Skocz do zawartości

Zdjęcie

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

15426 odpowiedzi na ten temat

#5941 Share ZETOREK

ZETOREK

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 09 czerwiec 2011 - 07:16

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych A w małopolskim podpisują już umowy .Poprawki zawiozłem 29 maja. Z góry dzięki
WSZYSTKO NA TEMAT ZETORA 6441 PROXIMA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Dzisiaj, 21:37
  •  

#5942 Share sterydek

sterydek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja
    Muzyka
    Obróbka filmów

Napisany 09 czerwiec 2011 - 07:47

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Ja mialem poprawki miesiac przed Toba i jak na razie nic.
Mialem juz drugie poprawki zawiozlem je gdzies 3 tyg temu.

#5943 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 09 czerwiec 2011 - 09:47

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych a tak dla odmiany ja dziś dostałem pismo z informacją ,że z powodu braku funduszy nie należy mi się kasa i mogę realizować inwestycje na własny rachunek , a na sam koniec ze wzmianka ,że szukają pieniędzy dla większej ilości wniosków :P ale nie wiadomo czy znajdą - Dolny Śląsk

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#5944 Share zetor7245

zetor7245

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 09 czerwiec 2011 - 20:26

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych witam ja dostarczym juz 3 razy Poprawki :) I nie dawno zostałęm wezwany do Weryfikacji sprzetu :) I wszystko jest OK teraz czekam Na podpisanie umowy kture podobno pod koniec czerwaca nastąpi :) woj. Kuj pomorskie .

#5945 Share oledo

oledo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 09 czerwiec 2011 - 20:39

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Możesz powiedzieć , który jesteś na liście .

#5946 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Zainteresowania:sport, rolnictwo

Napisany 09 czerwiec 2011 - 20:42

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Warmia, umowa podpisana, maszyny zamówione, troche długo to trwało <_<

#5947 Share piotr2691

piotr2691

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 311 postów

Napisany 09 czerwiec 2011 - 21:26

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych @konrad451:

no według tego co u nas było na poprawkach, dzisiaj żeśmy dostarczyli, to w III.A. ostatnia kolumna (11) razem ma się zgadzać z tym co we wniosku o dopłaty w 2010r, potem to samo ma byc dla 2010 w PRG w tabeli chyba 2.2 czy 2.1 (to te uprawy rodzaje roślin) i kolumna 10 w III.A. ma być zgodna z pozycją 13.1.1 w Wniosku o Dofinansowanie, a Wartość ESU to dla tego co w PRG jest dla 2010r, chyba że młody rolnik to tam już nie wiem jak to jest dokładnie, ale Ciebie chyba to nie dotyczy xDD
Kupie siewnik Stanhay, najlepiej czterorzędowy.

#5948 Share danield28

danield28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 645 postów

Napisany 10 czerwiec 2011 - 06:31

witam ja dostarczym juz 3 razy Poprawki I nie dawno zostałęm wezwany do Weryfikacji sprzetu I wszystko jest OK teraz czekam Na podpisanie umowy kture podobno pod koniec czerwaca nastąpi woj. Kuj pomorskie .

Możesz napisać na jaki sprzęt składałeś i ile masz ha? Pozdrawiam

#5949 Share konrad451

konrad451

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 236 postów

Napisany 10 czerwiec 2011 - 07:09

@konrad451:

no według tego co u nas było na poprawkach, dzisiaj żeśmy dostarczyli, to w III.A. ostatnia kolumna (11) razem ma się zgadzać z tym co we wniosku o dopłaty w 2010r, potem to samo ma byc dla 2010 w PRG w tabeli chyba 2.2 czy 2.1 (to te uprawy rodzaje roślin) i kolumna 10 w III.A. ma być zgodna z pozycją 13.1.1 w Wniosku o Dofinansowanie, a Wartość ESU to dla tego co w PRG jest dla 2010r, chyba że młody rolnik to tam już nie wiem jak to jest dokładnie, ale Ciebie chyba to nie dotyczy xDD

juz wszystko wiem co z ta dzialka zrobic :) juz umowy podpisuja, to ladnie :rolleyes:

#5950 Share Kalicki90

Kalicki90

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 10 czerwiec 2011 - 07:43

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych JA MA NUMER 1X I NIC O C B

Edytowany przez Kalicki90, 25 czerwiec 2011 - 17:18.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5951 Share michalswietokrzyskie

michalswietokrzyskie

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza

Napisany 10 czerwiec 2011 - 14:45

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych swietokrzyskie 51X dzis przyszly pierwsze poprawki...jest troche tego:)

#5952 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 10 czerwiec 2011 - 16:20

Panowie ja jestem z mazowieckiego i poprawki miałem już w lutym jestem na liście 126X i nic
wiece coś na temat mazowieckiego?

Tak, pogadaj sobie. Miejsce ponad 1200 i w lutym poprawki, jak chyba zaczynali wysyłać w połowie marca.

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#5953 Share Kristaps

Kristaps

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Zainteresowania:Visca El Barça

Napisany 11 czerwiec 2011 - 18:11

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Numer 33XX woj. mazowieckie trzy dni temu dostałem poprawki.
Musze wyjaśnić jak ciągnik rolniczy z ładowaczem czołowym przyczyni się do rozwoju produkcji mleka?, i dodam ze posiadam dwa ponad dwudziestoletnie ciągniki w złym stanie.
Uprzejmie proszę o pomoc koledzy.
,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

#5954 Share danield28

danield28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 645 postów

Napisany 11 czerwiec 2011 - 19:21

Numer 33XX woj. mazowieckie trzy dni temu dostałem poprawki.
Musze wyjaśnić jak ciągnik rolniczy z ładowaczem czołowym przyczyni się do rozwoju produkcji mleka?, i dodam ze posiadam dwa ponad dwudziestoletnie ciągniki w złym stanie.

Takie uzasadnienie raczej nie wystarczy ale wynika z tego, że raczej będą się czepiać sprzętu bynajmniej tak jest u mojego teścia na pomorzu... Składał na siewnik, przy czym prowadzi produkcje mleczarska i ma uzasadnić zakup siewnika skoro sieje tylko 2,5 ha jęczmienia na paszę dla bydła... Po za tym dodatkowo uprawia koło 8 ha pszenicy... Uzasadnieniem jest to, że można jeszcze siewnikiem talerzowym próbować przesiewać łąki... Poza tym dostał do uzasadnienia jeszcze ciągnik i tur z uwzględnieniem produkcji mleczarskiej więc wynika według agencji, że nie powinien liczyć ha pod pszenice i buraki czyli prawie 13 ha mniej... Do tego było napisane aby dobór maszyn uwzględnić na podstawie ekspertyzy IBMER 2008, która się totalnie wyklucza... Pozdrawiam

#5955 Share strzymek

strzymek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 598 postów

Napisany 11 czerwiec 2011 - 19:45

Numer 33XX woj. mazowieckie trzy dni temu dostałem poprawki.

będziesz tym turem wywoził obornik zamiast taczką a tym samym będziesz miał więcej czasu na dojenie krów :) ciągnik z turem jak najbardziej wskazany przy produkcji mleka

#5956 Share danield28

danield28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 645 postów

Napisany 11 czerwiec 2011 - 20:05

będziesz tym turem wywoził obornik zamiast taczką a tym samym będziesz miał więcej czasu na dojenie krów ciągnik z turem jak najbardziej wskazany przy produkcji mleka

Sam tur nie jest problemem tylko jego udźwig, który już ogranicza wybór... Większość turów ma duży udźwig, który według ekspertyzy nie da się dopasować do gospodarstwa więc to będzie zależeć od osoby weryfikującej jak ona to oceni... Pozdrawiam

#5957 Share oledo

oledo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 11 czerwiec 2011 - 20:33

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych 74x kujawsko-pomorskie wczoraj przyszły pierwsze poprawki 9 punktów między innymi :zaświadczenie z mleczarni o ilości odstawionego mleka za grudzień
styczeń . Dostarczenie nowych ofert na maszyny we wskazaniem ściśle określonego modelu .

#5958 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 12 czerwiec 2011 - 18:59

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Z tego co wiem to w małopolsce po poprawkach będzie ocena i najwcześniej na początku lipca dopiero podpisywanie umów

#5959 Share mllodyyy

mllodyyy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 12 czerwiec 2011 - 21:53

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Ja mam takie pytanie czy istnieje możliwość dołożenia do wniosku jakiegoś dodatkowego sprzętu którego nie ujęło się zaraz na początku??? jeśli wniosek nie został jeszcze rozpatrzony a w województwie (jako jedynym) spokojnie wystarczyło środków dla wszystkich. Chodzi mi o tura do ciągnika

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5960 Share SIEWCA

SIEWCA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Zainteresowania:Będzie dobrze...........kiedyś

Napisany 13 czerwiec 2011 - 10:54

74x kujawsko-pomorskie wczoraj przyszły pierwsze poprawki 9 punktów między innymi :zaświadczenie z mleczarni o ilości odstawionego mleka za grudzień
styczeń . Dostarczenie nowych ofert na maszyny we wskazaniem ściśle określonego modelu .

Twoje ostatnie zdanie mówi że wymyślili coś nowego, bo ode mnie chcieli ścisłych parametrów maszyn bez określania modelu, chociaż ciągnik pozostał z przedziałem mocy od do.
kto sieje ten zbiera....