Skocz do zawartości

Zdjęcie

Firma LELY Agregaty uprawowo siewne. POMOCY

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MarekUA

MarekUA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 15:53

Firma LELY Agregaty uprawowo siewne. POMOCY Firma Lely!! :lol: :lol: Gdzie mogę kupic Częsci?? Bardzo Prosze o pomoc nie mogę znalezc nic o firmie Lely a chce kupic taki zestaw. 1320809797_2.jpeg 1320809797_4.jpeg
Z góry dziekuje :D :P ;)
"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Firma LELY Agregaty uprawowo siewne. POMOCY Dzisiaj, 21:23
  •  

#2 Share lukas120

lukas120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 742 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 17:51

Firma LELY Agregaty uprawowo siewne. POMOCY od pewnego czasu firma Lely produkuje sprzęt zielonkarski i dla ferm mlecznyzh i z częściami do agregatów są kłopoty nawet u handlarzy

#3 Share JEDREK

JEDREK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo wkoncu młody farmer:)
    A pasja i hobby maszyny rolnicze.

Napisany 01 grudzień 2010 - 18:01

Firma LELY Agregaty uprawowo siewne. POMOCY agregat ladny :) poszukaj moze zamiennikow np w grene ;)
ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share MarekUA

MarekUA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 18:13

Firma LELY Agregaty uprawowo siewne. POMOCY Są tacy co mówią ze częsci pasują z accorda grupy kverneland ale jakoś nie chce mi sie wierzyc. a nie mam u kogo zasięgnąc porady. Nowy tego typu zestaw uprawowo siewny Kverneland 3metry kosztuje 86tyś zł brutto Czyli jak dla mnie to za dużo a kupic używke i nie miec dostępu do częsci to tragedia ;) :) :( :( :(
"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj

#5 Share lukas120

lukas120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 742 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 18:18

Firma LELY Agregaty uprawowo siewne. POMOCY miałem jedną bronę Lely a kolega dwie co ciekawe każda z nich miała inne wałki i łozyska nie dało cię zrobić z trzech jednej iposzły na złom

#6 Share david85

david85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 18:34

Firma LELY Agregaty uprawowo siewne. POMOCY Mam bronę Lely trochę starszą od tej z twojego linku i jestem zadowolony z jej pracy jak na razie bezawaryjna pracuje cichutko części są dostępne w Greene lub w Granicie na zamówienie wiem bo przed kupnem się orientowałem a używki są dostępne ale raczej do starszych typów bo te nowe nawet na zachodzie trzymają cenę śmiało mogę ci polecić tą markę tylko sprawdź dokładnie konkretny agregat czy nie ma luzów na wirnikach i czy cicho pracuje ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share MarekUA

MarekUA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 18:39

Firma LELY Agregaty uprawowo siewne. POMOCY A jak można sprawdzic te luzy?
Nie miałem wczesniej stycznosci z tego typu maszynami> Chodzi mniej wiecej o to zeby przy podniesieniu brony sprawdzic luzy góra-dół?? czy cos innego zostaje jescze problem siewnika trzeba sie dowiedziec w sklepach moze czy mają częsci bo wiadomo jak jest z Używkami ;) :) :( :(

#8 Share david85

david85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 18:51

Firma LELY Agregaty uprawowo siewne. POMOCY Po prostu na uniesionej bronie łapiesz za poszczególne wirniki i poruszając nimi w osi obrotu przód tył luz może być tylko minimalny oczywiście góra dół nie powinno być żadnego luzu no i wycieki żeby za duże nie były a w misie gęsty olej na pół wysokości zębatek a nie żaden smar co do siewnika to nie miałem z nimi styczności ale części też pewnie w Greene będą mieli najlepiej spójrz na ich stronie

#9 Share ryba25

ryba25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 18 styczeń 2011 - 12:57

Firma LELY Agregaty uprawowo siewne. POMOCY

Firma Lely!! :lol: :lol: Gdzie mogę kupic Częsci?? Bardzo Prosze o pomoc nie mogę znalezc nic o firmie Lely a chce kupic taki zestaw. 1320809797_2.jpeg 1320809797_4.jpeg
Z góry dziekuje :D :P ;)

Kolego ostatnio znalazłem części LELY na Allegro.pl
Ja brałem u nich w Mławie nożyki do kosiarki Splendimo bo są praktycznie w tej samej cenie co w Grene a dużo trwalsze.

http://allegro.pl/sh...hp?uid=20546740

piszą, że mogą ściągnąć części na zamówienie więc może warto się do nich odezwać

Edytowany przez ryba25, 18 styczeń 2011 - 12:58.

#10 Share aro321

aro321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 699 postów

Napisany 05 czerwiec 2011 - 11:07

Firma LELY Agregaty uprawowo siewne. POMOCY a jaki olej używacie na dolewki do brony wirowej lely?

#11 Share dawid14a2

dawid14a2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 21:51

Firma LELY Agregaty uprawowo siewne. POMOCY jakiej firmy polecacie agregat uprawowo siewny do new holland t6050

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 22:05

Firma LELY Agregaty uprawowo siewne. POMOCY Produkcję tych maszyn od 2001 roku zajmuje się firma Tulip http://www.tulipindustries.com

Dodaj odpowiedź