Skocz do zawartości

Zdjęcie

pług do śniegu do władymirca t-25-opis budowy.

52 odpowiedzi na ten temat

#21 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 13 grudzień 2010 - 20:01

pług do śniegu do władymirca t-25-opis budowy. Ten wczoraj zrobiony jest właśnie do 5211.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
pług do śniegu do władymirca t-25-opis budowy. Dzisiaj, 18:28
  •  

#22 Share Dominik020

Dominik020

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 16 grudzień 2010 - 18:47

pług do śniegu do władymirca t-25-opis budowy. http://allegro.pl/sh...php?uid=6767363 podaj link do strony z przedmiotami gościa od którego kupiłem siłownik.Niestety nie widze aby miał takie wystawione,ale zawsze można zapytać.

Odnśnieżanie ciągnikiem z napędem tylko na tył też jest dobre.dając do tego jeszcze łańcuchy i dobre obciążenie na tył to jest super.Władymirec może jest troszke za słaby,ale i tak nieźle daje sobie rade w dużych zaspach.

Ja mam akurat ok.250m do ulicy,także wole kilka razy pojezdzic ciągnikiem niż dymać łopatą;[

#23 Share antonio86

antonio86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 589 postów

Napisany 16 grudzień 2010 - 20:11

pług do śniegu do władymirca t-25-opis budowy. o myślicie o takich silownikach do pługo ,od czego sa i jaki mają udźwig?
http://allegro.pl/si...1371749256.html

#24 Share pawel131

pawel131

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów

Napisany 25 grudzień 2010 - 17:30

pług do śniegu do władymirca t-25-opis budowy. http://allegro.pl/si...1382449183.html
taki siłownik da rade podnieść pług?

#25 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 17:34

pług do śniegu do władymirca t-25-opis budowy. Do władimirca założyłbym od władimirca
http://allegro.pl/si...1384235242.html

#26 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 26 grudzień 2010 - 19:24

pług do śniegu do władymirca t-25-opis budowy. Ale według mnie to on jest za duży ja ostatnio kupiłem na allegro fajne siłowniki które miały 30 cm skoku czyli akurat w sam raz do pługa po 240 zł sztukę chciałem wkleić linka ale niestety aukcji narazie nie ma :lol:

#27 Share pawel131

pawel131

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 19:40

pług do śniegu do władymirca t-25-opis budowy. ale ja nie mam władymirca, mam mf i szukam dwustronnego który podniesie pług 2,6 m. Te za 240 były nowe? Który siłownik jest za duży? Mój czy zorzyka?

#28 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 19:48

pług do śniegu do władymirca t-25-opis budowy. Na tym od władimirca będziesz mógł podnieść przód przy naprawie czegokolwiek. Może skoku nie ma dużego, ale wcale nie jest duży gabarytami. To na jaką wysokośc podniesie zależy od sposobu jego umieszczenia. Temat był o pługu do... i tak mi wyszło :lol:

#29 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 19:59

pług do śniegu do władymirca t-25-opis budowy. znajomy ma we władku pług na przodku ale podnoszony nie na siłownik tylko na linkę i system bloczkowy od cięgieł tylnego podnośnika. linka idzie pod ciągnikiem. całkiem dobrze mu idzie odśnieżanie. ma tylko łańcuchy na kołach

#30 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 26 grudzień 2010 - 20:25

ale ja nie mam władymirca, mam mf i szukam dwustronnego który podniesie pług 2,6 m. Te za 240 były nowe? Który siłownik jest za duży? Mój czy zorzyka?

No według mnie ten od władka jest za duży :lol: tak po 240 były nowe kupiłem 2 sztuki bo robiłem łyżkę szczękową i powiem ci ze siłę mają naprawdę dużą :) poszukam bo gdzieś zapisałem sobie do nich numer telefonu ale nie obiecuje ze znajdę bo nie wiem gdzie go rzuciłem ;(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share antonio86

antonio86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 589 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 21:06

pług do śniegu do władymirca t-25-opis budowy. http://allegro.pl/cy...1363532814.html
O to ci chodziło?

#32 Share pawel131

pawel131

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 22:38

No według mnie ten od władka jest za duży <_< tak po 240 były nowe kupiłem 2 sztuki bo robiłem łyżkę szczękową i powiem ci ze siłę mają naprawdę dużą :P poszukam bo gdzieś zapisałem sobie do nich numer telefonu ale nie obiecuje ze znajdę bo nie wiem gdzie go rzuciłem ;(

myślisz że podniesie mój pług? Myśle że może mieć do 400kg

#33 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 08:39

pług do śniegu do władymirca t-25-opis budowy. Tak chodziło mi o ten siłownik wiesz nie wiem wydaje mi się ze podniesie ale zawsze możesz zadzwonić i zapytać wiem tylko ze te siłowniki są stosowane przez pomarol do pługów <_<

PS
A mógłbyś mi wysłać na maila kilka fotek twojego pługu ??? Mój mail mati0793pl@gmail.com

#34 Share pawel131

pawel131

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 11:54

pług do śniegu do władymirca t-25-opis budowy. Nie mam jeszcze pługu, ale znalazłem na allegro i chciałem kupić ale sie spóźniłem i został sprzedany. Teraz dałem robić znajomemu i po nowym roku zacznie robić. Prześle ci kilka fotek tego pługu z allegro. Wiesz może ile za taki pług trzeba dać z pomarolu? Do regulacji bocznej też stosują te siłowniki czy inne?

#35 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 14:18

pług do śniegu do władymirca t-25-opis budowy. 400 kg pfff Byle pompa dobra to chłopie będzie szalał :P A jak wysoo podniesie zależy od przłożenia ja mam teraz w ciągniku przy cięgła z tyłu wieszak zaczepione blisko mocowania przy ciągniku podnosi wysoko ale kosztem udźwigu bo pompa słaba i trolla nie podniesie tak. ale pług to te pół metra uniesie spokojnie czy tam brony <_<
Mój Wladimirec podbija świat

#36 Share pawel131

pawel131

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 14:20

pług do śniegu do władymirca t-25-opis budowy. No pompa tam jest bardzo dobra. Wydajność 50l

#37 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 16:53

pług do śniegu do władymirca t-25-opis budowy. A ja 22 bodajże i opryskiwacz 400 litrów na luzie, rozsiewacz z big bagiem no problem lekko bo pompa już zużyta
Mój Wladimirec podbija świat

#38 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 17:24

Nie mam jeszcze pługu, ale znalazłem na allegro i chciałem kupić ale sie spóźniłem i został sprzedany. Teraz dałem robić znajomemu i po nowym roku zacznie robić. Prześle ci kilka fotek tego pługu z allegro. Wiesz może ile za taki pług trzeba dać z pomarolu? Do regulacji bocznej też stosują te siłowniki czy inne?

Tu masz linka do pomarolu
http://allegro.pl/no...1367768363.html
a co do zdjęć które mi wysłałeś to też widziałem ten pług no i w stosunku do jakości to był tani
natomiast ostatnio w oko wpadł mi ten pług http://allegro.pl/pl...1377698975.html no i cena 3500 zł jest bardzo przystępna <_<

#39 Share pawel131

pawel131

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 17:52

pług do śniegu do władymirca t-25-opis budowy. a oni robią mocowania do ciągnika też?

http://www.sklep-gre...roducts_id/8913 to jest ten sam siłownik?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 17:58

pług do śniegu do władymirca t-25-opis budowy. to nie jest ten sam siłownik ale tez będzie dobry a mocowania to myślę ze każdy robi przecież z tego żyją zresztą podane są nr komórkowe to bierz tel i dzwoń. A dużo masz tego odśnieżania ???