Skocz do zawartości

Zdjęcie

Renault 155.54

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share slawek261993

slawek261993

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo.

Napisany 04 grudzień 2010 - 18:30

Renault 155.54 Witam. Mam do was chłopaki takie pytanie, a raczej kilka pytan :( Co mozecie powiedziec o Reni 155.54?? Chodzi mi dokładniej o spalanie, cześci czy są dostepne i czy ten podnosnik (elektryczny) sie nie psuje?? Słyszałem bardzo duzo opinni ludzi i z tego co sie dowiedziałem to chyba jest to dobry sprzet... A chce sie dowiedziec tych rzeczy na te temat bo mam Renie 155.54 na oku :)
Każdy wie że Claas'y są pierwszej klasy :)

...jade sobie na motorze, w polu dziadek ściernie orze. na liczniku sto czterdzieści, motór w zakręt się nie mieści...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Renault 155.54 Dzisiaj, 20:55
  •  

#2 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 04 grudzień 2010 - 19:02

Renault 155.54 Bardzo dobry ciągnik, prosty w użytkowaniu. Silnik MWM, na ON nie jest nadto łakomy a robote zrobi. Z EHErem nie ma raczej problemów, łatwy w użytkowaniu. Z dostępem do części nie ma większych problemów. Dobrą rzeczą jest amortyzacja kabiny - nie odczuwa sie tak wertepów i w ogóle wstrząsów :( Odczuje się różnice po przesiadce ze starego Ursusa :)
A jaki rocznik tej Reni? Z jakim wyposażeniem?
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

#3 Share wojtas972

wojtas972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisany 04 grudzień 2010 - 19:06

Renault 155.54 czesciami nie ma problemu drogie tez bardzo nie sa i robi tez sie ja bardzo fajnie bo nie jest wszystko upchniete i jest dobry dostep
jeszcze nie slyszalem zeby ludzie narzekali na renie
co do splania to nie mam zbyt wielkiego rozeznania ale chyba nie jest zbyt wysokie

#4 Share slawek261993

slawek261993

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 04 grudzień 2010 - 20:13

Renault 155.54 95 rok, kabina nie jest amortyzowana. Obciazniki ma wszystkie, skrzynia zwykla mechaniczna (reduktor zół - zając, 4 biegi, biegi: szosowe, terenowe, pełzające i rewers mechaniczny) klima, ACET, i jakies tam bajery... :)

a jaki byscie mi model najlepiej proponowali??

i jak jest jeszcze ze sprezarką w tym typie?? bo by mi chodziło zeby przyczepy ciagac... a z tego co wiem to chyba nie ma sprezarek w nich :(

...jade sobie na motorze, w polu dziadek ściernie orze. na liczniku sto czterdzieści, motór w zakręt się nie mieści...

#5 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 04 grudzień 2010 - 22:21

Renault 155.54 A miałby pracować jako główny czy pomocniczy? Zależy jaką moc uznajesz za niezbędną dla siebie, 155 dysponuje 145 KM.
Sprężarki faktycznie w Reniach nie ma, może gdybyś coś pokombinował :(
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

#6 Share slawek261993

slawek261993

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 08:56

Renault 155.54 No mi chodzi najbardziej o orke... zeby chodził w 5x40 obrotowych i w przyszlosci w agregatcie scierniskowym. On by był tak jak by głowny ale i pomocniczy :) bo Pronara mam jeszcze to pronar by chodzil w agregacie i siewniku takze mialy by po rowno... Oba by mialy robote. I w przyszlosci o transport by mi chodzilo bo mam STAR'a ale on przeciez wiecznosci nie bedzie :(

#7 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, muzyka :)

Napisany 05 grudzień 2010 - 10:40

Renault 155.54 W Laskowcu, tam gdzie naszą kupiliśmy, zakładają sprężarki od c330. :( Ona ma EHR? Do 5*40 to 155.54 jak najbardziej. :)
KPK - Ochrona

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share slawek261993

slawek261993

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 11:55

Renault 155.54 a od c330 nie bedzie za mała?? tak ma EHR :(

#9 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 19:39

Renault 155.54 @slawek261993 a jakie ziemie masz? piątka do 155.54 jest raczej optymalna ;)

#10 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 grudzień 2010 - 19:45

Renault 155.54 A powiedzcie mi czy kupiłbym renówkę 70km z komfortową kabiną do 17000 zł?
bez przedniego napędu

#11 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 06 grudzień 2010 - 18:32

Renault 155.54 Na francuskich ogłoszeniach ceny kształtują sie w granicach 5-6 tyś. ojro, niekoniecznie musi mieć to przełożenie na rodzimy rynek ale może. Ale myśle że za takie pieniądze coś sie znajdzie :)

#12 Share slawek261993

slawek261993

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 07 grudzień 2010 - 17:10

Renault 155.54 jakie ziemie?? mam kawałki pierwszej klasy ale mam nawet i 3 :P :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share rami

rami

rami

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • Zainteresowania:muzyka, taniec,majsterkowanie,spcery,ksiązka

Napisany 08 luty 2011 - 11:44

Renault 155.54 witam poszukuje schematu instalacji elektrycznej bo wlasnie na bylem ten ciagnik i man problem z E.H,R bo nie działa a tam jest tyle kabli ze niewiem od czego zaczac prosiłbym o pomoc jak ktos wie jak to sie robi