Skocz do zawartości

Zdjęcie

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

15426 odpowiedzi na ten temat

#4681 Share lamboEVO100

lamboEVO100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 877 postów

Napisany 11 marzec 2011 - 16:17

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych jestem w podobnej sytuacji i też nie wiem co robić...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Dzisiaj, 06:57
  •  

#4682 Share dc231

dc231

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 11 marzec 2011 - 16:32

Ktoś miał już do czynienia z MGR bo mam pytanie odnośnie tego za ile będą wysyłać listy z agencji?

A jaki masz numer w kolejce?

Witam. Mam pytanie dotyczace MGR. Jestem poza zielonym polem w mazowieckim. Zastanawiam sie czy kupowac maszyny za swoje pieniadze czy czekac na jakies przesuniecia z innych funduszy. Dzis dzonilem do agencji i poinformowali mnie, ze jesli beda dodatkowe pieniadze a ja bede mial fakture zakupu po 8 marca na opisane we wniosku maszyny to otrzymam zwrot. Czy to jest realne czy zadac od nich pisemnego potwierdzenia gdyz moze to tylko jakis doinformowany urzednik.

Tak jest w rozporządzeniu. Koszty kwalifikowalne po 8 marca 2011 r. - ale na własną odpowiedzialnośc (pwenośc dopiero po podpisaniu umowy). Koszty ogólne do projektu - z datą od 1 stycznia 2007 r.
Kompleksowe przygotowanie wniosków i prowadzenie spraw w ARiMR: woj. kujawsko - pomorskie

#4683 Share vicia1223

vicia1223

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 11 marzec 2011 - 16:47

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Jeżeli po tym 8 marca kupię ciągnik i sprzęt na kredyt MR to będę mogł ubiegać się o zwrot czy odpada wtedy??
wschodni koniec mazowsza.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4684 Share dc231

dc231

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 11 marzec 2011 - 16:54

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych No co ty. Albo kredyt preferencyjny albo MGR.
Kompleksowe przygotowanie wniosków i prowadzenie spraw w ARiMR: woj. kujawsko - pomorskie

#4685 Share lamborghini105

lamborghini105

Zawsze szczery ;D Rolnik oczywiście ;D

• Members
  • PipPipPip
  • 594 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Dziewczyny :-D

Napisany 11 marzec 2011 - 16:56

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Jak kupisz maszyny na kredyt MR to od razu odpada MGR bo nie będą dwa razy dokładać albo jedno albo drugie.
Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

#4686 Share heniek100

heniek100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 11 marzec 2011 - 17:37

no niby jak to robiłeś jak nie masz gospodarki na siebie ,w temacie MŁODY ROLNIK piszesz że robisz studium rolnicze i interesuje Cię nabór MR w 2011r.,mało tego ogłaszasz że masz wyższe wykształcenie administracyjne...ha ha...

koledzy wezcie powiedzcie cos temu kolesiuowi bo juz nie moge z nim,,.typowy wieś....koles nie intresuj sie co ja robie bo to co orbi mi zaje...wychodzi..i nic ci do tego..a ty nie masz zielonego pojęcia wiec juz nic nie pisz ...nic nie pisz do mnie!

a dla wyjasnienia gospodarstwo jest moich rodziców i pisalem w Ich imieniu...a studium koncze a studia rowniez mam skonczone w przeciwienstwie do CIEBIE,,,,juz nic nie chce bys do mnie pisal!

#4687 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 11 marzec 2011 - 17:42

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Widze ze niektorym sie bardzo spieszy z maszynami.Tak kupujcie w ciemno przed podpisanim umowy,tylko potem zeby nie bylo miauczenia ze maszyny kupione a agencja umowy nie daje i odsetki leca. Juz tak nie jeden zrobil a potem mu bokiem wyszlo. Ja czekam na umowe od agencji i dopiero jakies zamowienia u dealera i zakup maszyn,pomimo iz mam numer 3 na liscie. Zyjemy w polsce i nie zapominajmy o tym.

#4688 Share heniek100

heniek100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 11 marzec 2011 - 17:53

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych kolega szewczenko ma świętą racje...po podpisaniu umowy mamy 100% pewnosci..a tak to to roznie moze byc...i ci co są poza zielonym ze 20 numerow to powinno spokojnie dostac sie na zielono :)bo kazdy wniosek zawyzony wiec zostanie kaski dla więcej osob :)znajmoa mi mowila z agencji z łodzi :)takze 3mam ksiuki za tych ktorzy sa za lista:)

do 2013 juz nie będzie MGR...a po 2013 ponoc będą programy i dofinansowania na elektrownie witrowe , pojedyncze wiatraki na gospodarstwo...

Nie piszemy posta pod postem!!

#4689 Share jaguar235

jaguar235

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 11 marzec 2011 - 18:32

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych a wie ktoś może z was czy będą jakieś dodatkowe środki na Mazowszu? prawie 1000 osób za zielona listą jestem ale może jakby coś dorzucili kasy to może by się jakoś udało

#4690 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 11 marzec 2011 - 18:38

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Szczerze,to jak dajemy jednemu regionowi to dajmy wszystkim.A Mazowsze to co jakies lepsze? Moje woj mialo 12mln co w porownaniu do Mazowsza jest dziesiata czescia.Wg mnie hu...wo ale jednakowo powinno byc.

Edytowany przez szczewko, 11 marzec 2011 - 18:44.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4691 Share wiesko

wiesko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 564 postów

Napisany 11 marzec 2011 - 18:41

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych @heniek100 do 2013 juz nie będzie MGR...a po 2013 ponoc będą programy i dofinansowania na elektrownie witrowe , pojedyncze wiatraki na gospodarstwo...
Z tego co widze to pier**lisz jak maly kazio i to w kazdym poscie... Masz jakies argumenty na poparcie swojej tezy? czy tak tylko z d..y wyssaner bo dziennikarz powiedzial w tv albo napisal. zal.pl

#4692 Share heniek100

heniek100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 11 marzec 2011 - 18:46

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych no raczej kolego...przeciez programy z unia nie beda takie same w kolko kolego hehehe wez sie zainteresuj gospodarka w uni europejskiej np.Niemczech Francji..zobacz jakie programy robia...my to jak to sie mowi sto lat za murzynami...w niemeczech np.to ludzie tacy bogaci ze nie msuza skaldac i korzystac na dofinansowanie na maszyny...tam malo kto co bierze...jakbys troche poczytal to bys wiedzial:)

no ale tam mają do hekatara 4 razy tyle co my..i watpie ze nam wyrównaja bo musili by innym panstwa zabrac..wiec mi nadal będziemy sie bic o maszyny..pozdrawiam:)

#4693 Share brunet1

brunet1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 11 marzec 2011 - 18:50

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych mam pytanie do tych forumowiczów którzy już brali na PROW. Mianowicie jak chcę coś zmienić w maszynach np. chce wziąć zamiast przyczepy prase rolkę to mogę ? I czy czasem przy tej zmianie nie zostane przeniesiony na koniec listy z podppisywaniem umowy?

#4694 Share Pieter1224

Pieter1224

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 11 marzec 2011 - 18:53

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Widzę że nasz ekspert Heniek 100 jest na topie. Wszystkim doradza jak mają postępować. Myślę sobie tak że jak ma wykształcenie w każdym kierunku to nadałby się na doradcę ministra rolnictwa. Wtedy Polska by była miodem i mlekiem płynąca.

#4695 Share wiesko

wiesko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 564 postów

Napisany 11 marzec 2011 - 18:58

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych ale zes mi pojechal po bandzie jak ja pierdziu... w moim poscie chcialem zwrocic tylko na to uwage ze wszedzie Ciebie pelno, wpieprzasz sie miedzy innych, jestes wszechwiedziacy, zekomo po administracji tak a byki takie robisz ze przedszkolaki sie smieja:D proponue Tobie odpucic bo obserwuje(nie tylko ja) Twoje posty od dawna i tylko doprowadzasz innych do skarju nerwowy i nic wiecej, zawsze wszystko wiesz najlepiej ale skoro jestes po administracji to nikt tego u CB nie wyeliminuje bo niktrzy po tym kierunku tak maja i wtedy siedzi jeden z drugim w urzedzie i na gownie(durnym przepisie) nawet sie nie zna a udaje cwanego. tak apropos jak bys nie zauwazyl to naszs kochany kraj dazy do tego zeby dogonic miedzy innymi te panstwa ktore wymieniles.a n koniec jeszcze jedno, nie dyktuj innym czym maja sie interesowac czy co maja robic. badz kowalem swojego losu.

nie wiem jakim cude koles(heniek100) bana jeszcze nie dostal

#4696 Share wojo5620x

wojo5620x

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów
  • Zainteresowania:Siatkówka
    Rolnictwo
    Grafika Komputerowa

Napisany 11 marzec 2011 - 18:58

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych heniek100 Na prezydenta!
C330M
John Deere 5620
John Deere 6430

#4697 Share bububear

bububear

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 11 marzec 2011 - 18:59

no raczej kolego...przeciez programy z unia nie beda takie same w kolko kolego hehehe wez sie zainteresuj gospodarka w uni europejskiej np.Niemczech Francji..zobacz jakie programy robia...my to jak to sie mowi sto lat za murzynami...w niemeczech np.to ludzie tacy bogaci ze nie msuza skaldac i korzystac na dofinansowanie na maszyny...tam malo kto co bierze...jakbys troche poczytal to bys wiedzial:)

no ale tam mają do hekatara 4 razy tyle co my..i watpie ze nam wyrównaja bo musili by innym panstwa zabrac..wiec mi nadal będziemy sie bic o maszyny..pozdrawiam:)

W Niemczech to dopłaty mają takie, że nawet ciągników nie kupują tylko samolotami orzą :lol: :lol: :lol:
Przebiłeś samego siebie.

#4698 Share wiesko

wiesko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 564 postów

Napisany 11 marzec 2011 - 19:02

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych ta bedzie lepszy na pewno nic bracia K. lepiej zalozmy nowy temat o henku co to wszystko wie bo jak by nie patrzec to temat o Modernizacji Gospodarstw Rolnych

#4699 Share xsc

xsc

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 11 marzec 2011 - 19:06

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Mimo, ze raportowalem henia juz razy tyle, ze powinien dostac dozywocie, to dalej robi offtop. Widac, jak zwykle, ze moderatorzy maja inne sprawy niz robienie porzadku.
Nie mam nic do nich- wiadomo, ze af nie najwazniejsze, lecz admin se w kolki leci.
Juz tesknie za andrzejem moderatorem :o
Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4700 Share heniek100

heniek100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 11 marzec 2011 - 19:09

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych dobra juz nic nie pisze:)piszcie sobie sami bo widze ze wielka bulwersacja...ale cos Wam powiem...wg.mnie to w 90% piszecie w kólko to samo... a w 10% głupoty...narka:)