Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lemken VariTansanit

27 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Karol599

Karol599

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 12:56

Lemken VariTansanit a co kolega miał na myśli mówiąc o wadach ??:(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Lemken VariTansanit Dzisiaj, 16:14
  •  

#22 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 13:01

Lemken VariTansanit

A co widać w galeri i opisach ?:) wiesz...jakoś nigdy nie chwaliłem ani SAME ani Kvernelanda swojego - moze zle zrozumiałeś mój przekaz, ale nie to ze sie czepiam :)

po prostu w galerii widac, ze pracuje z 5 skibami, a nie z 6 :(
poza tym kojarzy mi sie, ze kiedys mowiles tez o tym :D

wiem hubercie, ze jestes wiarygodny i nie chodzi o zadne chwalenie badz ganienie, tylko rzetelna ocene maszyn i wymiane pogladow dla dobra zainteresowanych.

małe wtrącenie - co do karata - on do pracy głębokiej przewidziany jest z prądkością 7km/h i w takim układzie potrzebuje 29kW/m szerokosci roboczej

dzieki, tego nie wiedzialem :)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#23 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 05 grudzień 2010 - 13:38

Lemken VariTansanit mówiąc o wadach miałem na myśli mankamenty tego całego układu hydrauliki który ma wspomagać - poprostu nie ejst to do konca dopracowane jeszcze i ma tzw 'choroby wieku dziecięcego" - za rok dwa po modyfikacji napewno bedzie to dobrze funkcjonowało - w fabryce Lemkena w Alpen pracuje na stałe 56 inżynierów wiec mają pole do popisu
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#24 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 grudzień 2010 - 14:04

Lemken VariTansanit Brzozak2@ masz rację, mowilem ze pracował z 5 skibami ale to wynikało z tymczasowej sytuacji. Pekniety drut trzymający skibę, bądz przegrzewający się Same, wszelkie odczepienia ostatniej skiby miały podłoże czysto awaryjne.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 14:46

Lemken VariTansanit ok :(
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#26 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 grudzień 2010 - 15:49

Lemken VariTansanit JD 7930 ma jakieś 220Km więc przy 7 skibach ponad 31KM jest na jedną, w naszych warunkach jest to wystarczające. Dodatkowo jest on półzawieszany więc podnośnik nie obrywa.

Co do Karata to wolę zakładać moc na 1 łapę bo liczba łap na metrze może być różna

Edit: Aha myślałem Mech, że to policzyłeś

#27 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 05 grudzień 2010 - 15:58

Lemken VariTansanit @JJ ja ci tylko pisze co na ten temat mówi katalog - a nawet gdyby to na szerokosc przypada taka sama mniej wiecej ilośc łap - w 4m 3,5 w 5m 3,6 i w 6m 3,5
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share Karol599

Karol599

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 19:10

Lemken VariTansanit zobaczymy bo jutro właśnie wyjeżdżam do fabryki i zobaczę jak to am robią...;)