Skocz do zawartości

Zdjęcie

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

15426 odpowiedzi na ten temat

#5721 Share Jerry28

Jerry28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 07 maj 2011 - 18:35

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych To co napisałem było do kolegi lambo ;). A co do Twojej wypowiedzi, to ciekawe ile jeszcze razy dostaniesz poprawki z duperelami ;). Kilka wniosków o dofinansowanie już złożyłem w Agencji i jednego mnie to nauczyło - cierpliwości.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Dzisiaj, 02:31
  •  

#5722 Share Piotrlubelskie

Piotrlubelskie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 07 maj 2011 - 18:54

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych witam zlozylem wniosek miedzy innymi na przyczepę za kwote 40 tys netto ale teraz pasowało by mi kupić przyczepę Fiegel za 46 netto a cześć pieniędzy przesunąć z innego sprzętu czy można tak ?

#5723 Share Jerry28

Jerry28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 07 maj 2011 - 18:57

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Można. O bodajże 10% możesz przekroczyć wartość maszyny bez powiadamiania agencji i pisania uzasadnienia, a powyżej już musisz uzasadnić pisemnie i uzyskać zgodę ARiMR. Oczywiście we wszystkich przypadkach nie możesz przekroczyć całkowitej wnioskowanej kwoty pomocy.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#5724 Share lamborghini105

lamborghini105

Zawsze szczery ;D Rolnik oczywiście ;D

• Members
  • PipPipPip
  • 594 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Dziewczyny :-D

Napisany 07 maj 2011 - 19:24

jesli pojechałes i tylko zostawiłes to dlaczego nie poprosiłes zeby wyszłą osoba weryfikujaca i przynajmniej sprawdziłą czy dobrze poprawiłes czy dobre dokumety przywiozłes. Taka jest praktyka w lublinie.

Na samym początku do niego poszedłem z wnioskiem ale on powiedział że mu nie wolno przy mnie sprawdzać wniosku i że mam go zanieść do sekretariatu a jeśli mam jakieś pytania to może na nie odpowiedzieć i jeśli chodzi o czas podpisywania umów to mówił że nie wiadomo kiedy to nastąpi bo tak faktycznie to ARIMR nie ma jeszcze pieniędzy i to wszystko będzie odciągać trzymając się terminów jakie są ustalone a maszyny można kupować od dnia w którym się listy ukazały ale radził się wstrzymać do podpisania umowy z agencją.
Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

#5725 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 07 maj 2011 - 21:50

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych dziwne. jak kiedyś zawoziliśmy poprawki to bez problemu babka prowadząca obejrzała je i nawet coś wyszło nie tak jakieś oświadczenie czy cś to przy niej pisane było i nawet podpowiadała jak to napisać.

#5726 Share piotr2691

piotr2691

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 311 postów

Napisany 07 maj 2011 - 22:33

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych u nas tak samo to wyglądało... chyba Trafił na jakigoś młodego pracownika, i sie dyga czy co.. nie wiem :/
Kupie siewnik Stanhay, najlepiej czterorzędowy.

#5727 Share Tomsky

Tomsky

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 08 maj 2011 - 08:38

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Witam,
koledzy złożyłem wniosek na zakup nowej maszyny a teraz mam możliwość nabycia podobnego, używanego urządzenia z dużo wyższej półki jakościowej można to jakoś podciągnąć pod wniosek ? Innymi słowy czy można kupić używaną maszyne jesli wniosek składano na nową?

Edytowany przez Tomsky, 08 maj 2011 - 10:16.

#5728 Share Jerry28

Jerry28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 08 maj 2011 - 10:44

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych W teorii możesz, ale po złożeniu korekty do wniosku i stosownych dokumentów wymaganych przy zakupie używanych maszyn. Ja przy ostatnim naborze nie miałem problemu z zamiana w druga stronę, z używanej na nową. No ale niby mamy jedną Polskę, jedną ARiMR ale jak widać po wypowiedziach kolegów na forum każdy oddział regionalny ARiMR działa po swojemu. Najlepiej będzie zapytać swojego prowadzącego w agencji.

#5729 Share sojka

sojka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 08 maj 2011 - 17:02

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Panowie a z łódzkiego ktoś dostał poprawki ???

#5730 Share Dangio

Dangio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 08 maj 2011 - 19:46

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Panowie nie wiecie nic na temat podpisywania umów w mazowieckim??? Kilka stron wcześniej ktoś pisał że umowy będą podpisywane za 2-3 tygodnie. 3 tygodnie już minęły dlatego może ktoś z was coś wie. Z góry dziękuję za odpowiedzi :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5731 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3739 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 08 maj 2011 - 21:10

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych to kiedy beda podpisywane zalezy od tego kiedy arimr dostanie wzory umów a to moze byc nawet za 2 miesace. W róznicowaniu jak nabór był we wrzesniu to wzór umów dostali w listopadzie czy grudniu juz dobrze nie pamietam.

#5732 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 09 maj 2011 - 11:20

Panowie nie wiecie nic na temat podpisywania umów w mazowieckim??? Kilka stron wcześniej ktoś pisał że umowy będą podpisywane za 2-3 tygodnie. 3 tygodnie już minęły dlatego może ktoś z was coś wie. Z góry dziękuję za odpowiedzi :rolleyes:

28 kwietnia w agrobizesie powiedzieli, że za 2-3tyg więc jeszcze troche musisz poczekać :D

#5733 Share strzymek

strzymek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 598 postów

Napisany 09 maj 2011 - 18:06

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych podlaskie miejsce poza zielonym przyszło dzisiaj pismo " z powodu braku środków ......." :)

#5734 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 09 maj 2011 - 19:04

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Panowie jakie numerki dostały już poprawki w łódzkim? Bo chyba u nas to wolno coś idzie... Od ukazania się listy zielone pole powiększyło się jedynie o około 10 miejsc, jak jest w innych województwach?

#5735 Share Pawel20

Pawel20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 928 postów

Napisany 09 maj 2011 - 19:30

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Numer 71X mazowieckie, dziś przyszły poprawki. Trochę tego jest i jeszcze te uzasadnienia.

#5736 Share sebaskorpio

sebaskorpio

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:elektronika, systemy mikroprocesorowe, nowoczesne technologie

Napisany 09 maj 2011 - 20:07

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych a jak wygląda sytuacja w świętokrzyskim? Napiszcie jeżeli otrzymaliście poprawki

#5737 Share arturwloszczowa

arturwloszczowa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 09 maj 2011 - 21:02

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych w swiętokrzyskim są mniej więcej przy 150-tym wniosku ale teraz rusza z kopyta do końca sierpnia mają maą rozpatrzeć ponad 1000,i podobno jest dużo dodatkowej kasy .

#5738 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 09 maj 2011 - 21:21

Panowie jakie numerki dostały już poprawki w łódzkim? Bo chyba u nas to wolno coś idzie... Od ukazania się listy zielone pole powiększyło się jedynie o około 10 miejsc, jak jest w innych województwach?

Sąsiad ma ok 250 numer i do niego dzwonili tydzień temu, żeby dostarczył zaświadczenie z krusu ile czasu płaci składki, (wymagane min. 3 lata) i jakieś zaznaczenia nie miał pozaznaczane, ale już był w Łodzi i wszystko poprawił osobiście i mówi, że teraz czeka na podpisanie umowy.

Ja jestem ok 90 od końca zielonej listy i jak na razie cisza...

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

#5739 Share sterydek

sterydek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja
    Muzyka
    Obróbka filmów

Napisany 09 maj 2011 - 21:33

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych W małopolsce do ostatniego czerwca maja byc podpisane wczystkie umowy, tak mi dzisiaj powiedzial gosciu ktory zajmuje sie moim wnioskiem.
W moim przypadku mowil ze to nastapi za jakies 3-4 tyg. jezli dobrze poprawilem dokumenty. Zobaczymy czy mowil prawde.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5740 Share jarekw

jarekw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów
  • Zainteresowania:budownictwo, rolnictwo, ornitologia

Napisany 10 maj 2011 - 07:13

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Kolego @Junkers od kiedy to w MG wymagane jest ubezpieczenie w Krusie przez 3 lata? Chyba, że ja jestem niedoinformowany.
Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II