Skocz do zawartości

Zdjęcie

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

15426 odpowiedzi na ten temat

#3341 Share ejczbio

ejczbio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 24 luty 2011 - 18:34

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Jeśli ktoś ma problemy ze znalezieniem siebie za pomocą "Znajdź" (Ctrl+F) zróbcie podwójna spację między imieniem a nazwiskiem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Dzisiaj, 17:24
  •  

#3342 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 24 luty 2011 - 18:38

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Panowie ja mam takie pytanie. Moja lista pojawi się dopiero 8 marca bo jestem z łódzkiego i w razie gdybym był na liście oznaczonej zielonym kolorem to oznacza że moge już spać spokojnie? Bo z tego co się orientuje to te numerki to jest to kolejność rozpatrywania wniosku, tak?

#3343 Share danield28

danield28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 645 postów

Napisany 24 luty 2011 - 18:48

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Osoba na liście na kolorze zielonym po prostu jest pewna, że dostanie pieniądze na inwestycje ale nie wiadomo na jakie... Dalsza weryfikacja będzie wyjaśniać czy dostaniesz traktor o który prosiłeś i inne rzeczy... Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#3344 Share xsc

xsc

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 24 luty 2011 - 18:54

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Agencja zastrzegla, ze mozna spasc w dol.
Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

#3345 Share lamboEVO100

lamboEVO100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 877 postów

Napisany 24 luty 2011 - 18:56

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych ta zielonym kolorem też nie jest tak do końca nie jest pewana bo mogą pojawić nieścisłości i wniosem może odpaść
@xcs co może spaść w dol ?

Edytowany przez lamboEVO100, 24 luty 2011 - 18:57.

#3346 Share artur4

artur4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 24 luty 2011 - 18:56

patrząc na te listy aż boje sie pomyśleć co bedzie w mazowieckim... mam jakieś szanse z kwotą mleczną 106 tyś. ?

Łukasz,

przeczytaj mój post ze strony 164, dla ułatwienia podam, że jego numer to 3270. Jego lektura pozwoli Ci wyciągnąć ostateczne wnioski nt. tego jakie masz szanse. Czy tak trudno wertnąć kilka stron do tyłu? Forum to nie call center, gdzie na takie podstawowe pytanie odpowiada się po100kroć.

Nowicjusze (sam nim jestem) ignoranci i leniwcy - zanim zadacie po raz kolejny infantylne pytanie czy mam szansę, kiedy będą listy, gdzie je znaleźć, czy mogę 100 konnego Claasa zamienić na 102 konnego New Hollanda czytajcie poprzednie posty. Tam jest wszystko napisane. A jak klikanie boli to ściągnijcie sobie broszurkę ze stron ARiMR, tam też czarno na białym wszystko autorzy wyjaśnili.

Ludzie, jak Wy chcecie realizować projekty za duże pieniądze skoro mnóstwo z Was zadaje pytania na poziomie niżej niż podstawowym, jak Wy chcecie poprawnie zrealizować umowy, dotrzymać terminów? Przecież potknięcie się, które będzie wynikiem nieznajomości przepisów oznaczać będzie dla Was katastrofę - wypowiedzenie umowy przez ARiMR i zwrot kasy powiększony o odsetki, a że kasy nie będzie to komornik Was wykończy. Czytajcie wytyczne i dokumenty. Nie liczcie na doradców bo oni za wypełnienie wniosków już od Was kasę wzięli i w znakomitej większości przypadków będą mieć Was w takim ciemnym miejscu gdzie z zasady śmierdzi. Liczcie na siebie.

#3347 Share prymus30

prymus30

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 24 luty 2011 - 19:03

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Ostre ale niestety prawdziwe

#3348 Share artur4

artur4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 24 luty 2011 - 19:13

Koledzy mam 5ha pola i chcial bym zeby dostac nowy ciagnik obecnie mam MF235 i chcial bym miec zetor forterre 95 i o ile bym musial powiekszyc swój areal zeby cos takiego dostac

5 ha - napisz mi prosze co Ty na tym super areale chcesz robić, na czym miałaby polegać Twoja modernizacja i co w wyniku realizacji projektu modernizacyjnego w Twoim gospodarstwie miałoby się zmienić na plus i w ogóle jak masz zamiar z tego żyć? No chyba, że te 5 ha to ogrzewane i oświetlone szklarnie, wtedy chylę czoła.

#3349 Share lukasz321

lukasz321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 284 postów

Napisany 24 luty 2011 - 19:16

Łukasz,

przeczytaj mój post ze strony 164, dla ułatwienia podam, że jego numer to 3270. Jego lektura pozwoli Ci wyciągnąć ostateczne wnioski nt. tego jakie masz szanse. Czy tak trudno wertnąć kilka stron do tyłu? Forum to nie call center, gdzie na takie podstawowe pytanie odpowiada się po100kroć.

Nowicjusze (sam nim jestem) ignoranci i leniwcy - zanim zadacie po raz kolejny infantylne pytanie czy mam szansę, kiedy będą listy, gdzie je znaleźć, czy mogę 100 konnego Claasa zamienić na 102 konnego New Hollanda czytajcie poprzednie posty. Tam jest wszystko napisane. A jak klikanie boli to ściągnijcie sobie broszurkę ze stron ARiMR, tam też czarno na białym wszystko autorzy wyjaśnili.

Ludzie, jak Wy chcecie realizować projekty za duże pieniądze skoro mnóstwo z Was zadaje pytania na poziomie niżej niż podstawowym, jak Wy chcecie poprawnie zrealizować umowy, dotrzymać terminów? Przecież potknięcie się, które będzie wynikiem nieznajomości przepisów oznaczać będzie dla Was katastrofę - wypowiedzenie umowy przez ARiMR i zwrot kasy powiększony o odsetki, a że kasy nie będzie to komornik Was wykończy. Czytajcie wytyczne i dokumenty. Nie liczcie na doradców bo oni za wypełnienie wniosków już od Was kasę wzięli i w znakomitej większości przypadków będą mieć Was w takim ciemnym miejscu gdzie z zasady śmierdzi. Liczcie na siebie.

ale spokojnie po co się odrazu tak bulwersujesz... to że ty masz czas na czytanie wszystkich stron na forum nie oznacza że inni też muszą mieć...

Edytowany przez lukasz321, 24 luty 2011 - 19:17.

#3350 Share artur4

artur4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 24 luty 2011 - 19:24

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Łukasz,

przejrzenie 4 czy 5 ostatnich stron forum zajmuje około 5 minut. Jeśli nie masz tych 5 minut aby poświęcić zagadnieniom formalno-prawnym, którymi rządzi się tegoroczny nabór w ramach MGR... to dobrze Ci radzę, zajmij się tylko i wyłącznie tym co Ci ten czas tak skutecznie zjada.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3351 Share leniwy27

leniwy27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 24 luty 2011 - 19:24

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych artur4 popieram doszukiwalem sie tu nie raz dlaczego padają tu takie pytania i wmówiłem sobie że to jakis uczen nie mający pojecia co sie dzieje u niego w gospod. bo faktycznie jak by takie pytania zadawali przyśli beneficjeci to żal pl. ;)

#3352 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 24 luty 2011 - 19:26

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych no tak bo przeczytać kilka stron to ze zdolnościami czytania ze zrozumieniem co poniektórych może zająć kilka dni...

#3353 Share Zetor95

Zetor95

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 24 luty 2011 - 19:28

5 ha - napisz mi prosze co Ty na tym super areale chcesz robić, na czym miałaby polegać Twoja modernizacja i co w wyniku realizacji projektu modernizacyjnego w Twoim gospodarstwie miałoby się zmienić na plus i w ogóle jak masz zamiar z tego żyć? No chyba, że te 5 ha to ogrzewane i oświetlone szklarnie, wtedy chylę czoła.

chodzi mi o to ze chcial bym powiekszyc swoje gospodarstwo tak do 20ha i pytam sie na jakie sprzety mugl by liczyc. chcial bym powiekszyc obore wraz ze stodola i zakupic pare maszyn

#3354 Share vicia1223

vicia1223

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 24 luty 2011 - 19:30

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych lukasz żeby zimą nie mieć czasu to naprawdę (...) Tak jak artur4 pisze o zmianie 100konnego na 102 i niestety tak jest . Znajomy na 45 ha ma w sumie ponad 300Km z ciągników i teraz ma szanse na kolejny . bez komentarza.
wschodni koniec mazowsza.

#3355 Share niebieskiebydle

niebieskiebydle

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 24 luty 2011 - 19:38

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Panowie i panie dlaczego nie mogę zobaczyć tej listy? :(

#3356 Share artur4

artur4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 24 luty 2011 - 19:43

chodzi mi o to ze chcial bym powiekszyc swoje gospodarstwo tak do 20ha i pytam sie na jakie sprzety mugl by liczyc. chcial bym powiekszyc obore wraz ze stodola i zakupic pare maszyn

Rozumiem, że wniosku w tym naborze nie złożyłeś, a niestety do roku 2013 na modernizację nie będzie już kolejnych naborów. Najbliższy może zostanie ogłoszony w 2014 - o ile w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020 działania modernizujące gospodarstwa w ogóle będą realizowane.

A na początek żywotność gospodarstwa to minimum 4 ESU i mało prawdopodbne aby Twoje 5 ha dały taki wynik. Zatem zaczynaj już ciułać ha, aby w ogóle do działania się kwalifikować. Przeczytaj wszystkie dokumenty i broszury, które są na stronie ARiMR. Tam znajdziesz odpowiedzi na 98% swoich pytań. Prosze tu link - http://www.arimr.gov...tw-rolnych.html

#3357 Share Zetor95

Zetor95

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 24 luty 2011 - 19:49

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych wielkie dzieki @artur4 pzdr

#3358 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2030 postów

Napisany 24 luty 2011 - 19:52

Panowie i panie dlaczego nie mogę zobaczyć tej listy? :(

lista z podlasia jest w formacie .xlsx poszukaj czym mozesz to otworzyc, ja otwieram OpenOffice.org 3.0

Edytowany przez przemol87, 24 luty 2011 - 19:54.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

#3359 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3737 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 24 luty 2011 - 19:56

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych to jest format office czy tam excel 2007 trezba sciagnac ze stronki microsoftu specjalny konwerter do starszych programów. I to bedzie sie automatycznie otwierac strszym programem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3360 Share adam2939

adam2939

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 24 luty 2011 - 19:59

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych i to sie nazywa sprawiedliwość dostali w podlaskim smi więksi co mają już nowy sprzęt... a inni d*pa!!!!! realia polskiej sprawiedliwości właśni wyszły najaw!!!!!!