Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyciek John Deere 6420

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share samesilver

samesilver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 29 listopad 2010 - 21:41

Wyciek John Deere 6420 Witam. Niedawno kupiłem JD6420 i mam problem a mianowicie wyciek oleju. Olej leci z okolic tylnego WOM. Może ktoś już to robił? Jak do tego się zabrać? Co może być powodem tego wycieku?

Poza tym wskaźnik temperatury i ilości paliwa nie pokazuje wartości. Jak to naprawić?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam @samesilver

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wyciek John Deere 6420 Dzisiaj, 06:04
  •  

#2 Share wojtas972

wojtas972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisany 29 listopad 2010 - 22:13

Wyciek John Deere 6420 jesli chodzi o wyciek to musial bym na zywo zobaczyc jak to wyglada bo tak trudno powiedziec ale polecam wszytko wyczyscic ladnie w okolicach wycieku i dokladnie sprawdzic czy niema pekniecia a jesli chodzi o te wskazniki to zaobacz czy wogole prad dostaja labo bezpieczniki padly jakies

#3 Share rafal3113

rafal3113

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 29 listopad 2010 - 22:18

Wyciek John Deere 6420

Witam. Niedawno kupiłem JD6420 i mam problem a mianowicie wyciek oleju. Olej leci z okolic tylnego WOM. Może ktoś już to robił? Jak do tego się zabrać? Co może być powodem tego wycieku?

Poza tym wskaźnik temperatury i ilości paliwa nie pokazuje wartości. Jak to naprawić?

wyciek to nie problem zamawiasz uszczelniacz najlepiej orginał spuszczasz olej wydłubujesz stary czyścisz i nabijasz nowy przy okazji zobacz czy nie ma luzu na wałku
jak spuścisz olej i będzie brudny radzę wymienić
jeśli chodzi o wskażniki to jeśli masz miernik i umiesz się nim posługiwać to napisz dam ci numer do kolesia który u znajomego naprawiał on ci pomoże

#4 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 13:32

Wyciek John Deere 6420 Ja też mam delikatne pocenie z okolicy WOMu i nie mam zamiaru tego ruszać, zanim tam wyleci litr oleju to tysiąc h zrobię.
Jednak jak wyciek większy to jedziesz do dobrego sklepu z uszczelniaczami i każdy Ci sprowadzą po dobrej cenie i będzie tak samo dobry jak oryginał.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share samesilver

samesilver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 19:49

Wyciek John Deere 6420 No wyciek jest spory. W sobotę muszę zdjąć wałek i zobaczyć co tam siedzi.

#6 Share favi515

favi515

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 22:24

Wyciek John Deere 6420

No wyciek jest spory. W sobotę muszę zdjąć wałek i zobaczyć co tam siedzi.

bez spuszczania oleju spokojnie zdążysz nabić nowy uszczelniacz (troszkę, co wyleci wlejesz z powrotem) a zużyty uszcz. najlepiej w jednym miejscu z boku przewierć aby wsadzić śrubokręt i go łatwo wyciągnąć.

pozdro

#7 Share kubi

kubi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 23:15

Wyciek John Deere 6420 koszt nowego uszczelniacza(oryginał JD) to 99zł netto
można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Jony

Jony

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 01 luty 2011 - 18:52

Wyciek John Deere 6420

Witam. Niedawno kupiłem JD6420 i mam problem a mianowicie wyciek oleju. Olej leci z okolic tylnego WOM. Może ktoś już to robił? Jak do tego się zabrać? Co może być powodem tego wycieku?

Co do wycieku to trzeba wymienić uszczelniacz,wymiana jest prosta, żeby nie spószczać oleju postaw ciągnik na dużym spadku. zdejmujesz zabezpieczenie, wyjmujesz wałek, wyciągasz uszczelniacz, i następnie te same czynności tylko w odwrotnej kolejności.
Co do wskaźników paliwa i temperatury to muszę cię zmartwic,mam ten sam problem i w serwisie powiedzieli mi że padł wyświetlacz, a samego wyświetlacza to wymienić się nie da, tylko trzeba całą konsolę wymienić, koszt to ok 3,5 tys.