Skocz do zawartości

Zdjęcie

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

15426 odpowiedzi na ten temat

#6461 Share John6330

John6330

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 24 sierpień 2011 - 07:22

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Woj. Lubelskie nr 13XX mojego znajomego w poniedziałek podpisał umowę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Dzisiaj, 01:59
  •  

#6462 Share ZCBooster

ZCBooster

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 24 sierpień 2011 - 09:28

witam wszystkich mam takie pytanko, czy po podpisaniu umowy można wziąć część maszyn a resztę później? :unsure:

Można, tylko nie wiem czy nie trzeba było tego umieścić w planie. Ja mam tak i biorę ciągnik od razu po podpisaniu a resztę za rok.

#6463 Share demolka19

demolka19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 24 sierpień 2011 - 11:06

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Dla kolegów z lubelskiego- oglądaliście wczorajsza panoramę? Możliwe że co piąty nie dostanie modernizacji? :blink: Tu jest link: tak gdzieś od 9.30 min Mój odnośnik

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#6464 Share Robben

Robben

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 25 sierpień 2011 - 08:47

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Witam wszystkich.Wczoraj została podpisana umowa z Agencją numer 1XX województwo Kujawsko-Pomorskie

#6465 Share jacek456788

jacek456788

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Zainteresowania:dziewczyny a zwłąszcza moją kochaną dziewczynę Karolinę kocham cię skarbie ,uwielbiam mój samochód SUV Toyota RAV-4 , Rolnictwo nie w bardzo małym stopniu

Napisany 25 sierpień 2011 - 15:04

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych w mazowieckim 170x i nic cisza

#6466 Share daro87

daro87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 25 sierpień 2011 - 16:02

Dla kolegów z lubelskiego- oglądaliście wczorajsza panoramę? Możliwe że co piąty nie dostanie modernizacji? :blink: Tu jest link: tak gdzieś od 9.30 min Mój odnośnik

aż 20% w wyniku weryfikacji miało by odpaść... to dużo

#6467 Share chrobi123

chrobi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 25 sierpień 2011 - 20:19

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych świętokrzyskie po ostatniej aktualizacji brakuje 8 miejsc.... nadzieja umiera....

#6468 Share said

said

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 25 sierpień 2011 - 22:16

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych na kogo będziecie głosować w wyborach? ja zdecydowanie głosuję na PO. kujawsko-pomorskie

#6469 Share padelec

padelec

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 26 sierpień 2011 - 09:16

na kogo będziecie głosować w wyborach? ja zdecydowanie głosuję na PO. kujawsko-pomorskie

zdecydowanie nie dla rudego!! głosuję na PiS

#6470 Share strzymek

strzymek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 598 postów

Napisany 26 sierpień 2011 - 15:27

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych jak chcecie zobaczyć uśmiech Pawlaka to głosujcie na PSL :) ja przynajmnioej tak robie jakby nie było to chlopska partia a w temacie Sawicki w agrobiznesie mówił że dołoży jeszcze 250mln €

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6471 Share klos

klos

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 26 sierpień 2011 - 16:50

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych http://www.arimr.gov...rezes-arim.html

wkoncu dobre wiesci.
próbował ktoś na oko wyliczac ile mniej wiecej osob dostanie jeszcze w podlaskim?

#6472 Share MarekSI

MarekSI

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 26 sierpień 2011 - 20:11

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Jak myślicie czy na nowej liście będzie już aktualizacja z tą nową kasą ?

#6473 Share Tomek07

Tomek07

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 27 sierpień 2011 - 11:33

zdecydowanie nie dla rudego!! głosuję na PiS

Pis już pokazał na co go stać i zrezygnował z rządzenia po 2 latch więc nie sądze by teraz udało im sie dotrwać do końca kadencji, ja chcę zobaczyć uśmiech pawlaka:D

#6474 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6292 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 27 sierpień 2011 - 11:42

jak chcecie zobaczyć uśmiech Pawlaka to głosujcie na PSL :) ja przynajmnioej tak robie jakby nie było to chlopska partia a w temacie Sawicki w agrobiznesie mówił że dołoży jeszcze 250mln €

Jakby rozpoczęli kolejny nabór to można się zastanowić nad głosowaniem na PSL, nabór nie tylko dla mleczarzy jak to miało miejsce w kilku województwach. Dodali trochę kasy żeby ludzie głosowali, kiepska zagrywka zamiast dobre rządzenie i modernizacja rolnictwa.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#6475 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 27 sierpień 2011 - 15:59

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych wiecie jak będą rozdzielać te dodatkowe pieniądze ? tak samo jak było podzielone w styczniu czyli te 70 mln proporcjonalnie na każde województwo??

#6476 Share PetrCech22

PetrCech22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 27 sierpień 2011 - 16:41

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych 70 mln to juz podzielone zostaly raczej.........

#6477 Share Kristaps

Kristaps

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Zainteresowania:Visca El Barça

Napisany 28 sierpień 2011 - 15:48

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Na pewno zostały podzielone te 70. Trochę zaśmiecacie wątek tematem politycznym ( Na rudego śmieć..ia nigdy nie zagłosuję gdzie są nasze stocznie i cukrownie we wsch. Polsce?).
,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

#6478 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 28 sierpień 2011 - 16:00

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych chodziło mi głownie o to czy gdzieś jest to już zapisane czarno na białym ile będzie rozpatrzonych dodatkowo wniosków na poszczególne województwa .... a stocznie upadły w głównej mierze przez samych stoczniowców czyli ich związki zawodowe bo im się zawsze coś należy z niczego.....

#6479 Share Kristaps

Kristaps

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Zainteresowania:Visca El Barça

Napisany 28 sierpień 2011 - 16:48

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Np. w woj. mazowieckim lista na zielono wzrosła o 300 miejsc i w każdym woj. proporcjonalnie wzrosła.
Wtedy gdy strajkowali i do nich władza strzelała też im się coś należało prawda <_< W żadnym normalnym państwie nie zamyka się kluczowych przedsiębiorstw...

Edytowany przez Kristaps, 28 sierpień 2011 - 16:50.

,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6480 Share said

said

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 28 sierpień 2011 - 17:36

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Zawsze mozna głosować na tych, którzy nazywają nas rolnikow baranami. Gratuluję szczegolnie tym, ktorzy beda glosować na PIS. Wszedzie jest kolesiostwo, ale najbardziej rozsadna paria jest PO. Kolego ja sprzedaję co roku bardzo duzo burakow cukrowych do krajowej spolki cukrowej - polskiego przedsiebiorstwa i co mam z tego. Tak samo robia mnie w bamuko jakby to by był niemiecki sudzuker albo jakis angielski czy francuski wlasciciel.Mam tu na mysli niska cene za tonę, walenie takich samych duzych procentow zanieczyszczenia obojetne czy brudne czy czyste, odbior buraka grudzien styczen, obowiazek korzystania z uslug wykopu i dowozu z przedsiębiory wybranego przez cukrownie a nie rolnika, i inne. A dlaczego tak jest bo nie ma konkurencji. A teraz co do modernizacji. jesli ktos zastanawia sie o ile pozycji przesunie się do przodu zielona lista to widać, ze brakuje tym osobom wykształcenia, wiadomości, znajmosci prawa. Wy, szczególnie dawny zabór rosyjski, zawsze bedziecie glosować na PIS PSL i inne NIEpostepowe partie, ktore bedą wam wciskaly spiskowe teorie smoleńska, albo obiecaly zlote gory. Wystaczy sobie przeliczyć na podstawie stron rcl, arimr, minrol ile wyniosla przecietnie dotacja na gospodarstwo w dotychczasowych rozdaniach, ile zamierza sie przeznaczyc dodatkowo kasy na modernizację i wynik gotowy. Moze nie wiecie ale jest przygotowywana jest już nowa zmiana rozporządzenia w sprawie podziału PROW o 154,2 mln euro, oprócz tych 70 mln euro. Według moich obliczeń zielony kolor w kujawsko-pomorskim dojdzie do 1400 miejsca. Pozdrawiam wszystkich małorolnych i postępowych rolników!