Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podgrzewacz, grzałka płynu w Belarusie 952,2

78 odpowiedzi na ten temat

#21 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 02 grudzień 2010 - 22:01

Podgrzewacz, grzałka płynu w Belarusie 952,2 Co Ty gadasz ja mam taki zloty z niebieską grzałka za 250 zl i jest masywny nie obawiam sie o niego ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Podgrzewacz, grzałka płynu w Belarusie 952,2 Dzisiaj, 17:37
  •  

#22 Share firmagrand

firmagrand

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 02 grudzień 2010 - 22:45

Podgrzewacz, grzałka płynu w Belarusie 952,2 Koledzy poczytajcie 2 ostatnie zdjęcia jest to wywiad z naszym moderatorem tego forum który zakupił od nas tą grzałkę ma nalatane na niej 1000Mtg i nic sie nie rozpadło. Moc 1800 watt, obieg grawitacyjny i termostat. Jezeli jest zimowa ropa to świeca płomieniowa przy tej grzałce juz nie będzie potrzebna.

Zapraszam do lektury:

http://allegro.pl/po...1350180393.html

#23 Share aro321

aro321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 699 postów

Napisany 03 grudzień 2010 - 08:36

Podgrzewacz, grzałka płynu w Belarusie 952,2 a ta grzałka z firmy grand jest produkcji białoruskiej czy to jakaś podróba?

#24 Share firmagrand

firmagrand

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 03 grudzień 2010 - 10:25

Podgrzewacz, grzałka płynu w Belarusie 952,2 Białoruś nie robi grzałek, mozemy zapewnić ze nie jest to żadna china, india czy turcja. Producentem jest kraj z Europy Południowej. Jest to produkt solidny.

#25 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 03 grudzień 2010 - 15:02

Podgrzewacz, grzałka płynu w Belarusie 952,2 możecie zapewnić ale na 100 nie wiesz czy chińska...
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#26 Share przemrolnik

przemrolnik

WETERAN

• V.I.P.
  • rank
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, AgroFoto.pl

Napisany 03 grudzień 2010 - 15:29

heh wiedzałem ze mi sie oberwie no ale po to sa takie fora pozdro dla wszystkich nerwusów ;)

Wiesz czemu.. bo nie piszesz prawdy i wprowadzasz ludzi w błąd :D

#27 Share firmagrand

firmagrand

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 03 grudzień 2010 - 17:00

Podgrzewacz, grzałka płynu w Belarusie 952,2 Gregorius wiem na 100000000000000000000000000000000% bo sami ją sprowadzmy z miejsca w którym jest produkowana. Osobiście byłem w tym miejscu.

#28 Share aro321

aro321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 699 postów

Napisany 03 grudzień 2010 - 17:22

Podgrzewacz, grzałka płynu w Belarusie 952,2 panowie a ta sama grzałka będzie pasowac do belarusa 952,2 jak i do MTZ 80 z 1992r?

#29 Share firmagrand

firmagrand

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 03 grudzień 2010 - 18:15

Podgrzewacz, grzałka płynu w Belarusie 952,2 Jezeli masz zaślepkę w bloku nad rozrusznikiem to będzie pasowała.

#30 Share aro321

aro321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 699 postów

Napisany 03 grudzień 2010 - 18:30

Podgrzewacz, grzałka płynu w Belarusie 952,2 byłem dzisiaj w firmie w której kupowałem traktor i tam proponowali mi taki podgrzewacz że podgrzewa od razu płyn i ropę, zasilanie ma z akumulatorów ciągnika, wszystko ślicznie pięknie oprócz ceny- 750 zł

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 03 grudzień 2010 - 19:06

Podgrzewacz, grzałka płynu w Belarusie 952,2 ja widziałem oryginalną pronara i różnią się tylko kształtem, i tym ze kabel odpinany jest, i mają chyba 600W mocy. A moze teraz z podgrzewaniem paliwa robią ;[

Małe sprostowanie, około 1000mth miała pod koniec zimy jak artykuł się ukazał, teraz coś blisko 1500mth ma przejechane z nią :lol:

A kolega @zuch niech zmieni forum jeśli nie ma rozumu na odpowiednim poziomie.

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#32 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 03 grudzień 2010 - 19:17

Podgrzewacz, grzałka płynu w Belarusie 952,2 Dajcie jakieś zdjęcie z zamontowanym urządzeniem - jakoś nie mogę zakumać gdzie to się montuje ;[

#33 Share firmagrand

firmagrand

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 03 grudzień 2010 - 19:44

Podgrzewacz, grzałka płynu w Belarusie 952,2 Juz niedługo grzałki praktycznie do wszystkiego będą w naszej ofercie zaczynając od silników diesla w autach osobowych do 2 litrów pojemności również do Ursusów Zetorów :lol: Takze Panowie będa nowości. Również pojawi się grzałka do MTZ dla tych którzy mają przedni Tur o wąskim rozstawie ramy ktora do tej pory przeszkadzała w montażu.

Aha no i będzie tez wybór mocy od 800 watt do 1800 watt, to dla tych którzy mają więcej czasu i boją się rachunku za prąd ;[

#34 Share przemrolnik

przemrolnik

WETERAN

• V.I.P.
  • rank
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, AgroFoto.pl

Napisany 03 grudzień 2010 - 20:43

Podgrzewacz, grzałka płynu w Belarusie 952,2 Moja ma 1000Watt i starczy w zupełnośći, 30 minut i Pali na dotyk, nawet jak jest -30 stopni ;[

#35 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 03 grudzień 2010 - 20:53

Podgrzewacz, grzałka płynu w Belarusie 952,2 W mojej galerii jest zdjecie podgrzewacza tez.

Juz niedługo grzałki praktycznie do wszystkiego będą w naszej ofercie zaczynając od silników diesla w autach osobowych do 2 litrów pojemności również do Ursusów Zetorów :lol: Takze Panowie będa nowości. Również pojawi się grzałka do MTZ dla tych którzy mają przedni Tur o wąskim rozstawie ramy ktora do tej pory przeszkadzała w montażu.

Aha no i będzie tez wybór mocy od 800 watt do 1800 watt, to dla tych którzy mają więcej czasu i boją się rachunku za prąd ;[

Wuja ma podgrzewacz i TURA 17 hydrametu i spoko jest, od ramy do grzałki jeszcze jakies 20cm jest :lol:

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#36 Share aro321

aro321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 699 postów

Napisany 04 grudzień 2010 - 08:20

Podgrzewacz, grzałka płynu w Belarusie 952,2 widziałem na allegro grzałki do ursusa C-360 ale je się montowało w przewód idący do chłodnicy

#37 Share hubcio224

hubcio224

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 04 grudzień 2010 - 09:31

Podgrzewacz, grzałka płynu w Belarusie 952,2 Ja mam grzałke w MTZ i jest ona bardzo dobra chociażby ze ma termostat podłaczasz nawet jak nie chce ci sie wstawać rano aby ją podłaczyć bo masz gdzieś rano jechać to właczasz na noc i jak temperatura dojedzie do kilku stopni to ona sama sie wyłącza i nie potopi nam nic,nic nie peka wszystko jest ok mam ją od tamtej zimy i jest bardzo przydatna A montaz jest bardzo łatwy ten korek to możesz wywiercic dziurke na srodku i wyjąc srubokretem (chyba logiczne ze najpierw trzeba spuścić płyn) i przykręcić grzałke (1 kabelek na masę) zalewamy płyn stopniowo żeby było widać czy nie ucieka przez tą grzałke i Gotowe
Moje ciągniki: Mtz 80 +tur , T-25, John Deere 935
..........................................................................
I inne : New Holland,Bomet,Sip,Agromet,Z-001,N226/1,Amazone,Jarmet,stanrol,itp
................................................................................

#38 Share hubcio224

hubcio224

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 04 grudzień 2010 - 09:34

Podgrzewacz, grzałka płynu w Belarusie 952,2 Ja mam grzałke w MTZ i jest ona bardzo dobra chociażby ze ma termostat podłaczasz nawet jak nie chce ci sie wstawać rano aby ją podłaczyć bo masz gdzieś rano jechać to właczasz na noc i jak temperatura dojedzie do kilku stopni to ona sama sie wyłącza i nie potopi nam nic,nic nie peka wszystko jest ok mam ją od tamtej zimy i jest bardzo przydatna A montaz jest bardzo łatwy ten korek to możesz wywiercic dziurke na srodku i wyjąc srubokretem (chyba logiczne ze najpierw trzeba spuścić płyn) i przykręcić grzałke (1 kabelek na masę) zalewamy płyn stopniowo żeby było widać czy nie ucieka przez tą grzałke i Gotowe
Moje ciągniki: Mtz 80 +tur , T-25, John Deere 935
..........................................................................
I inne : New Holland,Bomet,Sip,Agromet,Z-001,N226/1,Amazone,Jarmet,stanrol,itp
................................................................................

#39 Share endrius

endrius

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 169 postów

Napisany 04 grudzień 2010 - 14:04

Podgrzewacz, grzałka płynu w Belarusie 952,2 A ja mam takie pytanie czy przy zamontowaniu grzałki do Pronara 1025a + ładowacz LC3+ jeszcze boczne osłony będzie wszystko pasować czy może okazać się że jest za mało miejsca na nią . Chciałbym kupić a nie wiem czy będzie pasować .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share niudizajn

niudizajn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 04 grudzień 2010 - 19:59

Dajcie jakieś zdjęcie z zamontowanym urządzeniem - jakoś nie mogę zakumać gdzie to się montuje :(

A proszę bardzo. Zamontowana kilkanaście dni temu. LINK

Kupię bronę wirnikową 2,5m z hydropackiem

Dodaj odpowiedź