Skocz do zawartości

Zdjęcie

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

15426 odpowiedzi na ten temat

#5081 Share bartek18 bartek18

bartek18
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 marzec 2011 - 21:38

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Do użytkownika @dc231:
Nr 27 mazowieckie. Kiedy mogę dostać wezwanie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Dzisiaj, 07:59
  •  

#5082 Share dc231

dc231

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 21:41

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Jak wygląda stan weryfikacji w mazowieckim to nie wiem. Mogę się jedynie wypowiadac za kuj. - pom., ale powinieneś dostac pismo już wkrótce, bo weryfikacja już się rozpoczęła.

Edytowany przez dc231, 20 marzec 2011 - 21:41.

Kompleksowe przygotowanie wniosków i prowadzenie spraw w ARiMR: woj. kujawsko - pomorskie

#5083 Share jacek456788

jacek456788

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Zainteresowania:dziewczyny a zwłąszcza moją kochaną dziewczynę Karolinę kocham cię skarbie ,uwielbiam mój samochód SUV Toyota RAV-4 , Rolnictwo nie w bardzo małym stopniu

Napisany 20 marzec 2011 - 22:13

A ja pozwole sobie niezgodzic sie z twoim postem poniewarz juz dostalismy juz przynajmniej 10 temu papiery z armir z wezwaniem do wprowadzenia poprawek oczywiscie uczynilismy to i w zeszły czwartek papierki sie zawiozlo. Co do aktualizacji list to ja nie widze u mnie absolutnie zadnego ruchu przynajmniej wsrod nazwisk ktore znam nie ma zadnych przeskokow.

U ciebie w ARIMR jest potrzebne zaswiadczenie od lekarza powiatowego weterynarji

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#5084 Share kajetan

kajetan

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 22:28

Autor tej petycji na wstępie podzielił rolników na takich i owakich;mlecznych i nie mlecznych itp.Gdzie tu jedność i gdzie wspólny cel,jaka będzie siła przebicia jak tylko część podpisze?

Kolego nie było zamiarem dzielić rolników na takich i owakich, mlecznych i nie mlecznych, przeczytaj moje posty w tej sprawie. Prawda jest jednak taka, że taki podział stworzony został już w ramach tegorocznego naboru - powiedziano, że priorytet to wsparcie sektora mlecznego, więc na wstępie zostaliśmy już podzieleni. A skoro należy się sektorowi mleczarskiemu, to czemu nam - w innych działach produkcji ma się nie należeć? Chciałem co prawda wprowadzić kilka poprawek do tej petycji, uwzględniając wypowiedzi użytkowników, ale widzę, że inny kolega wrzucił już ją na serwer i opublikował.

#5085 Share michalk

michalk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 695 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo sport internet

Napisany 20 marzec 2011 - 22:53

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych panowie no to mi cisnienie skoczylo orietujecie sie na jakiej podstawie tak przeskakuja wnioski o tylepozycji?? znajomy byl na 22xx a jest na 14xx jutro dzwonie do arimr niech mowia o co chodzi no cisnienie mi sie podnioslo...
Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

#5086 Share kajetan

kajetan

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 23:02

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Prawdopodobnie wynika to z pomyłek przy pierwszej weryfikacji, teraz sprawdzają ponownie i okazuje się, że coś przegapione, coś pomylone, lub czegoś brakuje. Ale podziel się na forum jeśli uzyskasz jakieś inne informacje.

#5087 Share michalk

michalk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 695 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 23:09

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych kolego no wlasnie podejrzana sprawa bo on mial grubo ponad 50esu...

#5088 Share klaas111

klaas111

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów
  • Zainteresowania:Obecnie student, a tak poza tym rzecz jasna rolnictwo, motoryzacja, sport (siatka), no i oczywiście urocze dzierlatki:):):)

Napisany 20 marzec 2011 - 23:58

panowie no to mi cisnienie skoczylo orietujecie sie na jakiej podstawie tak przeskakuja wnioski o tylepozycji?? znajomy byl na 22xx a jest na 14xx jutro dzwonie do arimr niech mowia o co chodzi no cisnienie mi sie podnioslo...

Jak znajomy to chyba dobrze, że awansował? Polska mentalność ja nie dostałem to i inni niech też nie dostaną:) Tylko zazdrość, zawiść i podejrzenia jakiś przekrętów...

#5089 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2031 postów

Napisany 21 marzec 2011 - 07:36

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych michalk moze okazało sie ze jego wniosek jest z GVA :blink:
Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

#5090 Share michalk

michalk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 695 postów

Napisany 21 marzec 2011 - 08:08

Jak znajomy to chyba dobrze, że awansował? Polska mentalność ja nie dostałem to i inni niech też nie dostaną:) Tylko zazdrość, zawiść i podejrzenia jakiś przekrętów...

daruj sobie chlopie... moj dobry znajomy rozmawialem z nim i sam jest zszokowany taka zmiana! gva nie mial a gdyby mial to by byl na zielonej a nie tak daleko 14xx

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5091 Share piotrek161

piotrek161

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 21 marzec 2011 - 17:35

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Jeśli ktoś wie czy w mazowieckim juz sie zaczeła weryfikacja to prosze o info, np. ktory numer i kiedy pismo dostal. Z góry dzieki ;)

#5092 Share chrobi123

chrobi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 21 marzec 2011 - 18:10

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych przypominam o petycji;) http://www.petycjeon...stw-rolnych/304

#5093 Share karol

karol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Zainteresowania:Wszystkim po trochu... ;-)

Napisany 21 marzec 2011 - 18:57

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych jeżeli MGR będzie w wielkopolsce to poprę tą petycje... :mellow:

#5094 Share danield28

danield28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 645 postów

Napisany 21 marzec 2011 - 19:13

jeżeli MGR będzie w wielkopolsce to poprę tą petycje...

To przykro mi nie poprzesz petycji...

Ponawiam pytanie, wie ktoś jak wygląda sytuacja w woj. Pomorskim już ktoś dostał poprawki i jakie miejsce... Pozdrawiam

#5095 Share michalk

michalk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 695 postów

Napisany 21 marzec 2011 - 19:22

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych no i dzwonilem powiedziala mi babka ze te osoby ktore tak awansowaly to osoby ktorych wnioski nie byly wciagniete do systemu jeszcze... wiec ja sie pytam co oni robili przez te 40dni??!!

#5096 Share ejczbio

ejczbio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 21 marzec 2011 - 19:28

jeżeli MGR będzie w wielkopolsce to poprę tą petycje... :mellow:

Typowo polskie myślenie :lol:

W podlaskim coś ruszyło? wie ktoś coś gdzieś? Mają 550 wniosków a pewnie będą się pier... z tym pół roku....

#5097 Share mlody00

mlody00

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 21 marzec 2011 - 19:45

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych michalk nie zapytałeś czasem ile jeszcze wniosków zostało im do wciągniecie do systemu...

#5098 Share michalk

michalk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 695 postów

Napisany 21 marzec 2011 - 19:57

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych nie bo chyba by sie baba zalamala... ale robia sobie jaja...

#5099 Share DanielFarmer

DanielFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 716 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,rolnictwo,

Napisany 21 marzec 2011 - 20:07

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych koledzy mam taka sytuację że brałem już jeden ciągnik na PROW a teraz chcę drugi mniejszy i nie wiem czy nie będę miał z tym problemów mimo dużej produkcji zwierzęcej,mam możliwość dzierżawy notarialnej co by poprawiło moją pozycję przed batalią z Agencją i tu pytanie czy już nie jest na to za późno?bo do wniosku dołącza się wielkość areału upraw z 2010roku wiec nie wiem czy jak teraz ta dzierżawę wezmę to agencja mi ja uzna przy ocenie przydatności ciągnika???proszę o odpowiedz obeznanych w temacie...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5100 Share lamborghini105

lamborghini105

Zawsze szczery ;D Rolnik oczywiście ;D

• Members
  • PipPipPip
  • 594 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Dziewczyny :-D

Napisany 21 marzec 2011 - 20:34

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Kolego DanielFarmer doradca mi mówił że jak się agencja nie będzie chciała zgodzić na daną wielkość maszyny na gospodarstwo to trzeba będzie ją uzasadnić np. chęcią powiększenia areału co jest możliwe w niedługim czasie.
Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.