Skocz do zawartości

Zdjęcie

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

15426 odpowiedzi na ten temat

#4321 Share zetii

zetii

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 08 marzec 2011 - 22:33

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych aha, dzieki za pomoc kolego;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Dzisiaj, 14:30
  •  

#4322 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 08 marzec 2011 - 22:34

koledzy a ja mam taki pomysł żeby napisać jakieś listy do agencji czy ministerstwa żeby się wzięli za tych mądrali co wyliczali GVA do maszyn, bo to przecież jest nie sprawiedliwe, kto jest ze mną? może jakoś wspólnie? w kupie siła przecież

Czy to rolnicy wymyślili zasady czy to ja wymyśliłem liczenie gva ? To co się mnie czepiasz czepiaj się swojego doradzcy żę ci nie policzył albo rządu że to wymyślił.Zasady były znane wczesniej. A nie krzyczysz że ci co liczyli gva są niesprawiedliwi. Bo miałeś dużo esu i byłeś pewny siebie. Cały MGR jest niesprawiedliwy gva mleczarze esu itd

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

#4323 Share szeik812

szeik812

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 08 marzec 2011 - 22:35

to że oni rozpatrzyli wstępnie te wnioski to jest gówno prawda mi się wydaje że komputer losował tym którym przyznają

nie no losowanie raczej to nie był :)
ale w naszym kraju wszystko jest możliwe :)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4324 Share arturwloszczowa

arturwloszczowa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 08 marzec 2011 - 22:35

1118

to dokładnie połowa została na lodzie,tak czasami myśle że ten sawicki to jak ten nikodem dyzma , ma takie pomysły z tymi rozporządzeniami że do końca sam nierozumie czy zrobił więcej złego czy dobrego,ale to jest robione pod kogoś,pewnie jakieś pociotki siedzą w doradztwie i dał im zarobić ,a reszta rodzinki przy krówkach.

#4325 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 08 marzec 2011 - 22:36

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych czemu na liście ze świętokrzyskiego mało która osoba ma numer identyfikacyjny? wie ktoś bo w mazowieckim ma praktycznie każdy.

#4326 Share Daro20

Daro20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja;)

Napisany 08 marzec 2011 - 22:38

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych lubelskie 16,2 ESU miejsce lekko ponad 1600 :D
Współczuje tym co nie dostali a powinni. Sam wyszedłbym z siebie <_<

#4327 Share szeik812

szeik812

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 08 marzec 2011 - 22:39

to dokładnie połowa została na lodzie,tak czasami myśle że ten sawicki to jak ten nikodem dyzma , ma takie pomysły z tymi rozporządzeniami że do końca sam nierozumie czy zrobił więcej złego czy dobrego,ale to jest robione pod kogoś,pewnie jakieś pociotki siedzą w doradztwie i dał im zarobić ,a reszta rodzinki przy krówkach.

tyle ludzi skrzywdzili negatywnym rozpatrzeniem wniosku a sawidzki jak się śmiał tak się będzie śmiał :)
on chiba nic nie rozumie co się dzieje i chce wszystko nadrobić uśmiechem :)

#4328 Share chrobi123

chrobi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 08 marzec 2011 - 22:40

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych nie wiem jak wy, ale ja się zainteresuję tym wyliczaniem gva przez kolesi którzy kupują traktor który jest tak wspaniały że daje 10% wzrostu, do agencji można przecież napisać, zadzwonić, jest też przecież nasz kochany agrobiznes, oni na pewno się tym zainteresują, trzeba walczyć o sprawiedliwość

#4329 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 08 marzec 2011 - 22:42

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych zwykłe sprzedawnie sąsiada to twój sposób na życie?

#4330 Share artur4

artur4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 08 marzec 2011 - 22:42

czyli zielony kolor oznacza wnioski rozpatrzone pozytywnie.../

tak Zetti... jutro dostaniesz przelewem na konto kasę. Będziesz miał też godzinę na podjęcie kasy. Jeśli spóźnisz się o 10 sekund wtedy kasa wraca do Agencji, jeśli przyjdziesz za wcześnie stanie się podobnie... a i jeszcze trzeba znać hasło, ubrać się ekologicznie na zielono. Pracownicy banków mają szczegółowe instrukcje z Agencji jak rozpoznać beneficjenta MGR. Jeśli kasę podejmiesz o czasie (tzn. ani za późno ani za wcześnie) to na zakup maszyn będziesz miał 23 godziny i 45 minut.

A tak w ogóle wróć do szkoły, tam Cie nauczą czytać ze zrozumieniem. Wtedy przejrzysz kilka postów wstecz i nastanie światłość - znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4331 Share szeik812

szeik812

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 08 marzec 2011 - 22:47

nie wiem jak wy, ale ja się zainteresuję tym wyliczaniem gva przez kolesi którzy kupują traktor który jest tak wspaniały że daje 10% wzrostu, do agencji można przecież napisać, zadzwonić, jest też przecież nasz kochany agrobiznes, oni na pewno się tym zainteresują, trzeba walczyć o sprawiedliwość

to jest porywanie się z motyką na słońce <_< my im nic nie zrobimy :unsure:
zawsze chłop na wsi był oszukiwany i każdy się na nim dorabiał :mellow:
np? zakłady mięsne: na rynku wieprzowiny są górki i dołki a w sklepach jakoś tego nie widać tylko jak żywiec drożeje to i wędlina drożeje a jak żywiec spada z ceny o wędliny pozostają w stałej cenie :o i przy każdym wahaniu ceny tak jest :mellow:
tylko ciekawe do czego to doprowadzi i jak długo to będzie trwało? ;[

#4332 Share prymus30

prymus30

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 08 marzec 2011 - 22:58

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Wiecznie problemy nie było list problem , są - problem

#4333 Share arturwloszczowa

arturwloszczowa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 08 marzec 2011 - 23:00

nie wiem jak wy, ale ja się zainteresuję tym wyliczaniem gva przez kolesi którzy kupują traktor który jest tak wspaniały że daje 10% wzrostu, do agencji można przecież napisać, zadzwonić, jest też przecież nasz kochany agrobiznes, oni na pewno się tym zainteresują, trzeba walczyć o sprawiedliwość

agrobiznes nie zrobi nic zauważ jak robią wywiad z rolnikami to zawsze w tle jest nowy ciągnik ,a taki wyjdzie i powie ze dopłaty dostoł nawet,ale bida tako a w miastowych aż się gotuje bo pi....li o bidzie na tle nowego ciągnika za 300tys,w agrobiznesie plotą to co im pasuje nie koniecznie prawde,przed tygodniem king sawicki plótł o nowym naborze na mgr,a za dwa dni plecie że z tego naboru dostanie co drugi .

#4334 Share heniek100

heniek100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 08 marzec 2011 - 23:04

Wiecznie problemy nie było list problem , są - problem

dokładnie kolego:-)

#4335 Share michalcium

michalcium

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 08 marzec 2011 - 23:06

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych moze wiecie czy uprawa buraków przeszkadzała w tym by złozyć wniosek na mleczarstwo?????

#4336 Share arturwloszczowa

arturwloszczowa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 08 marzec 2011 - 23:14

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych ww świętokrzyskim jak ktoś ma 4-7 ESU przy zakupie maszyn za 300-400tys jeszcze porwał się na GVA to życze naprawdę dużo szczęścia banki zarobią i komornicy też, ja mam 15,20ESU nie załapałem się i dobrze kupię sprzęt używany i dobry samochód i mam ich w d..ie.

#4337 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2857 postów

Napisany 08 marzec 2011 - 23:21

nioo to fajnie kolego:)ktore miejsce masz?na ile zwrot?:)caly tydzien w stresie..a dzis to mega stres..ale teraz relaxik :P

przemo, czy tam heniek nie wiem jak wolisz, po co zaśmiecasz forum, mogłeś koledze napisać na priv na ile ma zwrot, a ten twój mega stres i relakxik to tym bardziej mnie nie interesuje tylko znacząco utrudnia czytanie tematu. Pozwolę sobie stwierdzić że nie tylko mi. Różne metody stosowali na twoje natręctwo, ja Cię PROSZĘ, odpuść sobie te durnowate nic nie wnoszące wpisy. <błagam>

chrobi123 i chyba szeik812 bo odpowiadasz na post kolegi : ,,to jest porywanie się z motyką na słońce,, czyli przyznajesz rację ale nie chcesz podjąć działań. Chłopaki następnym razem zainteresujcie się wytycznymi i przepisami, a teraz to ewentualnie przyczynami (a domyślam się że przyczyny w waszym wypadku mogę nazwać osoby wypełniające wasze wnioski) które sprawiły że nie wykazaliście GVA.

Mazowieckie 9,8 ESU + GVA miejsce białe 45xx (niestety), wniosek po raz drugi

#4338 Share heniek100

heniek100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 08 marzec 2011 - 23:37

przemo, czy tam heniek nie wiem jak wolisz, po co zaśmiecasz forum, mogłeś koledze napisać na priv na ile ma zwrot, a ten twój mega stres i relakxik to tym bardziej mnie nie interesuje tylko znacząco utrudnia czytanie tematu. Pozwolę sobie stwierdzić że nie tylko mi. Różne metody stosowali na twoje natręctwo, ja Cię PROSZĘ, odpuść sobie te durnowate nic nie wnoszące wpisy. <błagam>

chrobi123 i chyba szeik812 bo odpowiadasz na post kolegi : ,,to jest porywanie się z motyką na słońce,, czyli przyznajesz rację ale nie chcesz podjąć działań. Chłopaki następnym razem zainteresujcie się wytycznymi i przepisami, a teraz to ewentualnie przyczynami (a domyślam się że przyczyny w waszym wypadku mogę nazwać osoby wypełniające wasze wnioski) które sprawiły że nie wykazaliście GVA.

Mazowieckie 9,8 ESU + GVA miejsce białe 45xx (niestety), wniosek po raz drugi

wez wyluzuj koles

koniec tematu juz :)

#4339 Share SIEWCA

SIEWCA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Zainteresowania:Będzie dobrze...........kiedyś

Napisany 08 marzec 2011 - 23:38

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Widzę tu ogromne podniecenie, a może i niektórzy już przeżywają orgazm po znalezieniu swojego nazwiska na zielonym tle, bądź co gorsza na białym. Mnie jakoś to omija, choć nigdy jeszcze mój wniosek nie był odrzucony, tak jakoś to wychodzi a mam kwoty mlecznej ponad 300 tys. i zielone tło pod nazwiskiem ;)
kto sieje ten zbiera....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4340 Share heniek100

heniek100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 08 marzec 2011 - 23:41

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych tak kolega damianzbr bardzo sie zdenerwowal ze nei dostal sie na zielonej liscie i teraz ma pretensje to wszystkich :Pale niech sobie popisze moze mu przejdzie :P