Skocz do zawartości

Zdjęcie

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

15426 odpowiedzi na ten temat

#2161 Share farmtractractorseurope

farmtractractorseurope

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 22:15

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych kiedy rozpatruja wnioski dla mleczarzy ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Dzisiaj, 12:05
  •  

#2162 Share janczo1995

janczo1995

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport , motoryzacja

Napisany 22 styczeń 2011 - 22:18

a nie dostałeś pisma że odmawiaja pomocy z braku środków?? bo słyszałem że nie rozpatrzą tylu wniosków, kilka osób pisało w poprzednim temacie, że tak się dzieje...

ale nie wiem konkretnie od którego wniosku (tzn. numeru) :P

listy odmowne wyslali tym co mieli numer powyzej 4500 a my juz mielismy poprawki w marcu i od tego czasu nic sie nie odzywaja..
Zetor Forterra 9641
Zetor 3320
Ursus c330m
New Holland t5040

#2163 Share aniulag

aniulag

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 22:22

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych OK ale czy można ten wniosek wypełniać w PDF-ie bo nie chce mi się go uzupełniać po raz drugi w Exelu? Czy to ma jakieś znaczenie w jakiej formie zapiszę i pózniej wydrukuję?:)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#2164 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 22 styczeń 2011 - 22:49

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Widzę upomnienia nic nie dawały to dziś większość postów została ukarana % i usunięta. Chcecie chyba żebym ten temat zamknął w cholerę. PISZCIE NA TEMAT!
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#2165 Share foka71

foka71

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 197 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 23:00

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych PANIE MODERATORZE,tu 3/4 postów trzeba wywalić,skoro mój nie był na temat.A w ogóle,to dobry pomysł,zamknąć ten temat w cholerę.

Edytowany przez foka71, 22 styczeń 2011 - 23:08.

#2166 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 23:27

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Innym tak samo byś musiał % władować żeby było sprawiedliwie, a co ;[ I posty pousuwać... to by z 30 stron zostało.
KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

#2167 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 22 styczeń 2011 - 23:45

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Słuchajcie ja traktuje to tak, Post jest na temat to go zostawiam, Ten post niżej jest ciut bezsensowny jak większość ostatnich postów ale go zostawiam bo jednak jest na temat.

OK ale czy można ten wniosek wypełniać w PDF-ie bo nie chce mi się go uzupełniać po raz drugi w Exelu? Czy to ma jakieś znaczenie w jakiej formie zapiszę i pózniej wydrukuję?:)

A te posty wcale nie związene z tematem były karane %. Ale że widze że to tylko potęguje niepotrzebne dyskusje nie na temat więc KAŻDY NASTĘPNY POST NIE NA TEMAT TO 24GODZ BAN.
Jeżeli ktoś ma zastrzeżenia to proszę na PW, bo tutaj już nie będzie litości.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#2168 Share dc231

dc231

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 00:09

KAROLEK12
Jak nie masz ksiąg wieczystych to możesz dołączyć akt notarialny... a jak jesteś po aktualnych przepisach gospodarstwa (np. 3-6 miesięcy) to nie ma znaczenia czy dołączysz księgi czy akt... jedno jest pewne jak będziesz składał wniosek to musisz okazać jakiś tytuł prawny do gospodarstwa

Właśnie, że ma znaczenie, bo akt notarialny nie jest dokumentem potwierdzającym tytuł prawny do nieruchomości. Instrukcja wypełniania wniosku str. 44. Dekumenty te można dostarczyć w ramach uzupełnienia.
LUDZIE - NIE PISZCIE GŁUPOT.
Kompleksowe przygotowanie wniosków i prowadzenie spraw w ARiMR: woj. kujawsko - pomorskie

#2169 Share ktom

ktom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 10:00

listy odmowne wyslali tym co mieli numer powyzej 4500 a my juz mielismy poprawki w marcu i od tego czasu nic sie nie odzywaja..

Zaraz, zaraz to tak długo to trwa ... :blink: Czyli w obecnym naborze jak ktoś będzie miał dużo poprawek to raczej w tym roku na podpisanie umowy nie można liczyć. Poprawcie mnie jeśli źle to odczytałem. Pierwszy raz korzystam z możliwości dofinansowania inwestycji.

#2170 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7791 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 10:06

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Kuzyn teraz podpisał umowę, to czekał dwa lata.Ja liczę dwa lata i myślę że się nie przeliczę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2171 Share lucas29

lucas29

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, mechanizacja

Napisany 23 styczeń 2011 - 10:35

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych panowie i panie zna ktoś hasło do wniosku żeby można było usunąć ochronę i dodawać wiersze do Informacji o działkach ewidencyjnych??

#2172 Share katator

katator

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 866 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 11:00

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Do tego nie trzeba hasła. Kliknij prawym przyciskiem myszy w numer wiersza arkuszu kalkulacyjnego (nie w tabelce tylko max po lewej ekranu). Wybierz opcje wstaw, doda cały nowy wiersz do tabeli. Tylko zrób to na wysokości przed ostatniego wiersza tabeli (na niemodyfikowany arkuszu bedzie to num. 30. jeśli zrobisz to wyżej nie będziesz mógł ponumerować nowo dodanych wierszy tabeli.
Bardziej fachowo procedura ta jest opisana w instrukcji wypełniania wniosku. Radzę czytać tą instrukcję bo są tam bardzo przydatne informacje.

#2173 Share andrzej261082

andrzej261082

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 13:08

OK ale czy można ten wniosek wypełniać w PDF-ie bo nie chce mi się go uzupełniać po raz drugi w Exelu? Czy to ma jakieś znaczenie w jakiej formie zapiszę i pózniej wydrukuję?:)

Ale jesli obliczysz GVA i bedzie wzrost GVA o 10% to takie operacje punktowane sa wieksza iloscia punktow w stosunku do poprawy BHP w gospodarstwie . Domyslam sie ze duzo osob wylicza GVA wlasnie po to zeby miec wieksze szanse na rozpatrzenie wniosku

#2174 Share norbert456

norbert456

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 13:58

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych panowie wiem że można aneksować wniosek po to by np. zmienić maszynę lub całkiem z niej zrezygnować.Ale czy można aneksować wniosek po ty by dodac maszyne(dołączyc oferte)jak sie np.Nie myślało że jest potrzebna,a tu nagle okazuje sie że by się przydała.Czy jest to możliwe???

#2175 Share lamboEVO100

lamboEVO100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 877 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 14:02

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych jak zmieści się w zakładanej kwocie dofinansowania to można

#2176 Share Vrykoulakas

Vrykoulakas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Zainteresowania:wszystkim po trochę, komp, bowhunting, nurkowanieitp ;)

Napisany 23 styczeń 2011 - 14:15

Ale jesli obliczysz GVA i bedzie wzrost GVA o 10% to takie operacje punktowane sa wieksza iloscia punktow w stosunku do poprawy BHP w gospodarstwie . Domyslam sie ze duzo osob wylicza GVA wlasnie po to zeby miec wieksze szanse na rozpatrzenie wniosku

A co to jest dokładnie to GVA, bo mi Pani od wniosku mówiła że to jakby zamiennik ESU dla towarów których nie ma w tabeli ESU np jakieś borówki afrykańskie itp. ale to chyba nie to ??
Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

#2177 Share norbert456

norbert456

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 14:42

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych lamboEVO100 Zakładanej kwocie dofinansowania czyli te 300tyś zł tak???
a jak by to mialo wyglądać jeśli można zapytać????

#2178 Share mats91

mats91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 14:46

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Mam pytanie wyliczyłem koszty niekwalifikowane operacji w wersji pdf i nie pasuje podświetla się na czerwono i nie da się wydrukować. Koszty realizacji z vat 278 078 , koszty kwalifikowane bez vatu 226 080
Koszty niekwalifikowane wyszły 51 998
Macie też taki problem bo mam cały wypełniony wniosek a nie da się wydrukować.

Edytowany przez mats91, 23 styczeń 2011 - 15:30.

#2179 Share andrzej261082

andrzej261082

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 15:33

A co to jest dokładnie to GVA, bo mi Pani od wniosku mówiła że to jakby zamiennik ESU dla towarów których nie ma w tabeli ESU np jakieś borówki afrykańskie itp. ale to chyba nie to ??

ESU to jak gdyby obliczony i narzucony przez urzedasow dochod z gospodarstwa ktory nie uwzglednia tego ze z tej samej produkcji mozesz miec rozne koszty i tym samym zyski .GVA wlasnie okresla wartosc produkcji pomniejszana o koszty , wzrost GVA mozna osiagnac przez to ze zmniejszysz koszty produkcji ,poprawisz jakosc produktu i przez to wzrosnie jego wartosc, zmniejszysz straty produktu lub przez zakup nowych urzadzen zmienisz produkcje. To tak po moim rozumie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2180 Share Brykal

Brykal

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 15:39

lamboEVO100 Zakładanej kwocie dofinansowania czyli te 300tyś zł tak???
a jak by to mialo wyglądać jeśli można zapytać????

w tej kwocie ktora miales we wniosku=ktora Ci przyznali... no i aneksujesz o zmiane maszyn lub dorzucenie jakiegos sprzetu...