Skocz do zawartości

Zdjęcie

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

15426 odpowiedzi na ten temat

#4841 Share DanielFarmer

DanielFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 716 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,rolnictwo,

Napisany 13 marzec 2011 - 21:55

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych jestem na liście szczęśliwców w moim województwie i mam takie pytanie od kiedy mogę kupować maszyny żeby faktury były honorowane do zwrotu bo składałem na wycinak gdyż stary mi sie pier....li więc chce jak najszybciej kupić nowy. Proszę o odp

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Dzisiaj, 18:14
  •  

#4842 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 13 marzec 2011 - 22:16

aster jak masz kase to ryzykuj. Kupuj produkuj i eksportuj ;)

sorki nie nadążam za Twoim tokiem rozumowania. O kasę nie chodzi

#4843 Share Piotrass

Piotrass

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 13 marzec 2011 - 22:20

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Koledzy jak jestem na początku listy to kiedy mogę się spodziewać poprawek?
I jak długo czeka sie teraz na podpisanie umowy?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4844 Share zmija2a

zmija2a

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 13 marzec 2011 - 22:33

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych aster don't worry. Co ma być to będzie ;)

#4845 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2030 postów

Napisany 14 marzec 2011 - 08:59

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Agencja ma 4 miesiace na rozpatrzenie wniosku. Jeśli sa poprawki to ten czas może sie wydłużyć o kolejne 3 miesiace
@DanielFarmer ja zamowiłem już pare maszyn i biore ja na WZ a nie na fakture a jak agencja podpisze ze mna umowe to bede WZ zamienial na fatkury. Musisz pogadac z dealerem,jemu tez to jest na reke, bo po co sprzet ma stac na placu jak moze go teraz tobie sprzedac
Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

#4846 Share lamborghini105

lamborghini105

Zawsze szczery ;D Rolnik oczywiście ;D

• Members
  • PipPipPip
  • 594 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Dziewczyny :-D

Napisany 14 marzec 2011 - 11:04

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Po co się tak spieszyć z tymi maszynami jak mają być to i tak się je kupi a te 6 miesięcy niech sobie po odpoczywają na placu. Jak się prędzej kupi to i trzeba zapłacić, przeważnie wziąć kredyt. Jak się go weźmie szybko to i długi będzie czas oczekiwania na kasę od Agencji i dłużej ładne raty spłaty kredytu.
Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

#4847 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 14 marzec 2011 - 11:40

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Tak tylko że wiosna idzie i pasowaloby już sprzętem coś zrobić a tu trzeba czekać oj jak by mi się przydał a tak musaiałem wzić na przyzmę obornik przyczepą i było tego ponad 20 przyczep i jeszcze nie wszystko ale zrobiłem dziure i mogę teraz zapełniać płytę a tak jakbym miał tur i nowy rozrzutnik nie dośc ze byłoby tego mniej do wożenia, dwa nie wiózłbym tego na pole tylko turem zrobiłbym na ogrodzie pryzmę a potem .... Ech coż trzeba poczekać te 4 miechy i być cierpliwym....

#4848 Share jacek456788

jacek456788

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Zainteresowania:dziewczyny a zwłąszcza moją kochaną dziewczynę Karolinę kocham cię skarbie ,uwielbiam mój samochód SUV Toyota RAV-4 , Rolnictwo nie w bardzo małym stopniu

Napisany 14 marzec 2011 - 11:53

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych kolego kajetan daj na luz jeśli ci się nie podoba PROW to nie składaj uważam że mister robi wszystko jak się należy a że wtym naborze ci się nieudało to startuj w następnym i już

#4849 Share Radek100

Radek100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 14 marzec 2011 - 12:09

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Witam,
Popieram propozycje Kjetana.
Gdzie mozna dokonywać podpisów?

#4850 Share lamborghini105

lamborghini105

• Members
  • PipPipPip
  • 594 postów

Napisany 14 marzec 2011 - 12:42

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Ja sądzę że minister dobrze postąpił bo przyszły z Unii pieniądze dla gospodarstw mlecznych podzielił to na dwie sumy jedna przysługiwała dodatkowo jak ktoś spełniał kryteria to dostał premie, ja się nie załapałem bo miałem za duży limit a teraz dał pierwszeństwo w MGR. Jak tak by nie było to nie składałbym wniosku chociaż wcześniej też nie próbowałem ale się udało i tyle. Wcześniej bez problemu dostawały gospodarstwa nastawione na warzywnictwo i znam wiele osób co dostało z tego kręgu, a wy nie możecie się pogodzić że się nie udało takie jest życie nie tym razem to innym.
Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4851 Share krystian96

krystian96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 14 marzec 2011 - 14:31

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych wciągu ilu dni przyjdzie decyzja... kiedy będzie aktualizacja list

#4852 Share kajetan

kajetan

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 14 marzec 2011 - 15:44

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Witam. Podpisów jeszcze nie zbieramy, póki co - mało osób chętnych do podpisania.
Kolego Jacku - PROW mi się podoba i to bardzo, więc będę składał ile dam radę, a celem petycji nie jest krytykowanie PROW ani ministerstwa, tylko zwrócenie uwagę na to, że się interesujemy tą kwestią i nam zależy (jak już wcześniej pisałem). Jeśli zawsze nasza postawa będzie bierna, to będą sobie mogli nas owinąć wokół palca.
Pozdrawiam

#4853 Share chrobi123

chrobi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 14 marzec 2011 - 17:11

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych ja się podpisuje, róbcie tą petycje, trzeba narobić rozgłosu, agrobiznes zawiadomić, żeby poszło w świat, żeby wszyscy rolnicy się dowiedzieli i składali podpisy

#4854 Share heniek100

heniek100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 14 marzec 2011 - 17:16

kolego kajetan daj na luz jeśli ci się nie podoba PROW to nie składaj uważam że mister robi wszystko jak się należy a że wtym naborze ci się nieudało to startuj w następnym i już

wreszcie jest ktoś kto mnie popiera :)racja kajetn wrzuc na luz i zajmij sie robota w polu bo nic ci to nieda te Twoja mądrosci i pisma...nie udalo sie to trudno sie mowi :)szkoda Twojego czasu :)

+10% za OT

#4855 Share chrobi123

chrobi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 14 marzec 2011 - 17:54

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych heniek idiota który się mądrzy bo dostał, a raczej jest na zielonej liście, życzę ci żebyś z niej wyleciał!!! a petycja to jest bardzo dobry pomysł

#4856 Share lamborghini105

lamborghini105

• Members
  • PipPipPip
  • 594 postów

Napisany 14 marzec 2011 - 18:06

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Ta petycja to bezsensowny pomysł jak tak wam sprzętu brakuje to na kredyt MR go nabierzcie, bo tak was oszukano. Życie idzie dalej i warto się pogodzić z porażką.

#4857 Share chrobi123

chrobi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 14 marzec 2011 - 18:25

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych następny mądrala który jest na zielonej liście, a to że jest się na zielonej liście to przecież jeszcze nie ma się co cieszyć, bo to dopiero na 50% sie dostanie, ja jestem 90 pre za zieloną to mam 40% ;)

#4858 Share lamborghini105

lamborghini105

• Members
  • PipPipPip
  • 594 postów

Napisany 14 marzec 2011 - 18:38

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Ja nie skacze z radości że dostałem się na listę bo wiem że to jeszcze nie znaczy że dostanę zwrot jak się nie uda to też trudno a i tak nie zakładałem że się załapię, wiadome jest jednak to że ty nie możesz się pogodzić z tym że się nie załapałeś radze sobie odpuścić i nie knuć.

#4859 Share jankess

jankess

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 14 marzec 2011 - 18:45

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych chcecie pisać petycję a nawet kolega kajetan sam mówi że mało jest chętnych osób więc to już świadczy o małej sile przebicia. Jak chcecie zrobić rozgłos skoro nawet tu na forum ciężko zmobilizować osoby które się nie załapały??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4860 Share chrobi123

chrobi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 14 marzec 2011 - 19:29

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych stwórzcie tą petycje i się zobaczy ile będzie osób się podpisywało, a potem się zobaczy, teraz nie ma co gdybać tylko zrobić i zobaczyć, więc do roboty, kajetan, jak się na tym znasz to zakładaj a potem się okaże;)