Skocz do zawartości

Zdjęcie

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

15436 odpowiedzi na ten temat

#4941 Share Gietek

Gietek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 16:23

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych sory nie zauważyłem :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Dzisiaj, 12:02
  •  

#4942 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 10075 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 16 marzec 2011 - 17:01

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych jedno szybciutkie pytanie - wiecie w którym miejscu rozporządzenia jest zapis, który mówi o tym kiedy można kupić maszynę?
spotkałem się z informacją, że na własne ryzyko można kupić maszynę zaraz po opublikowaniu list rankingowych - czyli można to zrobić już dziś, niestety nie widzę tego zapisu w dokumentach na stronie arimr, może mnie ktoś pokierować

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#4943 Share ejczbio

ejczbio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 521 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 17:55

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych yacenty http://www.arimr.gov...rudzien_ost.doc 10 strona 6 kropeczka od góry....
naj1306 też :)

Edytowany przez ejczbio, 16 marzec 2011 - 17:58.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4944 Share naj1306

naj1306

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 17:56

jedno szybciutkie pytanie - wiecie w którym miejscu rozporządzenia jest zapis, który mówi o tym kiedy można kupić maszynę?
spotkałem się z informacją, że na własne ryzyko można kupić maszynę zaraz po opublikowaniu list rankingowych - czyli można to zrobić już dziś, niestety nie widzę tego zapisu w dokumentach na stronie arimr, może mnie ktoś pokierować

http://www.arimr.gov.pl/dla-beneficjenta/wnioski/modernizacja-gospodarstw-rolnych.html
otwórz Broszura informacyjna - nabór wniosków w 2011 r. strona 11 tłustym drukiem.Pozdrawiam.

#4945 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 10075 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 16 marzec 2011 - 18:05

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych dziękuję, trzeba brać pieniądze i rozmawiać już poważnie z dilerem.

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#4946 Share lukas84

lukas84

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 18:24

@lukas84 powiedz z czego dokladasz 100pln do kazdej sztuki,tylko konkretnie z czego czerpiesz dodatkowy zysk??

miałem 1hektar kapusty i 5h ziemniaków a warzywa dobrze płacą.więc dołożyć do świnek mam z czego bo jak bym nie miał to bym dzisiaj bankrutem.

#4947 Share vicia1223

vicia1223

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 18:32

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Jacek456788 kurcze to Ty szukałeś takiej dziewczyny żeby Ci do krów pasowała ?? dobre .
Oprócz tego to sam trzodę ogarnę z ojcem , główne zajęcie to czyszczenie komór po sprzedaży tuczników. Mam czas na hektar truskawek , co jest w moim regionie dobrym źródłem dochodu , ponadto 4 ha ziemniaka też sobie radzę .

czasy się zmieniły to po pierwsze , po drugie sam szukam ciekawych rozwiązań ,żeby zrobić a się nie narobić . Chora jest Twoja wypowiedź na temat Żony , skoro tak sobie wyobrażasz dziewczynę życia , aby Ci krowy doiła to gratuluję . porażka normalnie człowieku.
Ale może jej się marzy taki co ma te 130 krów itd .

Moja Panna studiuje finanse i rachunkowość i powoli szukam jej jakiegoś krzesła kręconego przed biurkiem w skórzanym obszyciu .

zastanów się i nie zmarnuj jej życia w oborze. jak to mówią swoje trzeba oszczędzać .

Koniec tematu. Nie pomyślałbym ,że kogoś takiego tu spotkam . szok.
wschodni koniec mazowsza.

#4948 Share wiesko

wiesko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 18:40

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych @klaas111 nie udalo mnie sie MR z MGR polaczyc bo w pomorskim dla mnie nie bylo naboru. pozostaje jedynie miec nadzieje na jeszce jeden nabor(w co watpie) a jak nie to kredyt preferencyjny.

#4949 Share DanielFarmer

DanielFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 875 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,rolnictwo,

Napisany 16 marzec 2011 - 19:51

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych na Podlasiu chyba jeszcze cisza...ja jestem pod koniec listy 5xx wiec pewnie na koniec lata może się odezwą....chciałbym mieć maszyny jeszcze przed zima.Kolega jest 7x to będę wiedział jak na Podlasiu ruszy

#4950 Share kinruk21

kinruk21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 19:52

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Znajomy będzie aneksował zmianę marki ciągnika kubota na inny, obawia się że zanim rozpatrzą jego wniosek i podpisze umowę to nowe dostawy tych traktorów będą napromieniowane. Ja myślę że w obecnej sytuacji cena tych japońskich traktorów poważnie spadnie 10-20% może więcej.Więc pomórzmy Japonii kupując ich traktorki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4951 Share johndirek

johndirek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 20:42

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych gdy ktoś następny w mazowieckim napisze który ma numer i kiedy była odezwa ze strony agencji to przynajmniej będziemy wiedzieli jakim tempem lecą. Kolega jest 5x ale nie wiemy kiedy zaczęli rozpatrywać więc panowie nie wstydzić się i pisać

#4952 Share lukasz321

lukasz321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 284 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 20:51

Znajomy będzie aneksował zmianę marki ciągnika kubota na inny, obawia się że zanim rozpatrzą jego wniosek i podpisze umowę to nowe dostawy tych traktorów będą napromieniowane. Ja myślę że w obecnej sytuacji cena tych japońskich traktorów poważnie spadnie 10-20% może więcej.Więc pomórzmy Japonii kupując ich traktorki.

kto by przepuścił przez granice ciągnik bez kontroli napromnieniowania po ostatnich wydarzeniach... teraz sąsiednie kraje kontrolują wszystko co z tamtąd przyjeżdza łacznie z ludźmmi...

#4953 Share johndirek

johndirek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 21:05

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych a czy po Czarnobylu nasze trzydziestki i sześćdziesiątki szwankowały ?

#4954 Share DanielFarmer

DanielFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 875 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,rolnictwo,

Napisany 16 marzec 2011 - 21:20

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych to nie ten temat!! nie zaśmiecać...i nie robić sobie jaj z tragedii.... ;[

#4955 Share lukasz321

lukasz321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 284 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 21:23

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych a czy ktoś tu sobie robi jaja ?

#4956 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 21:55

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych myślę że na razie to wyrywają się jedynie w mazowieckim wiadomo dlaczego inne województwa będą troszkę później choć ciekawi mnie jak się ma sprawa w małopolsce

#4957 Share ziomus007

ziomus007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 22:48

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych jest jakiś termin do którego unia musi dać odpowiedz w sprawie tych dodatkowych środków ?? czy mogą to odwlekać ile im się podoba ??

Edytowany przez ziomus007, 16 marzec 2011 - 22:49.

#4958 Share reventon1991

reventon1991

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 17 marzec 2011 - 07:34

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Witam !
Mam problem następującej postaci : zlożyłem wniosek na MGR w lubelskim i byłem niemalże pewien dostania dosc dużego zwrotu jednak po opublikowaniu list okazało sie ze znajduje sie dopiero na 47xx miejscu. Po szeregu prób dowiedzenia się dlaczego zostałem tak sklasyfikowany okazało się, że we wniosku brakuje strony dotyczącej wyliczeń ESU ;/ . Jestem bardzo zawiedziony i prezkonany ze jest to ewidentny błąd Agencji. I tu moja prośba do Was wszystkich czy spotkaliscie sie z taka sytuacja, co moge z tym zrobic(pracownicy agencji spławiaja mnie w rozmowach telefonicznych a jutro wybieram sie osobiscie do kierownika) . Byłbym wdzieczny za wszelkiego rodzaju pomoc czy tez rade

#4959 Share danield28

danield28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 645 postów

Napisany 17 marzec 2011 - 07:51

Witam !
Mam problem następującej postaci : zlożyłem wniosek na MGR w lubelskim i byłem niemalże pewien dostania dosc dużego zwrotu jednak po opublikowaniu list okazało sie ze znajduje sie dopiero na 47xx miejscu. Po szeregu prób dowiedzenia się dlaczego zostałem tak sklasyfikowany okazało się, że we wniosku brakuje strony dotyczącej wyliczeń ESU ;/ . Jestem bardzo zawiedziony i prezkonany ze jest to ewidentny błąd Agencji. I tu moja prośba do Was wszystkich czy spotkaliscie sie z taka sytuacja, co moge z tym zrobic(pracownicy agencji spławiaja mnie w rozmowach telefonicznych a jutro wybieram sie osobiscie do kierownika) . Byłbym wdzieczny za wszelkiego rodzaju pomoc czy tez rade

Dla mnie trochę dziwna sytuacja... Po pierwsze kto pisał tobie wniosek, zlecona przez ciebie osoba czy ty osobiście... Jeśli zawoziłeś osobiście dokumenty do ARiMR to tam musiał nastąpić ogólna weryfikacja dokumentów i raczej brak strony z ESU powinien być wychwycony... Jeśli przy składaniu przez ciebie dokumentów wszystko było w porządku i miałeś komplet dokumentów to zawiniła agencja i tą sprawę na pewne rozwiążesz na swoja korzyść... Problem może polegać na tym jeśli ktoś inny pisał tobie wniosek i też składał za ciebie, udowodnienie winy może być problemem...

Wie ktoś jak wygląda sytuacja z rozpatrywaniem wniosków w województwie Pomorskim... Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4960 Share johndirek

johndirek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 17 marzec 2011 - 08:08

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych w takich przypadkach warto robić kopie przed złożeniem wniosku , no ale już po ptakach. Przez telefon nic się nie załatwi, zrób tak jak piszesz; JEDŹ TAM