Skocz do zawartości

Zdjęcie

New Holland T4030

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share lambokubus

lambokubus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 19:24

New Holland T4030 Witam mam problem ostatnio w sobotę 27 listopada wykonywałem orke ciągnikiem złapał mnie w czasie orki śnieg na siłę kończyłem używałem normalnie napędu przedniej osi oraz blokady mechanizmów żeby równo ciągnął na 4 koła i wszystko łądnie szło jednak wczoraj tata odśnieżał podwórko i dzwoni do mnie jak włączyć napęd okazało sie że wszystkie kontrolki sie włączają że niby napęd chodzi jednak przednie koła nie ciągnęły dziś wsiadłem to sprawdzić rzeczywiście kontrolki się palą że napęd jest a nie reaguje przednia oś dodam że ciągnik ma 48 mth , jak ten problem rozwiązać ??? ciągnik ma przedni tuz i mieliśmy nim odśnieżać jednak teraz jest po prostu nie potrzebny bez przedniego napędu ;/
Pozdro wszystkich posiadaczy lambo. :D oraz sadowników :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
New Holland T4030 Dzisiaj, 19:10
  •  

#2 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1664 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 19:48

New Holland T4030 jeśli ciągnik ma 48 motogodzin to dzwoń do dilera, niech się sprężają

#3 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1050 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 20:31

New Holland T4030 Dokładnie nie wiem nad czym ty się zastanawiasz przecież nie będziesz sam naprawiał ciągnika na gwarancji bo ci ją zabiorą jak zobaczą e coś dłubiiesz sam po to jest gwarancja zeby z niej korzystać
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#4 Share lambokubus

lambokubus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 02 grudzień 2010 - 18:19

New Holland T4030 no taak serwis daleko po 1 a może to po prostu zwykły bezpiecznik czy wtedy jest sens na taka zimę gnać serwis tyle kilometrów ?? pomyślcie nieraz zanim coś napiszecie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1050 postów

Napisany 03 grudzień 2010 - 10:14

New Holland T4030 Pisz sobie co chcesz pewności nie masz a bezpieczniki chyba od razu sprawdziłeś a nie piszesz ze może to jakiś bezpiecznij a serwis od tego jest żeby zapier....ł jak masz awarię nie wiem o czym ty myślisz oni od tego są i za to kase dostają
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#6 Share KiepskiT6030

KiepskiT6030

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 03 grudzień 2010 - 19:40

New Holland T4030 Dokładnie nie wiem co cie obchodzi ze serwis ma daleko... Jak ciągnik ma jakąś awarie to chyba po to jest gwarancja żebyś nie musiał się martwic takim czymś...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share lambokubus

lambokubus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 03 grudzień 2010 - 21:09

New Holland T4030 dobra mniejsza już z tym tematem ;/ można zamknąć temat nikomu się nie przydadzą mądrości użytkowników na temat serwisu ale dziękuję za pomoc ;[