Skocz do zawartości

Zdjęcie

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

15426 odpowiedzi na ten temat

#4341 Share Dangio

Dangio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 08 marzec 2011 - 23:55

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Dziękuję kolego "lamboEVO100" za odpowiedź. ;) jestem na zielonym polu w mazowieckim, nr 24xx ale nie sram w gacie jak niektórzy tutaj:P. Pozostaje tylko czekać na odpowiedź agencji i być dobrej myśli, że zgodzą się na warunki umowy :D Zalecam panowie napić się herbatki i wyluzować. Wszystko w swoim czasi :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Dzisiaj, 11:46
  •  

#4342 Share ejczbio

ejczbio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 08 marzec 2011 - 23:56

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Dramat co tu się dzieje... co niektórzy to kisiel w majtach, inni teorie spiskowe już wymyślają... Ogólnie atmosfera jak pod remizą :lol:

#4343 Share prymus30

prymus30

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 00:01

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Może ziółka na spokojność :rolleyes:

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4344 Share ejczbio

ejczbio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 00:04

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Zaparzyć czy zapalić? :P

#4345 Share Dangio

Dangio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 00:04

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Macie racje koledzy ejczbio i prymus30 :D

#4346 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2827 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 00:16

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych ee tam, ja się wcale nie zdenerwowałem. Mało tego, liczyłem na jakieś 6000 miejsce. Gdy odnalazłem się na 45xx stałem się optymistą, ta pozycja dała mi jakiś malutki promyk nadziej.
SIEWCA EDIT (moje wnioski do nie dawna też nie zostawały odrzucane) EDIT jeśli u mnie cokolwiek dostrzegasz, to ja nie wiem, może coś źle interpretujesz. Jeśli chodzi konkretnie o ostatnie zdanie to zapewniam że nie wyraża moich żadnych odczuć. Zrobiłem to na prośbę, oraz dlatego iż sam uważam że informacje o ilość ESU, GVA, województwo a w rezultacie tego numer na listach to ciekawe informacje. Prośbę jednego z bardziej poważnych forumowiczów, a niestety policzył by ich na palcach jednej ręki. Bynajmniej w tym temacie na kilkudziesięciu ostatnich stronach.

heniu/przemo2013 pozwolę sobie odpowiedzieć w twoim stylu - weź człowieku ja z tobą nie będę rozmawiał. Rozumiem wielu forumowiczów, technikum rolnicze, pole krówki wniosek tata kupuje traktor. Ale heniu, twoje wypowiedzi do gimnazjum jeszcze nie dorosły, popracuj nad tym. Innym ala Heniom z tego tematu też to zalecam.

Edytowany przez damianzbr, 09 marzec 2011 - 00:30.

#4347 Share heniek100

heniek100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 00:32

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych ulżylo ci heheh :)wez juz nic nie psiz bo zasmiecasz forum..

i nie wiem o co ci chodzi z tym jakims przemo2013 koleS!!!

i naprawde nie kłocmy sie juz bo zasmiecamy forum ..pozdrawiam

#4348 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2827 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 00:39

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych a co mi miało ulżyć heheh :P ? czemu mam nic nie pisać, ja tu se z kolegami rozmawiam :lol: a ty mi się wtrącasz :D. Weź już skoncz :rolleyes:

EDIT o, dopiero teraz przeczytałem twoją chęć zakończenia tej głupkowatej konwersacji. Ja się będę trzymał naszej umowy i mam nadzieje że i ty się z niej wywiążesz. A więc koniec z nic nie wnoszącymi głupkowatymi, kretyńskimi pytaniami i odpowiedziami. Także pozdrawiam. Nie zapomnij się wywiązywać z umowy i nic nie odp na ten post.

Edytowany przez damianzbr, 09 marzec 2011 - 00:45.

#4349 Share tadek125

tadek125

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 00:39

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych gorzej nie mogło być 57xx
miejsce i prawie 24esu mazowieckie możliwe są jakieś szanse bo za zielona listą jestem jakieś 2200 :(

Edytowany przez tadek125, 09 marzec 2011 - 23:43.

#4350 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2827 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 00:54

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Tadek, wiesiek, rysiek leopold i kto tylko zapyta z białej listy 100 miejsc za zielonym z obojętnie którego województwa z ESU 9 i ESU 28 z GVA i bez GVA, w wniosku wpisana brona do trzydziestki czy to fendt jakiś 900, na chwilę obecną nie ma żadnych szans. Czytajcie form, jak szansa się pojawi na pewno ktoś ją tutaj opisze.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4351 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 07:14

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych nie najgorzej 25XX w kujawsko-pomorskim a mam takie pytanie bo czytalem na stronie agencji .. to ze jestem na liscie to znaczy ze zalapalem sie na dotacje czy musze trafic na ta zielona liste? a ten numer co mam teraz jest tylko kolejnosc rozpatrywania wniosku??

#4352 Share pacorabane

pacorabane

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 07:21

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych jestem z lubelskiego i wczoraj słyszałem wypowiedż derektora agencji na tvp że zostało złożone 4800 wniosków i jeśli tylko będą dobrze napisane to wszyscy dostaną pieniądze co prawda tylko po 120000zł ale jak dla mnie w zupełności wystarczy

#4353 Share Vincent123

Vincent123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 07:36

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Chrobi, pretensje to miej do siebie. Nie chciało ci się ruszyć tyłu i nawet do instrukcji nie zajrzałaś. Gdybyś poświęcił godzinę na jej przeczytanie dostałbyś dofinansowanie. Jesteś zwykłym leniem i może to doświadczenie czegoś cię nauczy na przyszłość. A nauka kosztuje i jest droga. Czym lepsza tym droższa. Dostałeś drogą nauczkę więc może zapamiętasz sobie tą lekcję lepiej niż te ze szkoły podstawowej.

#4354 Share Dybciak

Dybciak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 07:40

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych pacorabane- ale np. dla mnie nie starczy, jestem na zielonej więc jeśli będzie dobrze to już trochę więcej wezmę

#4355 Share pacorabane

pacorabane

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 08:00

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych być może chcą rozdzielić żeby dla każdego starczyło , są tacy co już biorą trzeci raz a ilu jest takich co wcale nie dostało a chcieli by
też dostać , i jak ma ten mniejszy rolnik czy sadownik doruwnać takiemu dużemu ,te pieniądze są dla ludzi bogatych którzy majądużo pola i
dobre znajomości a być może tylko dobre znajomości

#4356 Share jankess

jankess

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 08:02

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych kolego posiadam mało pola i niestety nie mam żadnych znajomości a mimo to udało mi się załapać więc twoje teorie nie zawsze są wiarygodne.

Edytowany przez jankess, 09 marzec 2011 - 08:03.

#4357 Share wiesko

wiesko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 564 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 08:17

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych A trzeba bylo wybrac KONONOWICZA to by nie bylo niczego zero problemow i w ogole sielanka :D

Ten nabor MGR zpowodaowal tylko i wylacznie zazdrosc u innych co ewidnetnie mozna dostrzeac na tym forum. Ja wcale nie moglem skladac bo nie bylo dla mnie naboru i nie mam zali do tych co mieli wspanialem ESU duza kwote mleczna dobrze punktowana czy tez innowacyjny wskaznik GVA ktory to nie jednemu w szczesciu dopomogl. I dobrze ze pomogl bo jezeli mysle tak wiecie na chlopski rozum to kupuje te maszyny nie dlatego bo one sa nowe, zajebi... ze dobrze sie beda prezentowac na wsi, innym w oczy beda kolec, ale kupuje po to bo ma zamiar na nich pracowac i bez nich to bylo by o wiele ciezej.

Tak jak wyzej, wczesniej zostalo napisane zasady byly znane nie z dnia na dzien wiec nie ma co biadolic i szykowac jakiegos narodowego spisku przeciwko "Wyliczajacym GVA"!!! kuzwa moze jescze wez strzelbe i idz do tego na podworko co dostal MGR...żenada po prostu i lament. A jak juz bardzo chcecie lamentowac to zapraszam w co niedziele do instytucji zwanej Kosciol tam bedzie czesc "Gorzkie zale" i tam co niekotrzy moga sie ich wyzbyc.
Dziekuje xD

#4358 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 08:18

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych z małych rolników to jeśli się komuś udało to tylko z mleczarzy , tak jak patrze na listę to podostawali znowu ci co już maja 80% sprzętu wymienionego i po 50-150 ha nie twierdze ,że sami duzi tylko dostali ale w większości przypadków tak jest , ale cóż można mieć pretensje do samego siebie że się ma mało hektarów ;) przynajmniej już wiem na kogo nie głosować w wyborach ;)

może i zielono na dworze zacznie się robić ale z druga Irlandia to ma tyle wspólnego co NIC heh :D

Edytowany przez 1piotr1, 09 marzec 2011 - 08:22.

#4359 Share pacorabane

pacorabane

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 08:23

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych ja też się załapałem co prawda jestem na białej liście ale jestem i mam nadzieję że też mi się uda

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4360 Share BukeR

BukeR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Zainteresowania:IT.
    Agrotechnika.
    Muzyka.

Napisany 09 marzec 2011 - 09:03

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Podobno taka wielka pula była w Świętokrzyskim, a nawet połowa nie dostała.
W ODR'ze ładnie mówili, że ESU na województwo przyzwoite (10), że na mleko troszkę za mało kwoty (21tys), a 1800 miejsce. Nie ma co już płakać nad rozlanym mlekiem, pierwszy raz wniosek składany, nauczka na przyszłość jest.

Hmm, Panie Sawicki PSL w Świętokrzyskim już kolejnych wyborów nie wygra...

Interesują mnie listy rankingowe z poprzednich lat (Świętokrzyskie). Posiada ktoś takie?

Evolving agriculture - Dutz Fahr

Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.