-3P Zetor Forterra 140 hsx

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Dzisiaj, 04:23
  •  

#6982 Share skoti22

skoti22

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 05 listopad 2011 - 18:38

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Chyba jeszcze sie zejdzie bo już rozsyłają pisma o ponownym przesunieciu terminu rozpatrzenia

#6983 Share jacek456788

jacek456788

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Zainteresowania:dziewczyny a zwłąszcza moją kochaną dziewczynę Karolinę kocham cię skarbie ,uwielbiam mój samochód SUV Toyota RAV-4 , Rolnictwo nie w bardzo małym stopniu

Napisany 06 listopad 2011 - 18:17

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych lol właśnie dostał ktoś takie pismo o przesunieńciu terminu rozpatrywania w Mazowieckim ,apropo tak na marginesie ktoś może zakupił już maszyny po podpisaniu umowy orientujecie się możę w jakich bankach są najmiejsze procenty w skali roku oczywiśćie mam namyśli kredyty pomostowe i czy można naprzykład ciągnik wziąść na kredyt fabryczny i uzyskać zwrot na PROW?

Edytowany przez jacek456788, 06 listopad 2011 - 18:18.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#6984 Share skoti22

skoti22

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 07 listopad 2011 - 16:09

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Witam wszystkich mam pytanie co mam zrobić jesli che w wysłanej do agencji ofercie zmienić ceny maszyn wiem ze cena ogólna z oferty nie może sie zmienia ale chyba z maszyny na maszyne można przestawić i jak to zrobić lepiej po podpisaniu umowy czy lepiej przed ale wtedy to może jeszcze wydłóżyc czas do podpisania prosze o rzeczowe odpowiedzi

#6985 Share krystian96

krystian96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 07 listopad 2011 - 19:06

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych siemka . mam pytanie . już kupiłem wszystkie maszyny i będę składał wniosek o zwrot kasy. i kupiłem przyczepę i czy może być zarejestrowana w późniejszym czasie tak ok. wiosny już po zwrocie . przejdzie takie coś

#6986 Share Piotrlubelskie

Piotrlubelskie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 07 listopad 2011 - 19:39

siemka . mam pytanie . już kupiłem wszystkie maszyny i będę składał wniosek o zwrot kasy. i kupiłem przyczepę i czy może być zarejestrowana w późniejszym czasie tak ok. wiosny już po zwrocie . przejdzie takie coś

przyczepa, ciągnik musi być zarejestrowana i sprzęt zapłacony w umowie wszystko pisze co i jak.

mam takie pytanie robił ktoś cośpodobnego, w umowie mam ciagnik nowy 80-95KM a teraz chcialbym wziasc ciagnik uzywany 105 KM oczywiscie spelniajacy wszystkie warunki nie starszy niz 5 lat itp. czy przejdzie taki aneks ?

Witam wszystkich mam pytanie co mam zrobić jesli che w wysłanej do agencji ofercie zmienić ceny maszyn wiem ze cena ogólna z oferty nie może sie zmienia ale chyba z maszyny na maszyne można przestawić i jak to zrobić lepiej po podpisaniu umowy czy lepiej przed ale wtedy to może jeszcze wydłóżyc czas do podpisania prosze o rzeczowe odpowiedzi

tak przejdzie tylko aby nie przekroczyć całkowitej sumy z umowy bo kwota która przekroczy nie bedzie refundowana, jeśli ceny maszyn roznia sie w granicy do 10 % ceny z oferty to nawet nic nie musisz pisać, jeśli przekroczy o 10 % to przy wniosku o płatność piszesz uzasadnienie:, dlaczego drożej zapłaciłeś....

Edytowany przez Piotrlubelskie, 07 listopad 2011 - 19:45.

#6987 Share bolton13

bolton13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Zainteresowania:żywienie bydła,maszyny rolnicze

Napisany 07 listopad 2011 - 20:10

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Witam.
to prawda ze ok.80% rolników z podlaskiego dostanie kase z MGR?

#6988 Share radeks

radeks

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 07 listopad 2011 - 20:23

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych witam, mam pytanie odnosnie wniosku o platnosc a dokladnie Sprawozdania z realizacji operacji bo w doradztwie powiedzial mi gosc ze jest tego sporo do wypelnienia a jak patrze na stronie agencji to jest tylko 2 strony i malo co tam trzeba wpisac nie wiem moze mi cos wiecej nie wyswietla na kompie, otwieram w exelu... tu co sa te wnioski Sprawozdanie z realizacji operacji. Działanie 121
pisal ktos to juz ??

#6989 Share janek91

janek91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo motoryzacja sport

Napisany 08 listopad 2011 - 07:53

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Mam dylemat złożyłem wniosek na MGR i w małopolskim brakuje mi jeszcze do zielonego ponad 200 miejsc jak myślicie są jakieś szanse??? Bo jeśli nie to mam zamiar kupić jakiś używany sprzęt.Jak uważacie co robić kupić czy czekać na załapanie się na zieloną liste

#6990 Share naj1306

naj1306

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 08 listopad 2011 - 09:30

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Lepiej poczekaj ,używany zawsze zdążysz kupić a nowy to jednak nowy :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6991 Share skoti22

skoti22

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 08 listopad 2011 - 10:24

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Panowie jak w mazowieckim kto z forumowiczów podpisał umowe :)

#6992 Share Piotrlubelskie

Piotrlubelskie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 08 listopad 2011 - 10:45

witam, mam pytanie odnosnie wniosku o platnosc a dokladnie Sprawozdania z realizacji operacji bo w doradztwie powiedzial mi gosc ze jest tego sporo do wypelnienia a jak patrze na stronie agencji to jest tylko 2 strony i malo co tam trzeba wpisac nie wiem moze mi cos wiecej nie wyswietla na kompie, otwieram w exelu... tu co sa te wnioski Sprawozdanie z realizacji operacji. Działanie 121
pisal ktos to juz ??

przy wniosku o platność o ile nie robiłeś budowy lub modernizacji i brałeś sam srzet rolniczy to z wypelnieniem wniosku mozesz sobie spokojnie poradzić, do wszystkiego masz instrukcje, jezeli zle cos wypelnisz to najwyzej wezwą cie do poprawki (pracownicy z Odr`ów biorą w moim rejonie 500 zł za wypełnienie wniosku o platnosc) w sprawozdaniu wpisujesz tylko swoje dane numer umowy i koszt, ilość poszczególnych inwestycji, date realizacji i podpis :)

#6993 Share czteryM

czteryM

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 08 listopad 2011 - 16:51

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Kuj-pom 4 listopada 1-wsze poprawki dostał numer 118X.

#6994 Share sterydek

sterydek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja
    Muzyka
    Obróbka filmów

Napisany 08 listopad 2011 - 18:19

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Mam pewien problem.
Podpisalem juz umowe, ale okazalo sie ze rozrzutnik ktory chce kupic juz nie produkuja wiec znalazlem inny ale po mniejszej cenie i to jest roznica gdzies 6-7 tys zl, i to sie juz nie miesci tym 10% roznicy ktore jest dozwolone.
Co mam zrobic, moge za te pieniadze kupic rozsiewacz do nawozow, ale jakie pismo mam pisac do agencji???

#6995 Share Pawel2606

Pawel2606

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 08 listopad 2011 - 19:13

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Moj nr był w pierwszej dwudziestce pierwszej białej listy. Przed wyborami (7 pazdziernik) zadzwonil sprawdzający moj wniosek i powiedzial ze pod koniec nastepnego tygodnia powinny dojsc poprawki (tj około 13,14 pazdziernika) niestety do 28 pazdziernika nic nie przyszlo, tego samego dnia zadzwonilem do agencji spytac co z tym moim wnioskiem, znowu powiedział że poprawki przyjda w przyszlym tygodniu(tj.ok 3,4listopad) do dzisiaj nic nie przyszlo. Mial ktos podobna sytuacje?? Moge cos zrobic oprocz czekania? woj. Małopolskie

#6996 Share Marl

Marl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 275 postów

Napisany 08 listopad 2011 - 19:33

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Proste, jedz do arimr i poproś Pana na rozmowę... Zapytaj i już... Poprawki można osobiście odebrać. Do Krakowa za daleko chyba nie ma :rolleyes:
Ja mam podobną sytuacje na liście ale niestety nikt nie pisze ani nie dzwoni z agencji :(

Edytowany przez Marl, 08 listopad 2011 - 19:34.

#6997 Share skoti22

skoti22

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 08 listopad 2011 - 20:13

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Koledzy to poprawki można odebrać osobiście??
ile mija od oddania ostatnich poprawek do podpisania umowy ;)

#6998 Share Marl

Marl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 275 postów

Napisany 08 listopad 2011 - 20:26

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Chodzi mi o to pismo co zazwyczaj przychodzi poczta lista błedów we wniosków i gdzie są. Kwitujesz, że odebrałeś osobiście i już. Taka sama zasada jak przy zawiadomieniu o podpisaniu umowy. Zanosisz poprawki ostateczne, jeśli zostaną pozytywnie zweryfikowane a Ty czekasz w arimr to dostajesz 2 egzemplarze pisma o " zaproszeniu na podpisanie umowy ", podpisujesz, że odebrałeś i już.
Podpisanie umowy po poprawkach zazwyczaj schodzi około 7 dni, ale to już od prowadzącego wniosek zależy. Można nawet w 2 dni po poprawkach podpisać umowę.

Edytowany przez Marl, 08 listopad 2011 - 20:28.

#6999 Share Fabian777

Fabian777

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 08 listopad 2011 - 20:28

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Kolego sterydek jeśli chodzi o kupno rozrzutnika innego niż podałeś w ofercie po podpisaniu umowyh to ci nie pomogę, musisz porozmawiać z osobą która prowadziła twój wniosek , a jeżeli chodzi o sumę którą ma kosztować nie widzę żadnego problemu diler wystawia ci fakturę na rozrzutnik taką jak miała być a rozsiewacz sprzedaje ci za złotówkę i tej faktury za rozsiewacz już do arimr nie zgłaszasz . Ja tak robiłem już nie raz w cenie ciągnika kupiłem za 1 zł pług .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7000 Share sterydek

sterydek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja
    Muzyka
    Obróbka filmów

Napisany 08 listopad 2011 - 20:56

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych U mnie to nie przejdzie bo dealer nie chce sie zgodzic, bo mial juz kilka telefonow z agencji i ludzie ktorzy prowadza wnioski pytali sie o ceny danych maszyn gdyz im sie ceny nie zgadzaly, a byly to ceny duzo zawyzone.
Mial byc u mnie rozrzutnik TYTAN 6 a jest Cynkomet 4,5t. I nie wiem co robic bo nie chce sie pozniej tlumaczyc.