Polecane posty

szmergiel    1053

Bardzo prosze o info gdzie moglbym dostaz zamkikompletne z klamkami do kabiny zamosc 97r.ursus 3512.na agromach w okolicy nie maja i nie miela a rzemioslo nie pasuje .W necie nie moge znalesc firmy co produkowala te kabiny a na tabliczce moge odczytac tylko zamosc i POM.Gdyby ktos mial jakas wiedze na temat to prosze pomuzcie :blink: Zaznacze ze jest to ta kabina z cienkim bialym dachem i z klamkami nie na wcisk guzika otwiranie tylko tak jak zykle gor dol.Z gory dzikuje za pomoz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61
Oni powstali bazie POM-u to może coś pomogą

Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Dzieki za info.W pon sie dowiem bo dzisiaj nikt nie odbiera.Swoja droga to przeciez popularna czesc a nigdze niema :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

Przerabiałem to samo rok temu. Jedź do budowlanego i kup zamek tylko na klamkę, wygląda prawie identycznie jak ten oryginalny. Następnie musisz rozwiercić oryginalne otwory w drzwiach, bo otwór klamki przesunie się bliżej krawędzi drzwi (niestety tak musi być). Montujesz zamek i gotowe.

Chcesz to zrobię ci zdjęcie jak to wygląda bo aktualnie wymieniam zamek w drzwiach :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

Sory, że tak długo, ale naprawdę nie mogłem wcześniej. Do tego chwilowo nie mam aparatu i zdjęcia są jakie są ;[ Zamek jest firmy "JANIA"

post-2893-126582468357_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

Nie to nie taki. Oryginał wyglądał niemal identycznie jak ten ze zdjęcia wyżej, tyle że miał otworek na klamkę trochę dalej i był dużo bardziej wytrzymalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Udalo mi sie kupic taki jak wsk125 zaproponowales ,pasowal tylko poszerzylem otwor bo byl krotki ale udalo sie zaslepic oryginalne otwory i jest git ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam jaki jest koszt i opłacalność założenie kabiny z klimą do ursusa 3512. Chciałbym założyć kabinę z większością bajerów takich jak: klima ogrzewanie halogeny itp. Na stronie naglaka są fajne tylko nie wiem jaki jest ich koszt i jak jest z wygłuszeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tu masz dane kontaktowe. Zadzwoń i się dowiesz.

Napisałem email ale nie odpisują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

no to zadzwoń, to więcej się dowiesz... a tak poza tym to nie masz wentylatora??? kolega w 2812 ma, chodzi jak chodzi, ale trochę daje, a z opłacalnością to tak: jak dużo robisz tym ciągnikiem latem i zimą to pewnie, ze się opłaca, a jak masz za rok sprzedać ciągniki to tylko na tym można stracić i nic więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej181    0
Napisano (edytowany)

Witam,

 

Czy ktoś może wie, gdzie można kupić części do kabiny komfortowej (chodzi o różne plastiki w środku) najlepiej w województwie mazowieckim.

Z góry dziękuje za odpowiedź.

 

Słuszna uwaga Ursus 4512

Edytowano przez Andrzej181

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Napisano (edytowany)

Pomyliłeś fora, poszukaj jakiegoś forum z wróżkami. Skąd mamy wiedzieć od jakiego ciągnika ta kabina? :lol:

Samo założenie tematu w dziale ursus nie wystarcza, a po drugie gdzieś już chyba widziałem podobny temat ktoś szukał cześć do kabiny ursusa 3512 bądź 4512

 

Znalazłem http://www.agrofoto.pl/forum/topic/34303-czesci-kabiny-kk/

Edytowano przez zenekc330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej181    0

Tak widziałem, że jest ten temat, ale sprawdzałem ich ofertę i kontaktowałem się z nimi i niestety nic nie mają dlatego założyłem temat bo może ktoś zna inny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To zrobiłeś błąd. Trzeba było czytać regulamin przy rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Po dolnej szybie drzwi, widać że to "koźmińska"

To charakterystyczny element :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Marcin70707
      Witam. Chcę od restaurowac mojego Perkinsa w takim stanie jak wyszedł z fabryki w 1988😊. Dlatego potrzebuje kodów lakieru bloku i blach. Gdyby ktoś mógł mi je udostępnić byłbym bardzo wdzięczny😊. Szukam również szablonu to namalowania napisów na masce. Bardzo proszę o kontakt jeśliby ktoś miał bądź też proszę aby ktoś mi podał wymiary napisów i jak byłoby najlepiej je wykonać żeby wyglądało to estetycznie a nie "w miarę". Serdecznie pozdrawiam 😊😊😊

    • Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 
       
    • Przez Awek
      witam , od pół roku posiadam ursusa 1224 i od początku był problem z podnosnikiem , nie podnosił agregatu siewnego tzn podnosił na pełnym gazie a jak ujmowałem gazu to zaraz opuszczał , pojechałem na pole i po chwili nie chciał opuscić  albo nie chciał podnieść , jak jechałem drogą to na całym gazie bo zaraz opuscił i problem był z podniesieniem nawet gazowanie nic nie dało , więć wymieniłem pompe na wzmacnianą nową , nowy tłok i cylinder , rozdzielacz po regeneracji ,filtry nowe , oleju jest max , i to samo więć pomysłem ze rozdzielacz moze jest trafny więc oddałem na gwarancje i stwierdzili ze jest dobry i to samo , wie moze ktos co jeszcze moze być nie tak ? i na pokrywie podnośnika od strony fotela  są dwa otwory w jeden jest wkręcony korek a drugi otwór jest wkręcona sruba która wchodzi w rozdzielacz zwykła sruba z otworem i tak mysle czy nie powinno być tam jakiegoż zaworu , bo miałem dwóch mechaników i kazdy mówi jedno (panie jak wszystko nowe to nie wiem co moze być ) i tyle aby wiem  z góry dzięki za odp
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj